Jump to content

Vaši PS radovi


blue_devil

Recommended Posts

Guest doggy

Drago mi je da vam se sviđa.E da nebi netko mislio da je onaj prvi original slika pa ja napravio kabrio :aua: , oba su moja uradka :yeah:

Sad moram uzeti nekog renaultceka pa da vidim jel se jos znam sluzit PS-om :laugh:

PS. Evo jedan puno jednostavniji, ali opet meni lijep.

350z5av.jpg

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Clio izgleda ljuto, nego mogli bi se mi poigrati oko mojeg zadnjeg branika. Kroz par dana će izgledati malo "kratko" pa preko ljeta malo plastičarit! ;)

Link to comment
Share on other sites

Imaš Ti Nelio koji?!?

Da, imam nesto, ali to mi je ostalo josh od proslog Megana 1.6, kojeg sam mislio

srediti, sad da li cu ici sa ovako necim na novi, nisam siguran..

----

Ovo je originalna forka skinuta sa neta.

ljevoobrada0389rb.jpg

-----

Ovo je zadnja faza na kojoj sam stao sto se tice obrade. Promjene su:

-felge su samo za referencu, josh nisam naisao na neke koje mi se svidjaju, ali bit ce 20"

-pragovi i branici bez puno detalja (visina upitna jer cu definitvno stavljati hidrauliku pa

cu vidjeti koliko "trebam" same plastike kada se skroz spusti a da izgleda dobro)

-prednji farovi lagano promjenjeni

-strazni farovi (biti ce LED-ice, prozirni, crne diode (ako ih nabavim) radit ce se rucno

kod Subija)

-skinute lajsne sa vrata (iako se ne vidi na origninalnoj fotki)

-produljena kvaka na vratima prema naprijed u spic (jednostavno sam morao, auto bez kvake mi

je preprazan, a ovako produljena mi daje malo i na agresivnost)

-skinuta antena, biti ce ugradjena... nedgje, uglavnom nece biti vidljiva

-dodan krovni spojler (radit ce ga Subi iz karbona, lakirat ce se u boju karoserije)

-crna plastika koja odvaja bocno prednje i bocno straznje staklo zamjenjeno brusenim

aluminijem ili kromom (ili ce se (a ovo je vjerovatnije) bojati vec postojeci i u boju

karoserije)

-ociscene linije koje vezu sarke vrata sa "pragovima"

-retrovizori ce se kromirati

-sajbe zatamnjene 15-20%...

ljevoobrada03813mh.jpg

-----

Ovo je zadnja faza gdje sam stao sto se tice interijera, takodjer za moj stari Megane 1.6. E

sada da li cu photoshopati sve ponovo na interijeru od Sporta ili cu ovo bojati od glave do

pete, neznam. Sve ovo sto je sivo je zapravo crno (crna koza), narandjasta koza je sve

ostalo osim sredine ziceva, to ce biti narandjasti velur. Samo ce kod obruba centralne

konzole ici alu shine koje ce se protezati do straznjih ziceva. Gore je 10" LCD koji je LCD

od kompa, a dolje je pajonirac i LCD dimenzija standardnog DIN-a na koji ce se premjestiti

svi podaci koji su bili prije gore (znaci temperatura, klima i sl. kotrole od ventilcije i

klime ce ici ... negdje. Start, sva cetiri i zaklucavanje vrata koji se nalaze ispod kazica

ce ici ... negdje. Dio za klimu kroz koji ide zrak na centralnoj konzoli, ce se ponovo

izliti iz karbona, zbog pomjenjenoj oblika i cinjenice da mora ici dublje u konzolu jer se

mora negjde smjestiti LCD. Takodjer ce biti lakiran u neku boju. Skinuta je i kvaka za

otvaranje vrata kod vozaca, ici ce pneumatika ili ce ostati kvaka ali drugog oblika...

Skinuta je i kvaka za otvaranje suvozacevog pretinca, otvarat ce se.... negdje...Uglavnom interijer je josh upitan...

interijerrefernca057gl.jpg

-------

A ovo je zahebancija sto se tice prednjeg kraja.. iako je ovo nastalo u fazi kada su mi

egzibicije bile privlacne, ovako ne bih nikada radio, totalno je nedefinirano. Uglavnom sav

exterijer ostavljam za neka kasnija vremena...

prednjaobradasport032ob.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nelio -> prvi hrvatski Renault project tuner :hura:

Kad i ako ikada budem radio plastiku, nećeš se lako izvuć ;)

Link to comment
Share on other sites

Nelio, ova sa strane mi je zakon!! Cista petica.. ..ova unutra je solidna cetvorka..

..ali ova zadnja (od naprid) mi izgleda ko neki sumo borac!!! (One gace i to..) :lool:

Link to comment
Share on other sites

2Sale: Nije bad, ja sam za, iako cu nakon ovog uzeti jedno mjesec dana pauze....

2Junix: Da, ova iznutra uopce nije dorecena, ima toliko detalja na koje se treba paziti da to nije za ljude. Sve se mora ocistiti od viska stvari (mislim na detalje). Vec godinu dana radim na tome (ovo naravno ukljucuje i pripremu muzike), vec sam premoren, jedva cekam da to sve dovrsim...lagano gubim volju za svime...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest sexcar

ovo je moj accent, kad dođe megane onda ćemo i njega ps-ovat.... :hura:

5.jpg

51118tc.jpg

kad smo već kod ps-a, jel ima netko tko bi mi mogao ovdje doljepit prednji branik od golfa 3, RS look, a mo

Link to comment
Share on other sites

evo jedan i od mene...

clio_rs.jpg

mods:

-modificirani clio III retrovizori

-custom prednji branik

-custom prednja maska

-oz supertourismo felge

-custom prednja svjetla

-custom prednji lip

-uklonjena kvaka i bocni zmigavac...

nije nista veliko radjeno, ali meni se ovakav svidja...

Link to comment
Share on other sites

evo jedan i od mene...

mods:

-modificirani clio III retrovizori

-custom prednji branik

-custom prednja maska

-oz supertourismo felge

-custom prednja svjetla

-custom prednji lip

-uklonjena kvaka i bocni zmigavac...

nije nista veliko radjeno, ali meni se ovakav svidja...

Jako dobro!

Odlično izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Guest domic
evo jedan i od mene...

clio_rs.jpg

mods:

-modificirani clio III retrovizori

-custom prednji branik

-custom prednja maska

-oz supertourismo felge

-custom prednja svjetla

-custom prednji lip

-uklonjena kvaka i bocni zmigavac...

nije nista veliko radjeno, ali meni se ovakav svidja...

Super izgleda...... :klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

evo jedan i od mene...

clio_rs.jpg

mods:

-modificirani clio III retrovizori

-custom prednji branik

-custom prednja maska

-oz supertourismo felge

-custom prednja svjetla

-custom prednji lip

-uklonjena kvaka i bocni zmigavac...

nije nista veliko radjeno, ali meni se ovakav svidja...

Dooobar!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jer moze meni neko sredit twingača u photoshopu? Ima ko kakve dobre ideje? :hey:

post-581-1147899968.jpg

post-581-1147900165.jpg

Edited by Roan_Zg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest sickee

evo da i ja pokazem sta znam ..... :bigl::bigl:

samo ukratko da objasnim sta sam napravio:.

Spusten i prosiren branik, zadnji branik izvucen,nove felge i diskovi, zatamljena stakla, pofarbana hauba, stavljene obrve na svijetla,maknuo sam fordov znak isto kao i kvake,kromirani retrovizori,stavljena nevonska svijetla,te sam jos dodo upaljene maglenke i kratka svijetla, andjelic na vratima...a da ne zaboravim tu je naravno i registracija :bigl:

nadam se da vam se svidja :bigl::bigl::bigl:

Edited by sickee
Link to comment
Share on other sites

evo da i ja pokazem sta znam ..... :bigl::bigl: nadam se da vam se svidja...... :??::bigl:

samo ukratko da objasnim sta sam napravio:.

Spusten i prosiren branik, zadnji branik izvucen,nove felge i diskovi, zatamljena stakla, pofarbana hauba, stavljene obrve na svijetla,kromirani retrovizori,stavljena nevonska svijetla,te sam jos dodo upaljene maglenke i kratka svijetla...a da ne zaboravim tu je naravno i registracija :bigl:

:??:

Jel ja to ne vidim dobro ili ti zaboravio attachat sliku?

A, la pardon, stigla fotka naknadno. :bigl:

Edited by psykoman
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.