Jump to content

Chipanje


BALEV

Recommended Posts

A neki grup by kod Dasteka :??:

Imaš sad neku akciju u Dasteka....1000 kuna manje za Unichip....ne znam gdje sam to vidio ali ima nešto!

Pa kad Dastek čipa....a valjci poka

Link to comment
Share on other sites

^ ^

ak on digne 1.2 na 90 ks...idem i ja kod dasteka :roll:

To je bila parodija i lagani sprd na cifre i brojke koje izbacuju njegovi valjci. Dosta nerealno!

Link to comment
Share on other sites

To je bila parodija i lagani sprd na cifre i brojke koje izbacuju njegovi valjci. Dosta nerealno!

Mislim da mu takve gluposti ne trebaju u marketingu :roll: Nisu ljudi blesavi..

Link to comment
Share on other sites

To je bila parodija i lagani sprd na cifre i brojke koje izbacuju njegovi valjci. Dosta nerealno!

;)

Link to comment
Share on other sites

Samo je pitanje koliko se meni isplati otici kod njega kad dobijem isto ko i kod Tibora...znaci jako malo :frown:

Link to comment
Share on other sites

Samo je pitanje koliko se meni isplati otici kod njega kad dobijem isto ko i kod Tibora...znaci jako malo :frown:

Aj u Tibora....već smo ti rekli.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Samo je pitanje koliko se meni isplati otici kod njega kad dobijem isto ko i kod Tibora...znaci jako malo :frown:

ja mislim da je najbolje da kupis 16 colne felge :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Aj u Tibora....već smo ti rekli.... ;)

Ne razumijem ovo :??:

2Matija ako mi odobre kredit naravno :)

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem ovo :??:

Pa ono....bila je tema o čipanju....dvoumio si se....ako se ne varam zaključak je bio da probaš s Tiborom! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa ono....bila je tema o čipanju....dvoumio si se....ako se ne varam zaključak je bio da probaš s Tiborom! ;)

Budem valjda i ja ;)

Link to comment
Share on other sites

Veceras sam vozio od zenine sestre i sogora chipani Grand Scenic 1.9 Dci koji je u originalu imao 120 KS kao i moj sada.Nisam ni znao, ali sogi mi je rekao da ga je chipao odmah kad ga je kupio i do sada je napravio skoro 80 000 Km bez problema.On ga je chipao u ovlastenom servisu Renaulta u Zagrebu za 400 E.Uglavnom veceras sam ga zamolio da se odemo provozati i ugodno se iznenadio.Auto, kombi kako god hocete :bigl: sada ima 150 KS i ide bolesno.Veceras su ceste po Osijeku malo mokre pa nisam bas uspio potpuno doziviti ubrzanje, nakon ubacivanja u trecu on jos slajdra!!! :oo:

Vozio sam preksinoc i Goginu prechipanu Ibizu i Gogo nebi vjerovao ali ovaj kombi ljepi za sjedalo gotovo kao tvoj.Ne smijem ni pomisliti sta bi radilo 150 KS u mom Meganeu.

Kada je nova runda chipanja? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

^^

jel ti mozda rekao u kojem to ovlastenom servisu ;)

ja znam za jedan kod kojeg se to radi, a bome znam i tko im to radi :zubo:

Link to comment
Share on other sites

^^

jel ti mozda rekao u kojem to ovlastenom servisu ;)

ja znam za jedan kod kojeg se to radi, a bome znam i tko im to radi :zubo:

hehe

mislim da i ja znam tko im radi...

ma danas sam trebao ici premjeriti se sa g-techom da vidim u brojkama kolika je razlika ali nisam mogao... sutra mozda..

Link to comment
Share on other sites

Sta onda ljudi meni savjetujete koji sam dosta na otvorenoj cesti?

Evo kratko pitanje: "Kurim li vise turbinu i motor na 180 km/s sa chipanim autom ili se unutra sve odvija kao i da je tvornicki motor???" Ovo mi je jako bitno. Jer ne bi htio da se neko s**nje desi na cesti pri toj brzini.

Pitanje broj 2 : "Sto tibor radi ako mu se ode reklamirati, recimo kao gore navedeno, da auto ima rupe u ubzanju..." Moze li napraviti novu mapu (makar sam citao da mu to uzima previse posla ;) ) ili bar vratiti tvornicku.

Jer lako meni s chipanim autom po gradu... Tad ga mogu pazit i kontrolirati, ali sto na autoputu kad se turbina vrti na 3500 okr/min i tako vozit "konstantno"

Samo me ta otvorena cesta zanima i promjene na motoru nakon chipanja, jer stalno sam skoro po auto putevima ili obilaznicama i banana mi chipat ako ga ne mogu vozit kao sto ga sad vozim. I ako cu morat non stop gledat na kolko mi je turbina, pa spusti gas na 130 i u sestu, da je na sto manje okretaja... Ne bi htio nakon chipanja psihicki se ubijat u voznji i bazit na svaki vrag, nego uzivat kao do sad :D

Znam da sam mozda dosadan, al volim svoj auto kao i svi vi, i placam za njega kredu svaki mjesec, i nebi htio pljunut jos cca. 13 000 kuna za novu turbinu il tako nesto. Mislim da me razumijete sto zelim reci.

Edited by DuCk
Link to comment
Share on other sites

Jer lako meni s chipanim autom po gradu... Tad ga mogu pazit i kontrolirati, ali sto na autoputu kad se turbina vrti na 3500 okr/min i tako vozit "konstantno"

Ne vrti ti se turbina na 3500 okretaja vec motor.Turbina se moze vrtiti i do 100 000 okretaja u minuti. :klap:

^^

jel ti mozda rekao u kojem to ovlastenom servisu ;)

ja znam za jedan kod kojeg se to radi, a bome znam i tko im to radi :zubo:

Oni zive u Zagrebu i kupili su Scenic u Starkelju pa ga je tamo valjda i chipao.Sta zelis reci da im to Tibor radi? :)

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

I ja sam valjda za "chipanje"....samo šta nećete vidit gore mene i auto nego samo onu ru

Link to comment
Share on other sites

I ja sam valjda za "chipanje"....samo šta nećete vidit gore mene i auto nego samo onu ru

Link to comment
Share on other sites

Ja sam glup ali nekuzim sto zelis ovime reci :tup::tup:

Nisi glup.

Ne mogu doć u Zagreb....nemam slobodno i ne mogu dobit pa ću se vjerojatno s nekim dogovorit da pošaljem samo ECU....to je ta ru

Link to comment
Share on other sites

Nisi glup.

Ne mogu doć u Zagreb....nemam slobodno i ne mogu dobit pa ću se vjerojatno s nekim dogovorit da pošaljem samo ECU....to je ta ru

Link to comment
Share on other sites

Neznam Dule sto vise cekas :??::)

Razmisljam jos dali to napraviti u Osijeku u Arrowu ili kod Tibora.Kod Tibora je 200 E+put u Zagreb, sve skupa oko 300 E, a toliko je i u Arrowu.Otici cemo Gogo i ja do Arrowa pa malo ispitati.

Iskreno nekako bi vise volio kod Tibora, ali neda mi se voziti do ZG.

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam jos dali to napraviti u Osijeku u Arrowu ili kod Tibora.Kod Tibora je 200 E+put u Zagreb, sve skupa oko 300 E, a toliko je i u Arrowu.Otici cemo Gogo i ja do Arrowa pa malo ispitati.

Iskreno nekako bi vise volio kod Tibora, ali neda mi se voziti do ZG.

Samo cu ti reci da neides tamo jer je dosta ljudi bilo nezadovoljno ali mislim da bi Rain ovdje mogao uskociti i napisati ti nesto za njih.Inace ako sparas na tome jao tebi.Ako se tebi neda ja cu ti auto odvest.Nije da ti se neda nego ti se neda placat a ne neda vozit jer ako si proputovao do hohenplastrasenblablabala mozes i do Zg-a ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.