Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

4 hours ago, pere said:

Svaki put se cudim dok stavis neke slike... kapa dole junak... dao bi ti i koji euro vise za njega... heheh... bez zaebancije, vrhunski... mislim da takvih skoro pa nema... cuvaj i za 10-20 godina ce vrijedit pun kufer!

To je istina, samo treba docekati.

Uopce nema sumnje da ce tom autu u globalu cijena rasti nakon odredjenog vremena.

Ne znam dali ste gledali po koliko se prodaju vrhunski uscuvani R5 GTTurbo npr...

Link to comment
Share on other sites

Istina da Zrmijev RS s 30 godina nece imati 95 tisuca km na satu, al svejedno bude ludo uscuvan primjrak ako tak nastavi.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pere said:

Istina da Zrmijev RS s 30 godina nece imati 95 tisuca km na satu, al svejedno bude ludo uscuvan primjrak ako tak nastavi.

Mislim da je bitnije neko opce stanje auta od kilometraze koja ne mora nuzno znaciti los auto.

Njegov vidjam, mimoidjemo se povremeno i ne izgleda kao da je na putu prema 200 tkm ili koliko vec ima.

 

Link to comment
Share on other sites

Je, al ima, i da, bitno je itekak... I brzo bude imal 300... No to je sad trenutno nebitno, auto je strava i polako raritet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, direstraits said:

To treći motor i drugi mjenjač na njemu?

Peti i cetvrti!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

I tako dosao je taj dan......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kad je prdnio predkatalizator na ispusnoj grani. Sad treba odluciti kako dalje. Popravljati ovu granu koja je vec 2 puta varena, fleksi crijeva mjenjana, a sad i nekim slucajem bi ako nadjem pretkat, opet navarivati drugi isti. Nemam novaca za novu, nego sad razmisljam o svim opcijama, pa i Toyo grani. Kako će mi se ona pokazat bez remapa? Kako ce auto ici, hocu JA to osjetit i sto da radim? Ima netko pretkat, drugu granu s manje kilometara ili iskustva s TOYOM? Otvoren sam za sve opcije (jeftine) heheheh. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da bi se toyo uglazbio treba dosta kemijati, nije baš straight fit pa si to dobro provjeri. Možda su gluposti, ali tako su mi rekli neki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo vjerojatno da sam nabavio predkat pa cemo vidjeti. Ocito ce biti opcija varenja opet...

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, GTT said:

Previse. Znalo se nac i jeftinije. Netreba mi lambds. A i ova je vec vidi se fleksi crijevu starija. Nadam se da cu nabavit noviji pretkat sa samo 35000km od 200-tke

Link to comment
Share on other sites

Nznm tko takve gluposti radi ali dobro. Nadam se da cu rijesiti problem na drugoj strani. 

Link to comment
Share on other sites

Smije li komad saca koji je u pretkatu setati? Jer na ovom koji sam nabavio kad ga okrecem taj ciheli komaf unutra seta za nekih cca 1cm? To tako mora ili?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zrmi RS said:

Smije li komad saca koji je u pretkatu setati? Jer na ovom koji sam nabavio kad ga okrecem taj ciheli komaf unutra seta za nekih cca 1cm? To tako mora ili?

Ne

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zrmi RS said:

Znao sam u pm. Hvala tii

Nema na cemu frend. Raspao se predkat, zato šeće, kad ode skroz ide limp mode, check engine i nece auto preko 3000rpm, vrati to liku natrag

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.