Jump to content

Chipanje


BALEV

Recommended Posts

To je duh. Gogo, kao sto sam jednom Domi napisao; Danas je sve moguce, osim drvene pecnice. A i ona je moguca ako ima dobro hladjenje.

:lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam jedno pitanje!?! :??:

Ja Tibora neznam i neznam kako on radi, pa vas molim da me ne shvatite krivo, ali zanima me jedna stvar!?!

Zar nebi trebala osoba ili firma koja vam CHIP-a auto, dokazat nekako da je nešto promijenjeno??? Npr.preko valjaka ili slično??? Po meni bi auto trebao ići na valjke prije i poslije CHIP-anja!!!

Još jednom, VAS molim da me ne shvatite krivo i da mi pomognete i objasnite!!!

HVALA VAM!!! :hail:

Sorry na off topicu i NHF!!!

Link to comment
Share on other sites

najbitnije je da si ti zadovoljan i da ti osjetis razliku, pusti brojeve! kod tibora mozes ici dok god ti nisi zadovoljan (bio ja 3 puta :zubo:) i covjek stvarno ima strpljenja i sve ti lijepo pojasni, mislim da je dovoljan podatak da je vjerojatno u citavoj hrv pola auta on cipao! da ima boljih, sigurno da, ali ta razlika nije nikako tolika kolika je razlika u lovi...

Link to comment
Share on other sites

^^

Trebalo bi....ali uzmi u obzir da je 200

Link to comment
Share on other sites

A jel znate šta o ovima???

www.smchiptuning.com

www.chiptuning.com.hr

Chipao bi Clia, ali neznam gdje!?! :??:

Nebi volio da se kasnije kajem i sam sebi :mad: !!!

Link to comment
Share on other sites

ovo prvo sam se trkao protiv golfa jednog, vlasnik bas nije bio zadovoljan i nije isao nesto dobro za 170 ks, a ova druga adresa je tibor :)

x3m ti je kod tibora cipao pa njega pitaj najbolje za iskustva...

Edited by gogo
Link to comment
Share on other sites

Ekipa....da ne OT-ate ovdje (jer tu idu samo prijave - a ovo kreće u raspravu već) imate topic Chipanje u kojem je sve to naveliko i naširoko obrađeno....pa si uzmite 20-ak minuta i čitajte.

Search opcija je super stvar inače....koristite ju malo češće! ;)

Link to comment
Share on other sites

Cekaj malo.Govoris za Marka da je bahat...Ajd mi pojasni zasto.Covijek je super napisao i ja nemogu da ne komentiram.Pa 200eura je za neke puno i da je jeftinije mozda bi i bilo vise zainteresiranih pogotovo zato sto je to samo programski softver koji on upuca unutra.Osobno mislim da to nevrijedi te novce..

A mozda jednostavno nema zainteresiranih a imaju lovu i nezele to radit.To sto se tebi zuri pa pozurujes ostale da bi platio 200eura a ne 350e nije Marko kriv ;) NHF

stari daj za pocetak udari glavom u zid pa razmisli o tome sto si napisao..

o kakvom software-u pricas?? pojma nemas uopce sto tibor radi i pricas da je puno 200e ali nije puno 500kn za 3 plastike s kojima se samo ponizavas..

200e je nista za ono sto tibor napravi, jer te mape je trebalo napravit/nabavit,a i covijek ima poprilicno puno iskustva i znaja na tom podrucju, jedan je od najboljih ako ne i najbolji na tom podrucju u HR..

inace sto se Gubica tice doboro je to sto ima valjke ali opet i Dastek ima valjke pa svasta mjere..

A jel znate šta o ovima???

www.smchiptuning.com

www.chiptuning.com.hr

Chipao bi Clia, ali neznam gdje!?! :??:

Nebi volio da se kasnije kajem i sam sebi :mad: !!!

odustani od jednog i drugos s popisa jer oni poprilicno nernaju o cemu pricaju.. cuo sam se sa smcip.. za nissana od starog i tip samo muca bezveze..

Link to comment
Share on other sites

:lool::lool::lool: odakle si ga izvukao

normalno da svi misle da je to samo ubacit programcic u komp i amen a to sto ga je trebalo prvo napravit da sljaka o tome nitko ne razmislja

ps. 2 Zrmi - za Tibora ti je puno dati 200 e pa radije ides kod dasteka potrosit 500/600 e za istu stvar :??:

ps. ps 2 Balev - druga adresa je od Tibora ;)

Edited by bad&blue
Link to comment
Share on other sites

2modovi: mozete ovo i preselit ako tu ne spada ili brisat ali nemogu se suzdrzat na glupe izjave tipa Zrmi-a

:lool::lool::lool: odakle si ga izvukao

normalno da svi misle da je to samo ubacit programcic u komp i amen a to sto ga je trebalo prvo napravit da sljaka o tome nitko ne razmislja

ps. 2 Zrmi - za Tibora ti je puno dati 200 e pa radije ides kod dasteka potrosit 500/600 e za istu stvar :??:

ps. ps 2 Balev - druga adresa je od Tibora ;)

nije za usporedivat Dastek i Tibora jer ipak Unicip je uredaj za sebe pa vidis i sto si platio, a opet i ovisi od auta do auta.. a i ziher sam da se Tibor nece mucit sa trulim intergama ko ovi u Dasteku he, he..

Link to comment
Share on other sites

stari daj za pocetak udari glavom u zid pa razmisli o tome sto si napisao..

o kakvom software-u pricas?? pojma nemas uopce sto tibor radi i pricas da je puno 200e ali nije puno 500kn za 3 plastike s kojima se samo ponizavas..

200e je nista za ono sto tibor napravi, jer te mape je trebalo napravit/nabavit,a i covijek ima poprilicno puno iskustva i znaja na tom podrucju, jedan je od najboljih ako ne i najbolji na tom podrucju u HR..

inace sto se Gubica tice doboro je to sto ima valjke ali opet i Dastek ima valjke pa svasta mjere..

odustani od jednog i drugos s popisa jer oni poprilicno nernaju o cemu pricaju.. cuo sam se sa smcip.. za nissana od starog i tip samo muca bezveze..

Ma znas sto.Znam ja sta on radi.Bio sam pored njega i vidjeo kako upucava te mape...jest da se potrudio da ih napravi i sve je to ok.Cijenim njegov rad nemoj mislit da ne...

Ali ono sto ti ocito nisi shvatio jest cinjenica da nema svatko 200e i to je puno za neke ljude.Za mene nije kad love imam.Kad je nemam puno mi je i 10kn.O to me se radi.A i ti si se sjetio mene quotat nakon dugo vremena.E pa ako je Marko rekao da svi nemaju 200e jer je to nekome puno, to nije bahat odgovor ako neki misli i stat cu na njegovu stranu.Ocito si krivo shvatio ;) .

A za moje ponizavanje cu ti reci ovako:Dat cu i 1000kn za jedan saraf ako me on cini sretnim.Moj novac,moj auto i radit cu s njime sto hocu.Bez uvrede,ali ja se uopce ne ponizavam.To sto ste svi toliki zaljubljenici u vase aute,vas problem pa vas smeta ono sto drugi cine,to mene ne tangira ni 5% ;)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

Ma znas sto.Znam ja sta on radi.Bio sam pored njega i vidjeo kako upucava te mape...jest da se potrudio da ih napravi i sve je to ok.Cijenim njegov rad nemoj mislit da ne...

nemas pojam sta radi isto kao ni ja jer smo ko telci buljili u njegov laptop i u cudu se pogledavali sta radi...

Link to comment
Share on other sites

ovo prvo sam se trkao protiv golfa jednog, vlasnik bas nije bio zadovoljan i nije isao nesto dobro za 170 ks, a ova druga adresa je tibor :)

x3m ti je kod tibora cipao pa njega pitaj najbolje za iskustva...

zadovoljan :bigl:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Ali ono sto ti ocito nisi shvatio jest cinjenica da nema svatko 200e i to je puno za neke ljude.Za mene nije kad love imam.Kad je nemam puno mi je i 10kn.O to me se radi.A i ti si se sjetio mene quotat nakon dugo vremena.E pa ako je Marko rekao da svi nemaju 200e jer je to nekome puno, to nije bahat odgovor ako neki misli i stat cu na njegovu stranu.Ocito si krivo shvatio ;) .

Fulao si poantu, nije riječ o tome da li je nekome puno ili malo 200

Link to comment
Share on other sites

Fulao si poantu, nije riječ o tome da li je nekome puno ili malo 200

Link to comment
Share on other sites

Fulao si poantu, nije riječ o tome da li je nekome puno ili malo 200

Link to comment
Share on other sites

Cekaj a zasto ti sad tu vices...mozda na mene?Pa ja se nisam ni bunio...

Ne na tebe....

Bilo je komentara....da šta tu vrijedi 200

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da kad vidis kako Tibor to napravi za relativno kratko vrijeme da ti se cini da je 200e puno.I meni se cinilo i stojim iza toga.Ali daleko da je taj novac za proizvod koji ti on napravi i vise nego posten ;)

Ali ja sam se nadovezao na ono da svi imaju 200e pa azasto necipaju, ako niste skuzili sto sam htio reci vas problem.Apsolutno se slazem i sa tobom coupe i sa Balevom i sa svima da je to jako jeftino za ono sto ti napravi na autu i ako si zadovoljan.Ali nemogu progutat knedlu i necu je progutat ako netko misli da svi imamo 200e viska u dzepu i zasto se netko nejavlja na doticno chipanje.

Eto vidiš....ipak ne trebaju ti komentari. Pusti to koliko mu vremena treba....posao gledaj....i rezultat! Meni kad dođe doma komp koji je zbrčkan virusima i kojekakvim smećem onda je cifra ta i ta pa makar se ja izje*ao 2 sata ili sve bude rješeno običnim System restore-om. Moja stvar. Ako znaju sami onda nek rade sami. Ako ne znaju/ne mogu a ja znam/mogu onda se meni plati i zdraaavo.

I nikoga ja ne pozivam na chipanje. Topic je tu, pinnan je, koga zanima će pogledat i mo

Link to comment
Share on other sites

Eto vidiš....ipak ne trebaju ti komentari. Pusti to koliko mu vremena treba....posao gledaj....i rezultat! Meni kad dođe doma komp koji je zbrčkan virusima i kojekakvim smećem onda je cifra ta i ta pa makar se ja izje*ao 2 sata ili sve bude rješeno običnim System restore-om. Moja stvar. Ako znaju sami onda nek rade sami. Ako ne znaju/ne mogu a ja znam/mogu onda se meni plati i zdraaavo.

I nikoga ja ne pozivam na chipanje. Topic je tu, pinnan je, koga zanima će pogledat i mo

Link to comment
Share on other sites

inace sto se Gubica tice doboro je to sto ima valjke ali opet i Dastek ima valjke pa svasta mjere..

odustani od jednog i drugos s popisa jer oni poprilicno nernaju o cemu pricaju.. cuo sam se sa smcip.. za nissana od starog i tip samo muca bezveze..

samo mala ispravka

www.chiptuning.com.hr je stranica od Tibora

Tibor je inace osoba koja je krenula u "chiptuning" vode jako davno, jedan od prvih u HR i medju ljudima koji se bave tim stvarima je jedan od cijenjenijih od strane svoje konkurencije.

E da

Sad se sjetio jos neceg, cesto se spominje RSR Motorsport u sloveniji kao alternativa za chiptuning na valjcima.

Evo kako to radi

Dodjes sa autom tamo, cijena remapiranja je 350

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.