Jump to content

Chipanje


BALEV

Recommended Posts

ja kao vlasnik chipanog auta koji sad ima cca 145 ks tvrdim da normalne ali malo brze voznje ne moze trositi tako malo, moja potrosnja bi realno bila cca litru manja da vozi neki penzic ali bi i onda bila 5,4 sto je miljama daleko od 4,5......pa meni je clio chipan na 100 ks trosio 5 litara...ja stvarno ne znam kako ga tvoj prijatelj vozi ali to mora biti lezerana na 2 000 okretaja cijelo vrijeme bez isprobavanja "vrtoglavih" brzina preko 120 :zubo:

svaka cast svakome ali imam takav auto doma pa znam o cemu pricam i sto od njega ili slicnoga mogu ocekivati ;)

Link to comment
Share on other sites

Gogo je popravio Ibitzu i sad auto stvarno kida i ne baca u safe mod ;):)

Naravno Tibor mu je remapirao opet...tj par puta dok nije bilo kak spada :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Gogo je popravio Ibitzu i sad auto stvarno kida i ne baca u safe mod ;):)

Naravno Tibor mu je remapirao opet...tj par puta dok nije bilo kak spada :zubo:

Zar mu ne baca u safe mod na 195 Km/h?

Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da je TDI stedljiviji od DCI-a jer meni je na 1.9 Dci potrosnja smjesno mala, a vjerujem da je na 1.5 Dci jos manja.Sto se tice potrosnje ulja ona je jos bolja jer u 15 000 Km ne moram ni deci dosuti. :)

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da je TDI stedljiviji od DCI-a jer meni je na 1.9 Dci potrosnja smjesno mala, a vjerujem da je na 1.5 Dci jos manja.Sto se tice potrosnje ulja ona je jos bolja jer u 15 000 Km ne moram ni deci dosuti. :)

Mislim da se nebih slozio s time ali ajd...

Po mojim iskustvima tdi-motori a i pisalo je da sam citao negdje da kao trose manje ali su bucniji...

Za razliku od dci koji je kultiviraniji ajme i malo vise trosi ali su to mislim neznatne razlike.

Kazem nemojte me hvatati za rijec a potrosnja kod mog frenda je zaista takva kakvu sam napisao,nemorate vjerovat ;)

Link to comment
Share on other sites

Dosta OT u postu koji se zove CHIPANJE!

Raspisali se o potrosnji,vratimo se na temu ;)

A koji trosi vise -manje zna samo vlasnik svoga vozila...

Link to comment
Share on other sites

trose tdi jako malo... relacija zg-os stara cesta, 4,2l, ali brzina nikada iznad 110 km/h

neki dan isao do zg i nazad, autoputem, otkako je nacipan, oko 140-150 sam vozio i presao nesto malo manje od 800 km sa 45 lt goriva...

i da, baca me jos u safe mode, preko 195, ali i to ce se rijesiti nekako vec, to se dogadja jer sam ja htio extra ks...

Link to comment
Share on other sites

trose tdi jako malo... relacija zg-os stara cesta, 4,2l, ali brzina nikada iznad 110 km/h

neki dan isao do zg i nazad, autoputem, otkako je nacipan, oko 140-150 sam vozio i presao nesto malo manje od 800 km sa 45 lt goriva...

i da, baca me jos u safe mode, preko 195, ali i to ce se rijesiti nekako vec, to se dogadja jer sam ja htio extra ks...

To je sad vec bullshit s tim chipanjem.Kad ce vec biti kak spada majke ti :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

trose tdi jako malo... relacija zg-os stara cesta, 4,2l, ali brzina nikada iznad 110 km/h

neki dan isao do zg i nazad, autoputem, otkako je nacipan, oko 140-150 sam vozio i presao nesto malo manje od 800 km sa 45 lt goriva...

i da, baca me jos u safe mode, preko 195, ali i to ce se rijesiti nekako vec, to se dogadja jer sam ja htio extra ks...

a da ostavis ovako jer je ovo vec solidna max brzina, na otvorenoj cesti ti sigurno ne treba vise a na autoputu presretaci brzo ubiju zelju za vecim brzinskim prosjekom........sigurno su meduubrzanja hebena :bigl:

Link to comment
Share on other sites

a da ostavis ovako jer je ovo vec solidna max brzina, na otvorenoj cesti ti sigurno ne treba vise a na autoputu presretaci brzo ubiju zelju za vecim brzinskim prosjekom........sigurno su meduubrzanja hebena :bigl:

O da :):)

Link to comment
Share on other sites

ne poznate me dugo ali vidim dovoljno...

ma natjerati cu ja njega na 150-ak ks... vec imam sve razradjeno u glavi... :)

Mozda u glavi ali sumnjam kao ces to ostvariti za pravo bez da odes u safe mod i da ti vrlo brzo turbina ne rikne. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mozda u glavi ali sumnjam kao ces to ostvariti za pravo bez da odes u safe mod i da ti vrlo brzo turbina ne rikne. ;)

zašto ne, samo što onda "chip tuning" nebi imao glavnu ulogu, već bi bio samo šlag na kraju..

Link to comment
Share on other sites

ma sve se to da srediti...

To je duh. Gogo, kao sto sam jednom Domi napisao; Danas je sve moguce, osim drvene pecnice. A i ona je moguca ako ima dobro hladjenje.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.