Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

... moram da se napijem pa nek pukne grom, voz ljubavi krece pravicemo lom ...

OCEMO SE NAC U SRIDU 22.10.2008 NAVECER U GARAZI "MASTERSA" - ONAKO DA SE MALO UPOZNAMO I DA MALO POKAZEMO VW-ovcima DA I NAS IMA???

Link to comment
Share on other sites

... moram da se napijem pa nek pukne grom, voz ljubavi krece pravicemo lom ...

OCEMO SE NAC U SRIDU 22.10.2008 NAVECER U GARAZI "MASTERSA" - ONAKO DA SE MALO UPOZNAMO I DA MALO POKAZEMO VW-ovcima DA I NAS IMA???

to bi bilo dobro, :hey:

Link to comment
Share on other sites

... moram da se napijem pa nek pukne grom, voz ljubavi krece pravicemo lom ...

OCEMO SE NAC U SRIDU 22.10.2008 NAVECER U GARAZI "MASTERSA" - ONAKO DA SE MALO UPOZNAMO I DA MALO POKAZEMO VW-ovcima DA I NAS IMA???

Pa usput na studentsku? :klap:

Ali se tamo skuplaju VW-ovci?? :nene:

Edited by eruj
Link to comment
Share on other sites

OCEMO SE NAC U SRIDU 22.10.2008 NAVECER U GARAZI "MASTERSA" - ONAKO DA SE MALO UPOZNAMO I DA MALO POKAZEMO VW-ovcima DA I NAS IMA???

uf, samo da mi se auto ne ostane ljuljat na onome le

Link to comment
Share on other sites

je**te kol'ko nas ima.... kol'ko nas imaaaaaaaaa............

E jeste se odazvali, aj platicu ja pice (ima u konobi domace rakije)!

Di su Luetic i Kupejac. Sta je ovo samo nas 4-5 ima. A Vagenica i Bemvejasa priko nekoliko stotina!!!

Ajmo se lipo nac 22.10.2008 u 22:00 sata u Mastersa garazica donji floor. Svira Francuski izduv.... A na mikseti megane 2.016V!!!

Link to comment
Share on other sites

A je*iga svitu...meni je radni tjedan, diga se u 7 uri jutros, još san na nogama. Ali da se splitska ekipa ne mo

Link to comment
Share on other sites

A je*iga svitu...meni je radni tjedan, diga se u 7 uri jutros, još san na nogama. Ali da se splitska ekipa ne mo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo napravija ja megana,još samo triba dignit tablice u ponediljak na policiji :D

Tako,da kad bude sljedeći put,zovnite i mene,pa ću doć vidit braću,renolaše,koji

su se zajebali ili ih je neko zajeba pa kupili renola.

Baš jučer u gara

Link to comment
Share on other sites

je**te kol'ko nas ima.... kol'ko nas imaaaaaaaaa............

E jeste se odazvali, aj platicu ja pice (ima u konobi domace rakije)!

Di su Luetic i Kupejac. Sta je ovo samo nas 4-5 ima. A Vagenica i Bemvejasa priko nekoliko stotina!!!

Ajmo se lipo nac 22.10.2008 u 22:00 sata u Mastersa garazica donji floor. Svira Francuski izduv.... A na mikseti megane 2.016V!!!

E čut ćeš kad ja dođem u zatvoreno!

Tu buku ni u autu ne moš podnit,a ne vanka. Vidimo se!

Link to comment
Share on other sites

ja neću više ništa na svoju inicijativu, ako se šta dogovorite naravno dolazim, al već sam "organizirao" prvi neuspješan meet, nema smisla da vas više molim da dođete :)

Link to comment
Share on other sites

A ono... Ko da je to neka mudrolija,stanemo u nedilju u kopilici kad se svi skupljaju na jednu stranu,i eto meetinga. A ako ništa drugo,bar će bit svita,i šta za vidit...

Link to comment
Share on other sites

Veceras oko 8 sat kopilica ili poljud pa cemo lako dalje na pice, samo da se svi skupimo i vidimo...KO JE ZA???

Znan da je MarioSt za ali sta je sa ostalima...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slobodan tada... Ne znam,evo poslat ću ti br. na PM pa se javi ako bude ko dolazija,jer neću bit više za kompjuterom

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prenosim sa French cars foruma (nadam se da ovdje nemate ništa protiv zajedničkog meeta):

Nedjelja 14.12. Poljud, 15:00h

nadam se da ćemo se okupit u nešto većem broju nego zadnji put...

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ima li kakvih promjena u Novoj Godini ili je opet sve po starom???

Ajmo Renaultovci, pa ispada da ja sam imam meet isprid kuce sa 3 Clia i 1 Meganeom parkiranim!!! Uz to jos jedan Meggy od susjeda i 1 clio!!!

Vise mi je Renaulta u ulici nego na meetu!!!

LP I Sve najbolje u 2009-toj!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.