Jump to content

Vaši PS radovi


blue_devil

Recommended Posts

Jesl se to meni pričinjava ili je na felgama merCedesov znak??? :oo:

Dobro ti se cini, i respect je krivo napisano. Mislim radi se o parodiji tak da.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

strava nema se sta za recjedan bolji od drugog, stim da me prva obrada podsjeca na nekog od citroena kad je onak spusten ali supac

Link to comment
Share on other sites

evo kad su se svi vec uvatili safrane-a..evo jedna i od mene..sada lijepo u garazu i brusilicu u ruke a na ljeto padaju picici :D

safranecabrio7rz.jpg

Link to comment
Share on other sites

hm imam bed, ma pokusavam si napravit purge valve pomoci biblije jelte ali kad oznacim prvu crtu tj line sa line toolom i probam napraviti drugu line odmah mi nestane prva ali nije ni to bed kad i uzmem smudge tool ne mogu ga zasmudgat jel mi kaze the shape layer must be rasterized before proceeding. it will no longer have a vector mask. rasterize the shape? ako pressnem yes - naravno nestanu sve ili nestane jedna crta a ako stisnem cancel da ne mogu koristit smudge tool zato sta layer nije direktno editable

mislim u bibliji pise tj na slici se sve crte odjednom vide i naravno pise da samo sa smudgom po smudgam wtf

Link to comment
Share on other sites

ma uspio sam nesto zmuljat, ajd majstori nemojte bit skrti upoznajte laike kako sa cime i po cemu ljudi mogu izgubit vremena na ps

prvenstveno mene, ma super su vam radovi

p.s. recimo hocu stavit drugi backgroun na svoju sliku a u bible mi veli da copy pa paiste na koju fkn foru to napravim

otvorim sliku maljenog i sad otvorim sliu sa backdropom ali ni na jednoj mi ne da opciju c-p cak ako i copy backgrounda napravim van photoshopa mi ne da opciju paiste, za vas glupost ali za mene je nesto sta bih mogao prolupat

Edited by malji
Link to comment
Share on other sites

ma uspio sam nesto zmuljat, ajd majstori nemojte bit skrti upoznajte laike kako sa cime i po cemu ljudi mogu izgubit vremena na ps

prvenstveno mene, ma super su vam radovi

p.s. recimo hocu stavit drugi backgroun na svoju sliku a u bible mi veli da copy pa paiste na koju fkn foru to napravim

otvorim sliku maljenog i sad otvorim sliu sa backdropom ali ni na jednoj mi ne da opciju c-p cak ako i copy backgrounda napravim van photoshopa mi ne da opciju paiste, za vas glupost ali za mene je nesto sta bih mogao prolupat

Sorry što tek sad odgovaram!

Evo linka sa dobrim PS tutorialima pa vidi, sigurno će pomoć

http://www.tutorialoutpost.com/top-20-photoshop-monthly/

Super je samo da je malo kraće ispalo......po mojem ukusu.. :hey::hey:

Ovaj twingo je svjetski......boja...spoileri...am sve

Di neće twingo sa spojlerom Ferraria zgledat dobro!? :laugh:

Megane mi je totalni "wild" :hdbg:

Ajd i ti napravi koji!

Link to comment
Share on other sites

evo i ja malo prelistao jedan PS tutorial i napravih nesta malo...za prvi puta samo ovoliko od mene

fajnlresajzd6lm.th.jpg

Edited by :)))
Link to comment
Share on other sites

evo i ja malo prelistao jedan PS tutorial i napravih nesta malo...za prvi puta samo ovoliko od mene

fajnlresajzd6lm.th.jpg

Ništ nevidim!? To samo ja ili...?

sorry. my bad, sad vidim (PROGLEDAO SAM!!)

Vidim da si dobro prelisto tutorial!

Link to comment
Share on other sites

sorry. my bad, sad vidim (PROGLEDAO SAM!!)

Vidim da si dobro prelisto tutorial!

:zubo:

ali fali mi neki shank odozada a nikako da nadjem na googlu iz ovog kuta...ima tko mozda neki link?

Link to comment
Share on other sites

:zubo:

ali fali mi neki shank odozada a nikako da nadjem na googlu iz ovog kuta...ima tko mozda neki link?

www.google.com > Rear spoiler!? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest doggy

Evo moj straiji rad.Neradim vise bas u PS-u ali eto moj mali doprinos topicu :)

gotovo123copy1mk.jpg

cabrio2ol.jpg

Ima toga jos dosta ali meni je ovaj nekako ostao u srcu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Evo moj straiji rad.Neradim vise bas u PS-u ali eto moj mali doprinos topicu :)

Ima toga jos dosta ali meni je ovaj nekako ostao u srcu :bigl:

Yaris! :hearts;:hearts; Niceeeee!!! :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Evo moj straiji rad.Neradim vise bas u PS-u ali eto moj mali doprinos topicu :)

Ima toga jos dosta ali meni je ovaj nekako ostao u srcu :bigl:

Odlican PS... :klap:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.