Jump to content

Chipanje


BALEV

Recommended Posts

kod kotora je 350E i mozda moze dolje cijena na 300...

E onda nista,previse love :frown:

Link to comment
Share on other sites

a sto se tice dima... ne dime svi auti nakon cipanja! a i oni koji dime ne dime konstantno nego samo kada se doda gas!

Pa naravno... da ljudi ne bi mislili da auto dimi konstantno... Ljudi, auto dimi samo kad mu junački nabijes gas...kod normalne voznje nista ;)

neznam šta vas odbija od tibora ali sve mi cini da je to zbog toga sta nema svoju Tuning gara

Link to comment
Share on other sites

Samo napomena sto se Arrowa tice.

Jako kratko su u HR, a imaju jako puno gresaka i nezadovoljnih korisnika pa izbjegavajte

Link to comment
Share on other sites

Samo napomena sto se Arrowa tice.

Jako kratko su u HR, a imaju jako puno gresaka i nezadovoljnih korisnika pa izbjegavajte

Hvala na toj informaciji.Nadam se da je to Gogo cuo jer je mislim kod njih htio chipati :hey:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na toj informaciji.Nadam se da je to Gogo cuo jer je mislim kod njih htio chipati :hey:

Tibor definitivno ima najbolji omjer zadovoljnih/nezadovoljnih stranki....a i jako dugo to radi i jaaako puno automobila je prošlo kroz njegovo dvorište.

Link to comment
Share on other sites

a jel znate koga da je bas radio kod arrowa? dosta su oni u hr samo sto nisu u zg... prije bar 5 god su poceli po Os koliko znam! a vjerujem da ima nezadovoljnih, samo nikoga ne znam a da je kod njih radio!

i to sto tibor nema tuning garazu i sl mene ni najmanje ne smeta!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2 CoupeRS: jesi ti dobio odgovor od RSR-a???

Ne znam, provjerim kad dođem doma....

Link to comment
Share on other sites

:oo:

Nevjerujem a zasto?

U stvarnim uvjetima bi se neki parametri mogli bolje "naštelat", zato se i inaće na valjcima radi pravo mapiranje..

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

2 rain: Ja bi mu dao extra para ako bi mi pokušao naštelati auto tako, zato pitam.

Link to comment
Share on other sites

ili da odemo na valjke pa mi tamo izmapira. ti njega pitaj kolko više itd.Ionako nisam mislio tako skoro...pa se ne mora brinuti o vremenu.

Link to comment
Share on other sites

Planiram isto otic jednom prilikom kod Tibora, kad ce opet bit coporativni odlazak (al tek za mjesec-dva)...

Sad me zanima buduci da planiram i gljivu staviti u auto, da li mi je bolje prvo staviti gljivu pa odvest chipirat, il mogu chipirati pa onda stvaiti gljivu...

Jer glupo mi je sad chipirati i jednom kad stavim gljivu opet vozit auto i platiti 200

Link to comment
Share on other sites

Planiram isto otic jednom prilikom kod Tibora, kad ce opet bit coporativni odlazak (al tek za mjesec-dva)...

Sad me zanima buduci da planiram i gljivu staviti u auto, da li mi je bolje prvo staviti gljivu pa odvest chipirat, il mogu chipirati pa onda stvaiti gljivu...

Jer glupo mi je sad chipirati i jednom kad stavim gljivu opet vozit auto i platiti 200

Link to comment
Share on other sites

Budem i ja svoga samo trebam datum unaprijed da mogu zbrisat zbod posla.Bilo bi dobro negdje u trecem mjesecu kad budem isao po felge i gume i ispuh pa da sve odmah obavim :)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.