Jump to content

Chipanje


BALEV

Recommended Posts

Ja sam čuo svašta o tom Arrowu.... :??:

Zato i kazem ;)

Ako bas toliko zelis chipati kvalitetno onda odi bolje do Kotromanovica koji vozi trke sa skodama samo je on na 350e.Inace najbolji je izbor Tibor i odi do njega.Mislim najbolji je Dastek ali toliko lovu nemas pa onda Tibor :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Samo cu ti reci da neides tamo jer je dosta ljudi bilo nezadovoljno ali mislim da bi Rain ovdje mogao uskociti i napisati ti nesto za njih.Inace ako sparas na tome jao tebi.Ako se tebi neda ja cu ti auto odvest.Nije da ti se neda nego ti se neda placat a ne neda vozit jer ako si proputovao do hohenplastrasenblablabala mozes i do Zg-a ;)

Pa ne sparam jer je tamo skuplje, ali mi je blize.Ok, ako ste culi da nije dobro tamo onda kod Tibora idem ako se odlucim za chipanje.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne sparam jer je tamo skuplje, ali mi je blize.Ok, ako ste culi da nije dobro tamo onda kod Tibora idem ako se odlucim za chipanje.

Samo se vec odluci ali nemoj ko prvi puta pa da odustanes.I rezerviraj sjedalo pored za mene jer cu ti osobno dati novac za jedan dio puta ako se odlucis zato samo da osjetim taj dozivljaj ;)

A ovo za lovu sam smrtno ozbiljan ;):hey:

Link to comment
Share on other sites

Samo se vec odluci ali nemoj ko prvi puta pa da odustanes.I rezerviraj sjedalo pored za mene jer cu ti osobno dati novac za jedan dio puta ako se odlucis zato samo da osjetim taj dozivljaj ;)

A ovo za lovu sam smrtno ozbiljan ;):hey:

Cim razmisljam o tome to znaci da pare nisu upitne. ;)

Vidit cemo, znat ces na vrijeme ako se odlucim. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Cim razmisljam o tome to znaci da pare nisu upitne. ;)

Vidit cemo, znat ces na vrijeme ako se odlucim. :hey:

Ako budes ti budem i ja ako mi odobre kredit ;)

Link to comment
Share on other sites

tko je konkretno radio arrow da zna iz prve ruke a ne rekla baba i sl?

ne branim nikoga niti ista koristi imam od toga ali ne volim bas neargumentiranu raspravu i zanima me...

Link to comment
Share on other sites

tko je konkretno radio arrow da zna iz prve ruke a ne rekla baba i sl?

ne branim nikoga niti ista koristi imam od toga ali ne volim bas neargumentiranu raspravu i zanima me...

Da da to i mene zanima!

Ko babe ste... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Da da to i mene zanima!

Ko babe ste... :laugh:

Ne znam za ove u sijeku. Imam dobra iskustva s Tiborom. Vidim da decki u zadnjoj turi nisu bas posve zadovoljni, ali ni ne znam koji su im bili zahtjevi.

Probajte kod to A u Osjeku, pa ćemo imat referencu.

Ja kad sam svog čipo , htio sam ić na najsigurniju opciju, znači trazil sam tamo gdje je neko probo, vidio itd.

Link to comment
Share on other sites

ma u biti zadovoljan bi i ja bio, samo taj safe mode... nije nista problem nego to sto ako vama nesto ne stima je to 20 min, nama je to 600km i toliko isto kn...

a zrmi ti stvarno pises napamet... jel znas nekoga tko je tamo radio? ne znas... bolje onda nemoj pisati gluposti...

Link to comment
Share on other sites

ma u biti zadovoljan bi i ja bio, samo taj safe mode... nije nista problem nego to sto ako vama nesto ne stima je to 20 min, nama je to 600km i toliko isto kn...

a zrmi ti stvarno pises napamet... jel znas nekoga tko je tamo radio? ne znas... bolje onda nemoj pisati gluposti...

Nepisem napamet nego mi je rekao frend koji je radio s njima a meni radi auto.Jer su i njemu nudili ali je rekao hvala ljepo ;)

Ali vi radite kako zelite,neznam zasto stalno netko misli da pisem napamet.Ja samo zelim dati dobronamjeran savjet.Ako netko dobro chipa onda je to Kotromanovic a ovaj arrow je bullshit ;)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

a kako molim te znas da kotromanovic dobro cipa? i jel znas odakle njemu soft i na kojem principu radi?

i ako o maku govoris, tesko da su njemu radili ista jer uopc ene cipaju atmosfeece, nego rade na principu da skinu tvoj soft, salju ga u austriju i po njemu se izradjuje novi i stave ti ga...

Link to comment
Share on other sites

a kako molim te znas da kotromanovic dobro cipa? i jel znas odakle njemu soft i na kojem principu radi?

i ako o maku govoris, tesko da su njemu radili ista jer uopc ene cipaju atmosfeece, nego rade na principu da skinu tvoj soft, salju ga u austriju i po njemu se izradjuje novi i stave ti ga...

Vec samim time oduzmu kao prvo tebi previse vremena dok ti to docekas.Inace frend je chipao skodu kod njega i osobno sam se vozio u njoj.Niti dimi,ali nimalo.Ide brze tako da ona vasa teorija o krajnjoj brzini pada u vodu i to ne malo brze nego puno brze a da se ne zaleti u crveno.Kida ko luda a potrosnja se smanjila za cijelu litru te mu auto ima prosjek od 4,2L na sto km.Pa ti sad vidi.Inace auto na valjcima ima 142 konje.

I da govorim o Maku.On i nije nista radio na svom.Inace njemu vjerujem vise nego nekom drugom jer smo si jako dobri a o autima zna ajme.Samo sto nevoli pricati kao mi o njima.A svatko ima svoje misljenje i ne zelim se vise prepirati oko tog tvog arrowa.Ako zeli neka ide kod njega i amen.Ja osobno nebih ;)

Link to comment
Share on other sites

Vec samim time oduzmu kao prvo tebi previse vremena dok ti to docekas.Inace frend je chipao skodu kod njega i osobno sam se vozio u njoj.Niti dimi,ali nimalo.Ide brze tako da ona vasa teorija o krajnjoj brzini pada u vodu i to ne malo brze nego puno brze a da se ne zaleti u crveno.Kida ko luda a potrosnja se smanjila za cijelu litru te mu auto ima prosjek od 4,2L na sto km.Pa ti sad vidi.Inace auto na valjcima ima 142 konje.

I da govorim o Maku.On i nije nista radio na svom.Inace njemu vjerujem vise nego nekom drugom jer smo si jako dobri a o autima zna ajme.Samo sto nevoli pricati kao mi o njima.A svatko ima svoje misljenje i ne zelim se vise prepirati oko tog tvog arrowa.Ako zeli neka ide kod njega i amen.Ja osobno nebih ;)

cekaj cekaj... auto ima 142 konja i prosjek mu je 4.2??? kaj je to fabija? pa i da je bicikl... pa nije to malo premalo... aka lovacke price?? c'mon!

Link to comment
Share on other sites

nitko nije rekao da ciapnu auti ne idu brze, nisi slusao... idu, ali uz uvjet da imaju mesta u okretajima, npr dule bez beda, jer njemu je auto u 6toj na 3400 okr na 200!

kotromanovic isto tako kupuje software od nekoga, bio sam ja kod njega!

za arrow mi je tako svejedno da me netko krivo ne skuzi, ali da se gubi vrijeme, ne, jer je to brze bego put do zg nama... mailm puste soft i to je to!

duletu sam samo rekao da si to razmisli kao opciju mozda... i 99% da ima software za 1.9 dci i moze otici i probati, nista ga ne kosta..

a mak naravno da zna o autima... pa mehanicar je!

Link to comment
Share on other sites

Sorry ali i meni je 4,2l/100km lovačka priča pa da je ne znam kaj, vidi s frendom mo

Link to comment
Share on other sites

Na otvorenom oko 4-4,5L...

Za ovo vjerujem, ali uz uvjet da vozi kao po jajima.Recimo ja sam uspio sa Meganeom na otvorenoj cesti odvoziti udaljenost od 107 Km i trositi prosjecno tih 107 Km 4.1L i to sa autom od 120 KS. :)

Ko nevjeruje imam slike BC-a sa izmjerenim vrijednostima.

Sto se tice one prosjecne koju navodis to bas i ne vjerujem jer se VW sa Lupom 3L poprilicno napatio dok nisu prilagodili hrpu toga da bi trosi prosjecno tako malo. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Za ovo vjerujem, ali uz uvjet da vozi kao po jajima.Recimo ja sam uspio sa Meganeom na otvorenoj cesti odvoziti udaljenost od 107 Km i trositi prosjecno tih 107 Km 4.1L i to sa autom od 120 KS. :)

Ko nevjeruje imam slike BC-a sa izmjerenim vrijednostima.

Sto se tice one prosjecne koju navodis to bas i ne vjerujem jer se VW sa Lupom 3L poprilicno napatio dok nisu prilagodili hrpu toga da bi trosi prosjecno tako malo. :hey:

Preko 5,5L prosjeka neide jer se vozi normalno ;)

Link to comment
Share on other sites

moguce ali ko po jajima.. ja isao do zg i potrosio 4.2 do zg.. ali voznja je bila 100... za takvu voznju mozes i auto od 60 ks imati...

i daj meni pa ces vidjeti kako ide preko 7 potrosnja... :D:zubo::bigl:

Link to comment
Share on other sites

moguce ali ko po jajima.. ja isao do zg i potrosio 4.2 do zg.. ali voznja je bila 100... za takvu voznju mozes i auto od 60 ks imati...

i daj meni pa ces vidjeti kako ide preko 7 potrosnja... :D:zubo::bigl:

Mislim da necu ponavljati tisucu puta jednu te jednu stvar :roll:

Ja govorim o normalnoj potrosnji i voznji ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da necu ponavljati tisucu puta jednu te jednu stvar :roll:

Ja govorim o normalnoj potrosnji i voznji ;)

a pa citaj sta sam napisao... ja sam rekao daj ga meni... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Da li je jako bitno da li auto troši 5 ili 6L/100km? Auto s 120-150ks i 4,2l/100km :nezna: sorry ali nekak ne vjerujem, mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.