Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

1. MaRiO_St (Mario)

2. Maminja (Mario)

3. eruj

4. fatal_error

5. frenchkey

6. 0008v_dario

7. ....

Edited by 0008v_dario
Link to comment
Share on other sites

i niko nije napisa ni jel dolazi na meet... maminja imenjače, ja ću ovu subotu doć na stinice vidit ko će se pojavit, čini mi se da je ovo kolektivni odjeb pa ti smisli sankcije kad dođeš i organiziraj meet da ih provedeš :D

Link to comment
Share on other sites

A ja sam kao ono uzivljen u Renault produkciju.... ;) ili pak vi mladi gospon Luetic!!!

Eto posto se nisi upisao, niti ces dobit djir u autu niti cu te vozit u R27.

I da znas moj tata je bolji od tvog tate, on, on moze napravit tadoled za tve to dodju na meet!!!

Daj budi primjer svima barem ti ko zagrizeni Renolovac!!!

E tu se varaš, ima da mi daš đir POD HITNO :laugh::plazi:

Ma zajebajen, al šta sad spammat forum sa 100 tema o splitskim meetinzima. Zar ovo nije moglo uć u onu već prethodnu temu?

Link to comment
Share on other sites

Ja san svaku subotu tamo, nekad i petak, nekad i nedilju. E sad...oću doć u St u 7 uri ili u 8 uri, neman pojma.

...samo mislim da će odaziv bit slab, nije to više đir u Splitu...normalan meeting. Sad ekipa ide doma ako se ne upali 12 guma na stinicama ili ako nekoga ne vata policija, ako neko nije skava auto ili napravia neku peezdariju.

Tako da...neman pojma oće bit šta od toga, broj mobitela je u profilu, pošaljite poruku di i kada pa ćemo vidit. Nije bed...dapače, zna se da san ja uvik za neko meetingovanje.

Link to comment
Share on other sites

pa već smo zaključili da su ovo uglavnom ljudi u godinama, nemoj sad uspoređivat renault meet sa onin đikanlukon u nedilju i klincima od 18 godina koji čekaju kad će se koja kocka izvrtit (ok, iman i ja 19 al obećajen da neću palit gume, ionako san izvan svake konkurencije sa svojih 58 ks i pogonon na kriva kola :D )

Link to comment
Share on other sites

E moj Coupe, valjda kad tebi padne sezona i kad se sitis samo da ces morat potrosit koju kunu odma KUKAS i kritiziras ljudstvo!!! :)

Pa nije se dovukao R27 u Split tj. Bemvej selo da stoji parkiran, kupljen je samo zato jer sad nemoze pakna popustit zada;) al' ce one kocketine i slicne gargase da bjeze!!! A ti isa palit gumu na Marinin rodjendan pa NISTA ( naucices mlad si , he he )

Ajde ne sviraj nego se lipo upisi i iman ja misto za meeting, samo ce netko tribat ponit celicnu cetku za malo ostrugat gradele, a ako i to ne upali uvik moze proc teletina ispod pekice!!!

Cekaj , cekaj da se dokopam St-a za misec ipo dana!!!! Pa ces vidit sta je normalno - nenormalni MEET, malo nas je al smo velika govna.

P.S. Kupi mi SREBRNE ili CRNE nalje RKH!!!! Dat cu ti djir!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma prijo, ima šoldi...vidiš da san svaki drugi dan u Splitu, malo noćni

Link to comment
Share on other sites

ionako san izvan svake konkurencije sa svojih 58 ks i pogonon na kriva kola :D

nisi, daj to vamo :bigl:

Luetić je vozia i razbija kocku

pssssst :tup::laugh:

Link to comment
Share on other sites

nisi, daj to vamo :bigl:

Taman tija reći...daj dite materi. Naki znaju kako biti brz i sa Campusom 1.1...??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Sad zamisli "STRUCNJAKA" kad side u 197 + 1 konjskih sagatora. SRICA MOJA STO MI PLACAJU KRASKO !!!!! :)

Boga mu ljubim, dat cu svima djir ali sunce vam kalajsalo nadjite mi te distancetine i opruge. Ajmo bando aktivirajte se malo, a ne da moram ljude po Zagrebu pilat da mi nesto provjeravaju!!!

R5 i Coupe, to se posebno odnosi na vas dvoje. A Coupe ti bi moga provjerit u Racing Zone-a kod Veljka koliko su Vogtlandi....

Link to comment
Share on other sites

i jel ko nakraju dolazi danas, lik iz metkovića bi doša sa gtt-on ako će bit meet.

dole smo ja (bez auspuha), veky, dario i martin (metković) :D pa ko dođe dođe!

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

gallery_7424_320_190019.jpg

ode se vidi da mi je cilo auto na valove:

gallery_7424_320_88242.jpg

R5 pokušava spustit cijenu i kupit gtt-a (one šeme ovo ti tu ne valja, triba vadit motor..) :D

gallery_7424_320_10631.jpg

gallery_7424_320_235531.jpg

gallery_7424_320_199611.jpg

šiber - ključan detalj :D

gallery_7424_320_248913.jpg

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

Jbg ekipa...danas san rastavlja auto, vadija i čistija interijer...nikako se nije moglo doć, neman pojma ni oću večeras di jer mi je malo mokar tapecirung i sic.

...al mi je zato auto čist unutra i miriši tako lipo da bi sad najradije iša doli i samo sidija unutra i sluša muziku, hehehe! Bar nešto... :laugh:

Pozdrav svima i vidimo se nekom drugom prilikom!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa šta je bre ovo? Jel to meeting ili razgledavanje ko ima gori auto LOL?

Ajde kad je tako moga bi i ja naletit. Moramo malo dignit reputaciju!

Link to comment
Share on other sites

Nemojte da vam ja dođem...pa da vidite šta su loši auti! :plazi:

...a kolegu Megane16v sam ionako vidia u gradu, neka najbr

Link to comment
Share on other sites

A stavi u subotu,tada je većina slobodna ili u nedilju uru-dvi prije kopilice... Mogli bi onaj tamo tjedan ionako će mi tad bit Megane gotov da ne dolazim sa Seatom jeba ga ja,nije red ni način!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.