Jump to content

Vaši PS radovi


blue_devil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

evo jedne octavie....

hehe, super izgleda, al onak, malo smisno izgleda pozadina sva u motion blur-u, a skodilak ukipljen, felge ostre ka sjekira...

inace fali ti odsjaj na obrvi ljevog fara, prelaz s haube na obrvu je previdljiv :) ... i ja bi ostriju obrvu napravil, rub ti je previse soft... al inace fino izgleda, nema sta...

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

hehe, super izgleda, al onak, malo smisno izgleda pozadina sva u motion blur-u, a skodilak ukipljen, felge ostre ka sjekira...

inace fali ti odsjaj na obrvi ljevog fara, prelaz s haube na obrvu je previdljiv :) ... i ja bi ostriju obrvu napravil, rub ti je previse soft... al inace fino izgleda, nema sta...

necemo sad cjepidlacit he he stavih ovdje bas da vidim sta fali....

a ja bas pomislio da sam nesta i naucio...smrc

fala na kritici odoh se bacit na posao :zubo::zubo:

Link to comment
Share on other sites

necemo sad cjepidlacit he he stavih ovdje bas da vidim sta fali....

a ja bas pomislio da sam nesta i naucio...smrc

fala na kritici odoh se bacit na posao :zubo::zubo:

ma ne! super makina izgleda...

heh, nije to cjepidlacenje, da ja pocnem, huh :)

Link to comment
Share on other sites

2Nevenem: mazda mi je super, iako bi ja nabacio još pragove i neke deblje lipove da nije toliki prostor od poda. A clio je brutala do jaja! :zubo: Svaka čast :hey:

Link to comment
Share on other sites

2Nevenem: mazda mi je super, iako bi ja nabacio još pragove i neke deblje lipove da nije toliki prostor od poda. A clio je brutala do jaja! :zubo: Svaka čast :hey:

ljepše mi je bez pragova samo sa body kitom, ali spustio sam je malo, bad look nabacio i zatamnio stakla u crvenkastu neku boju... :hey:

mazda6co6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo malo moje dorade Mitsubishi colta CZT 1.5 turbo:

czt1024x768jz7.th.jpg

czt1800x600otragakf0.th.jpg

varijanta 1 (O.Z ultraleggera graphite)

coltdarkforceho7.th.jpg

varijanta 2 (ENKEI racing RP03)

coltdarkforceenkeizs3.th.jpg

malo diskretnog air brusha :)

coltdarkforceairenkeirj6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.