Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

nit' su stinice nit' je renault klub :p a di je nastavak slika kad je anthony doša? :D

Ma Poljud je uvik bija misto za meetinge sridom...meetinge tadašnje TuneDalmatie. Nediljom se dolazilo na stinice gčedati paljevinu i gasiranje, a sridom je bilo baš za gušt, popričat s istomišljenicima, sist digod utoplo na kavu itd.

A Maminja je car bija, car osta. Ovo je bilo s lancima i pivom, slike od susreta s Antišom nemam tu doma, davno je to bilo.

Link to comment
Share on other sites

jel ovaj plavi coupe spušten?

previsok je, a ima 17"

OT on:

...bija je spušten otprilike ko i moj

Link to comment
Share on other sites

Svitu moj drago mi je da ste se poceli dogovarati napokon za nekakvo okupljanje, za sada sam sa vama samo u mislima!!! Jebiga rodjaci daleko je T&T... Doma sam negdi polovicom 11.-tog miseca ili rani pocetak 12.-tog miseca. Onda cemo sigurno organizirat nesto. Posto dolazi prinova najbolje ce bit da odemo u mene na selo pa tamo lagano za vikend udarimo po mesini i vinu ako se slazete!!!

2Coupe & Ostatak Splitske ekipe: Dajte neka mi neko vidi di cu i kako narucit opruge i distance 20mm za CS3, uplatit cu mu kaparu na racun ako bude trebalo ili ce se netko zaletit do kmana pauzet od mojih lovu za kaparu. je**te necu da ga niti vozim iz Gasperova na tvornickim oprugama i distancama!!!

DAJTE MALO VIDITE I NARUCITE MI TO JER MI JE HICA, A KAKO SU OVI NASI DEGENI BRZI S ISPORUKOM ,......AJOJ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Utorak 23.09.2008.

Stinice, 17h

1. MaRiO_St

2. 0008v_dario

3. Coupe RS

4. eruj

5. ..::veky::..

...

ajmo, di su još veky, R5, maminja, jure...

evo veky se dopisa

Link to comment
Share on other sites

MARIO imenjace moj, pa jel neznas citat. Pa na brodu sam i to u Trinidadu, rupa u zemlji kojoj su svi okrenuli ledja osim vlage i sunca !!!

Doma sam polovica 11-tog miseca ili pocetak 12-tog kad pocima ludilo. Uostalom cut ce se, vidices Francuza kako gazi svabe i pali nemacke gumase!!!

*ebo Contije , Bridgestone je ZAKON br.1 ipak sam se polomio na njima!!!

Ajte se vi lipo sastanite i posaljite koju sliku sa meet-a, a da tribalo bi barem da je i koja mlada djeva prisutna (French kiss ako nista drugo) jer auto bolje lezi kad mu sic od suvozaca nije prazan!!!

P.S. Nemojte molim vas raspaljivat cajkusinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

evo veky se dopisa

ma nemoj se ti na ovo dopisivat nego čitaj malo, vidiš da ekipi ne odgovara priko tjedna.

jel mo

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

1. MaRiO_St (Mario)

2. Maminja (Mario)

3.

4.

5.....

Pa neka se Splicani ili barem vanna be Splicani (Coupe-ne ljuti se....) :) :) nadopisu pa da znamo ko je iz Sela?

Valjda bi mogli napravit kakvu listu clanova da nam se lakse upoznat, pogledajte samo one Bemvejase kako se kupe ko muhe na govno, ide im dobro i jos svako malo zderu negdje i piju dok mi jadni samo gledamo iz prikrajka...

Edited by maminja
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.