Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

očito nema ništa novo... ni na french cars nema niko zainteresiran, zadnji "meet" san bia sam sa ignacyuson (french-cars, C4 loeb) na kavi, a obavijest bila na oba foruma...

Link to comment
Share on other sites

Sutra Subota ujutro, lagana patrola i kava.....

OTKAZANO DO DALJNJEG DOGOVORA ZBOG PREMALOG BROJA ODZIVA, A I ZBOG TOGA STO JE MEET PREMJESTEN U ZADAR!!!!!

Uglavnom SimeGtt i Jure su se dogovorili da ce se sutra nac u ZD-u tako da ce i moja malenkost baren popravit prosjek godina ako nista drugo.

Svi koji su zainteresirani neka se nadopisu , a tocno vrijeme polaska ce bit naknadno objavljeno cim se ova dva turbaka dogovore.

LP

Link to comment
Share on other sites

Ako u Splitu ima član kluba s voljom da obavlja posao predstavnika - upravi će biti izuzetno drago da preuzme spomenutu du

Link to comment
Share on other sites

e ljudi mogli bi napravit jedan miting u splitu.

znam da sam ja prošli izosta (kad nisam moga) ali bi se mogli nać

Link to comment
Share on other sites

s obziron na to da san već par puta stavlja najave za meet na forum pa je bilo bezuspješno mislim da se ništa ne bi promjenilo ni da imamo podru

Link to comment
Share on other sites

ljudi vrime je da se barem nešto pokrene

Meet je 18.01.2009 (nedilja) u 15:00 na Poljudu

aj odazovite se u šta većem broju

Edited by ..::veky::..
Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da ćeš i ti doć pa onda...

Meet je 18.01.2009 (nedilja) u 15:00 na Poljudu

1: veky

2. MaRiO

3.

4.

.....

(Megane16V da vidimo sad taj optimističan duh :D )

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

1: veky

2. MaRiO

3. megane16v

4.

Ja ne radim nedilju i doć ću,a onda idemo svi skupa vatat minđe!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.