Jump to content

TREBAM POMO


Hrci

Recommended Posts

LOL... Ja bih sparkao auto u gara

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hrci

    65

  • dalibor

    16

  • Coupe RS

    15

  • Rain

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa, za tih 6500 ne bi se baš puno premišljao i rekao bi "sorry ekipa, ali ovo mi je preglasno, niste rekli da će biti OVAKO" ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa, za tih 6500 ne bi se baš puno premišljao i rekao bi "sorry ekipa, ali ovo mi je preglasno, niste rekli da će biti OVAKO" ;)

Pitali su ga šta hoće....beskompromisni sistem koji će (logično) biti bučan i dat će nešto snage ili sistem koji će lijepo zvučati ali od performansi ništa!!!

Serviserima (Lasti, Soleu...) kad ka

Link to comment
Share on other sites

Pitali su ga šta hoće....beskompromisni sistem koji će (logično) biti bučan i dat će nešto snage ili sistem koji će lijepo zvučati ali od performansi ništa!!!

Serviserima (Lasti, Soleu...) kad ka

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanjce. Tih dopuštenih cca 90db se čuje uopće ili ne?

Nadam se da je jasno pitanje. Kupiš novi "sportski" lonac koji daje 90 db-a i dali se čuje da je "sportski" ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Evo me , došao sam iz grada, popio tabletu protiv glavobolje i sjeo za komp. Čekam Petra(nick"clio1416v"), da dođe jer kod njega su snimke, bili smo na vratima jadrana skroz iza išli snimat, bio je neki auto kojeg smo otjerali zbog buke, a kamionđije izlaze iz kamiona i gledaju začuđeno :tup:

Link to comment
Share on other sites

Piše u pravilniku za auto (MUP IZDAO)

CITIRAM: "6. Ispušni sustav / sistem

Ispušni sustav mora ostati serijski. Ako je u sustavu predviđen katalizator on mora biti ispravan i u funkciji. Iza

katalizatora je dozvoljena ugradnja sportskog ispušnog lonca. Najveća dozvoljena buka ne smije biti veća od 98

+2

db(A) mjereno FIA metodom."

Ti si odavno već trebao dobit kaznu il tak nešto!!! :lool::lool::lool::lool:

mislim da mi je toliko u ni

Link to comment
Share on other sites

Ja bih isto dao 20 kunića da čujem to. Baš me zanima.

2Hrci: Definitivno nisi ispao blesav onim tekstom. Jako je dobar. Već sam to nekako vizualizrao u glavi, a i audizirao, ako se tako ka

Link to comment
Share on other sites

Uz dozvolu autora, naravno.

Kao što sam rekao ranije, tekst mi je odličan. Naravno

Link to comment
Share on other sites

Ja bih isto dao 20 kunića da čujem to. Baš me zanima.

2Hrci: Definitivno nisi ispao blesav onim tekstom. Jako je dobar. Već sam to nekako vizualizrao u glavi, a i audizirao, ako se tako ka

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi bar vam nije dosadno samnom :laugh::laugh::laugh: ovom prigodom pozivam sve one koji ne vole buku da dođu na Riječki meeting, vjerujte mi cijela Vrata jadrana će biti prazna, evakuacija brate :lool::lool::lool:

Da sam bli

Link to comment
Share on other sites

Uz dozvolu autora, naravno.

Kao što sam rekao ranije, tekst mi je odličan. Naravno

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Znam da ovo nebi trebalo biti smješno ali jednostavno što više čitam ove postove to se više smijem...sorry :hahahe:

ali ipak sada i mene full zanima, pa sta se to neda nikako stišat, mislim znam kako bi meni bilo da mi je auto toliko glasan da mi je bad sjesti u njega? :hm: Meni je jedna ekipica prijatelja neki dan pitala dali mi je auspuh šupalj a jedino što sam promijenio je gljiva.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ma nema beda, radi te s tekstom što
Link to comment
Share on other sites

Znam da ovo nebi trebalo biti smješno ali jednostavno što više čitam ove postove to se više smijem...sorry :hahahe:

ali ipak sada i mene full zanima, pa sta se to neda nikako stišat, mislim znam kako bi meni bilo da mi je auto toliko glasan da mi je bad sjesti u njega? :hm: Meni je jedna ekipica prijatelja neki dan pitala dali mi je auspuh šupalj a jedino što sam promijenio je gljiva.. :roll:

E da i usis je prerađen; "Simota Carbon Charger Intake System", al mislim da se usis i ispuh svađaju tko će pobjedit :lool::lool: , a ispuh je uzeo steroide i popizdio, sad mu se i ja bojim prić :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

E da i usis je prerađen; "Simota Carbon Charger Intake System", al mislim da se usis i ispuh svađaju tko će pobjedit :lool::lool: , a ispuh je uzeo steroide i popizdio, sad mu se i ja bojim prić :lool::lool:

:laugh::laugh::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, "clio1416v" će sad uploadat slike i filmić. Za slike niš posebno, lonac ko lonac, a filmić; spojio sam liniju na komp i dva zvučnika, zajedno 220W RMS-a, i prigodno "podebljao" zvuk, al moram vas razočarat; je glasno, al ni pribli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.