Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

skroz neloša ponuda, frend iz kvarta razmišlja ubost ovaj 4X4 jer ima neki viksu na bregu.. bumo napravili mini offroad test kad dojde "Putovima gemišta hrvatskog zagorja" :zubo:

ODLIČNO! Javi kako je prošlo! :) Ja ću isto ubost neku test vožnju, nadam se ovog jačeg DCIa! :)

Link to comment
Share on other sites

skroz neloša ponuda, frend iz kvarta razmišlja ubost ovaj 4X4 jer ima neki viksu na bregu.. bumo napravili mini offroad test kad dojde "Putovima gemišta hrvatskog zagorja" :zubo:

Bem ti jarca, smijem se već po ure :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

branici jos ok, ali celicaneeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Dobraaaaaa!!!!

Odmah uzmem 20 colne od MLa i našarafam gore, a branike u rozo! :zubo:

A di je vulgaris interijer? :fucka:

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites

Čeličnjake su skinuli sa susjednog štanda Lade.

Link to comment
Share on other sites

Cijene Dustera u Rumunjskoj (uključujući pdv):

Duster 1.6 16V 105HP 4×2 10.500 EUR

Duster 1.6 16V 105HP 4×4 12.300 EUR

Ambiance 1.6 16V 105HP 4×2 11.000 EUR

Ambiance 1.5 dCi 85HP 4×2 12.150 EUR

Ambiance 1.6 16V 105HP 4X4 12.800 EUR

Ambiance 1.5 dCi 110HP 4X2 12.900 EUR

Ambiance 1.5 dCi 110HP 4X4 14.700 EUR

Laureate 1.6 16V 105HP 4X2 11.900 EUR

Laureate 1.5 dCi 85HP 4X2 13.050 EUR

Laureate 1.6 16V 105HP 4X4 13.700 EUR

Laureate 1.5 dCi 110HP 4X2 13.800 EUR

Laureate 1.5 dCi 110HP 4X4 15.600 EUR

Black door strips 75 EUR

Alloy wheels 16" 300 EUR

Metallic paint 255 EUR

ASR – ESP (available only for the 1.5 dCi 110 HP engine) 250 EUR

Fog lights 100 EUR

Electric rear windows 100 EUR

Air Conditioning 750 EUR

Radio CD MP3 4×15W with steering wheel controls 50 EUR

Modularity Pack: folding rear seat, adjustable driver seat, adjustable front belts on height, adjustable wheel on height 150 EUR

Leather Pack: leather upholstery, leather steering wheel and leather gear knob 400 EUR

Look Pack: door mirrors cover satin-chrome, side door strips satin-chrome, dark tinted windows, 16" alloy wheels 140 EUR

12 months extended warranty but not more than 100.000 km 210 EUR

24 months extended warranty but not more than 100.000 km 600 EUR

Leather steering wheel 100 EUR

Link to comment
Share on other sites

Varijante unutrašnjosti:

gallery_9465_380_59907.jpg

gallery_9465_380_79434.jpg

4X2 varijanta

gallery_9465_380_31084.jpg

4X4 varijanta

gallery_9465_380_32914.jpg

Ovo što se vidi iz ove perspektive je detalj koji me nikako ne oduševljava, a to je nikakva plastična zaštita na vratima bunkera i plehovima okolo... No, dovoljan je pogled na cjenik i zaboravljam taj detalj! :zubo: Ako treba, polijepim sam zaštitu unutra! :bigl:

gallery_9465_380_26797.jpg

Link to comment
Share on other sites

puca ti kara, za 100000kn imas dzipa koji moze vise nego neki danasnji SUVovi i koji je decentan i pomalo otmjen, za razliku od ostalih dačji...prva varijanta unutrasnjosti mi ODLICNA...netko je govorio crne i krom farove, ja bi radije crne, kako to ide, kakvi paketi imaju crne, kakvi krom?

auto je predobar...uz wind, auto koji bi volio imati (duster za obitelj, wind za vikend i uzivanje...i naravno petarda za intimne trenutke, naravno samo nas dvoje  :cool:)

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Meni je auto predobar, pogotovo sa crnim farovima. Vjerujem da će mi biti sljedeća kupovina ako mi noge stanu nutra... :zubo:

Interijer definitivno ovaj crno/srebrni! :)

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites

bokte, mali dizel stalno u iberu...bas su ga izmrcvarili...

rodila se nova njiva :cool:

Link to comment
Share on other sites

Super se vide terenske mogučnosti. Bravo za Duster. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam jucer u Sloveniji 4 šlepera punih Dustera na benzinskoj pumpi. Auto stvarno izgleda dobro, ljudi su ih gledali i nisu mogli vjerovati da je to Dacia.

Link to comment
Share on other sites

Mrak auto za nase kvalitetne prometnice! Bravo Dacia!

Link to comment
Share on other sites

primjera radi, ja sam prije 3 godine koliko mi je clio star dao ravno 10k€ sa popustom od 15k kn :)

dacia ftw!

Link to comment
Share on other sites

Svijet će postati globalno Dacia selo ako nastave izbacivati ovakve aute.

Link to comment
Share on other sites

duster_rally_1.jpg

Tek predstavljeni rumunjski SUV dobio je već i svoju trkaću verziju Dacia Duster 4x4 Rally. Duster u rally verziji natjecat će se na 20. Rallye Aïcha des Gazelles u Maroku koji se održava od 15. do 28.ožujka 2010. godine. Velike pješčane dine Sahare i visoki planinski kameni prelazi Atlasa u ukupnoj dužini od 2500 km bit će novi izazov ovoj novoj verziji Dacije. Na ovom rallyju nastupi će dva vozila Dacia Duster Rally s 4x4 pogonom, a njima će upravljati dvije žene Isabelle Charles i Nathalie Descout, te će sve to biti upotrebljeno za marketinšku kampanju Dacia Duster automobila na globalnoj razini. U sklopu ovog rallyja održava se još jedno natjecanje u kojima se traži od trkaćih vozila da emitiraju što manju količinu štetnog ugljičnog dioksida. Dacia Duster Rally uz 4x4 pogon pokreće provjereni dizelski dCi motor najveće snage 85 KS. Dacia Duster 4x4 opremljena je ručnim mjenjačem sa šest stupnjeva prijenosa, s tim da je izvedena modifikacija sa prvim stupnjem prijenosa koji je znatno skraćen kako bi se moglo voziti jako sporo zbog teškog terena (5,79 km/h pri 1000 o/min). Udaljenost karoserije rally verzije Dustera od tla je 21 cm, a prednji prevjes od 822 mm i stražnji prevjes od 820 mm osigurava dobru prohodnost na teškim terenima.

duster_rally_2.jpg

duster_rally_3.jpg

duster_rally_4.jpg

c/p Autoportal

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.