Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

kaj brijete ...pa moj je tak zmazan da je već srebrni od zmazanoće ...crte imam...

a i mnogo sam lep!!!! :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Prije 30ak min skretao iz Horvacanske u Stipancicevu.. stao na semaforu cekao zeleno... netko mi je blicao od iza.. ..skrenuo sam u kvart i mislio doc ce zamnom.. ajd na cugu cemo u medenom.. a ono, brummm..180 stupnjva nazad na horvacansku i ode on... pretpostavljam Matija!?! :??:

..ili.. ak se nek prepoznao...

EDIT: Zaboravio sam napisati.. bio je sivi Clio phase 2 sigurno.. i nalju sam vidio iza (jos me boli vrat.. zavoj na desno ja okrecem glavu nazad ljevo samo da vidim tko je to..)

Ja Sam.....zurilo mi se doma doma...taman sam iso sa ine-e....drugi put idemo na cugu...pozdraf

Link to comment
Share on other sites

Opet vođen IvanB jucer oko 20 na semaforu kod Auto Willa

u onom snijegu jeb..om..

cistio sam snijeg posto sam dan prije stavio nove amortizera pa mi je auto na podu sad :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Guest goranD
u onom snijegu jeb..om..

cistio sam snijeg posto sam dan prije stavio nove amortizera pa mi je auto na podu sad :ljut:

Bolje i to neg se vozit okolo bez j......nih kočnica grrrrrrrrr :ljut::mad:

Link to comment
Share on other sites

u onom snijegu jeb..om..

cistio sam snijeg posto sam dan prije stavio nove amortizera pa mi je auto na podu sad :ljut:

Ja sam jurio na finu klopicu,auto je mrak osim felgi,nekak mi bijela nije..... i jednostavno nije

Link to comment
Share on other sites

vidio sam zutog clia sport,na kvartu...sa bijelim lajnama i alpina felgama...jel vozac clan? auto fakat zgleda..

Link to comment
Share on other sites

vidio sam zutog clia sport,na kvartu...sa bijelim lajnama i alpina felgama...jel vozac clan? auto fakat zgleda..

mozda wurlie :nezna:

Link to comment
Share on other sites

vidio sam zutog clia sport,na kvartu...sa bijelim lajnama i alpina felgama...jel vozac clan? auto fakat zgleda..

jedini zuti sport u kvartu je moj ali nema bijele lajsne nego zute i superturismo felge..

Edited by ivanB
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jutros oko sedam i petnaest, vidjela BRKU, na gorickoj cesti kod Buzina u pravcu grada.

Bila sam tak blizu da sam ga mogla vidjeti kako se

Link to comment
Share on other sites

jedini zuti sport u kvartu je moj ali nema bijele lajsne nego zute i superturismo felge..

taj auto sa bijelim crtama ti stoji na malešnici!!!

Link to comment
Share on other sites

..ja vidjam auto od Baby Blue svaki drugi dan na parkingu u kvartu.. se to broji!? :bigl::hey:

Auch... s obzirom da odlazim od kuće ujutro, a vraćam se navečer, to znači da se krećeš po noći - Junix is Unix Vampire... :laugh:

Edited by Baby Blue
Link to comment
Share on other sites

Danas čistim auto od snijega, dočeka me letak kluba ispod brisača :bigl: Na letku neki brojevi iza, mislio sam neka šifra, ali nisam uspio razbiti kod :laugh:

Petrova ulica, srebrni megane... tko nezna da sam već član :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Auch... s obzirom da odlazim od kuće ujutro, a vraćam se navečer, to znači da se krećeš po noći - Junix is Unix Vampire... :laugh:

..ma jok.. po kvartu se vozim bez naocala tak da su mi svi auti isti.. :lool::lool:

Pa mene nema od 7 do 17(ili18) tak da te sigurno nisam vidio u to vrijeme.. vidio sam par puta autek ovih zadnjih par dana kasnije navecer pa rekoh ajmo se javnuti.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

ko vozi crnog clia, mislim da je sport, zg5088ah, sa centralno postavljenim auspuhom i uskim zimskim gumicama? :bigl: ..vidjen jucer iza 17.00h na potezu od stubaka do mokrica,skrenul je na autobahn,ja produzio u zabok..

... :)

Link to comment
Share on other sites

..ma jok.. po kvartu se vozim bez naocala tak da su mi svi auti isti.. :lool::lool:

Pa mene nema od 7 do 17(ili18) tak da te sigurno nisam vidio u to vrijeme.. vidio sam par puta autek ovih zadnjih par dana kasnije navecer pa rekoh ajmo se javnuti.. :hey:

Mini Jarun Renault meeting - kod Medenog :hey:

Link to comment
Share on other sites

ko vozi crnog clia, mislim da je sport, zg5088ah, sa centralno postavljenim auspuhom i uskim zimskim gumicama? :bigl: ..vidjen jucer iza 17.00h na potezu od stubaka do mokrica,skrenul je na autobahn,ja produzio u zabok..

... :)

..edit:zaboravil sam spomenuti da ima ogromnu bijelu nalju kluba na zadnjem staklu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Mini Jarun Renault meeting - kod Medenog :hey:

Obavezno, pa vec smo rekli da cemo na kavu nas par s Jrauna pa nista.. samo kada-si mislila sada? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.