Jump to content

Zamjena brizgalica brisača Clio 3


Evado

Recommended Posts

C4 Picasso ima podešavajuće.

Meni se pak ne sviđaju ove što imam na L2, one bacaju lepezasto.

Kad bi mogao naći koje bacaju 3 mlaza pa da ih pripašem uzeo bi odmah.

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam nove šprice i zadovoljan sam. Pucaju na otprilike pola šajbe. Nisam 100 % zadovoljan samo zato jer i dalje dio tekućine završi na krovu i bočnom prozoru.

Bolje su od orginalnih. 

Uzeo sam one koje je Draga preporučio i doslovce su bile plug&play

Edited by Vladek
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

289308338R sam naručio danas. Od Sandera i mogu se navodno podesavat. 100kn/komad nazalost. dobit cu neki popust.

Link to comment
Share on other sites

Ima li price o povratnim ventilima... koristi ili mana? Da li to pomaze pumpi ili odmaze

Link to comment
Share on other sites

Ove od Sandera su mi dosle i uzas su mi. Sjedaju vrhunski, ali spricaju bezveze. To mi cak i nedjeluje lepezasto nego kao da je netko malo usitnio oem brizgaljku. Nesvidja mi se nikako. Plus nema stelanja. Na 110 bacaju ajme nisko i vjetar ih toliko ubije da bacaju full nisko. Vidjet cu jos jer crijevo nisam odrezao gdje se nabija na brizgaljku pa mozda tu malo ima lufta, ali ovo je s**nje. Oem u odnosu na ovo je vrh. Kakve su od C3-C4 neznam ali ako je to kao ovo, onda po meni totslni fail.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam bio u salonu i vidjeo da od Dustera se mogu podesavat. I imaju onako kao po tri sitne rupice za prskanje. Imam i kataloski broj ali nisam sad doma. Takodjer od twinga se mogu podesavat novog. On ima samo jednu tu maglucastu rupicu kija minse cini malo drugacija od ove od Sandera pa mozda prska bolje. Kako god sve su pod 140kn komad kao i moje OEM. Neznam kako prskaju te od po 3 rupice. Ima neko?

Link to comment
Share on other sites

Danas sam bio u salonu i vidjeo da od Dustera se mogu podesavat. I imaju onako kao po tri sitne rupice za prskanje. Imam i kataloski broj ali nisam sad doma. Takodjer od twinga se mogu podesavat novog. On ima samo jednu tu maglucastu rupicu kija minse cini malo drugacija od ove od Sandera pa mozda prska bolje. Kako god sve su pod 140kn komad kao i moje OEM. Neznam kako prskaju te od po 3 rupice. Ima neko?

Sto sam ja mislio da si ti od dustera uzeo... Tek sad povezujem da je od sandera... 

Link to comment
Share on other sites

jeli se ovo podešavaju sa plosnatim odvijačem sa strane? Čini mi se da su ok prema ovom videu

Link to comment
Share on other sites

Accent od 2003-2005 ima mlaznice sa 3 rupice i mogu se stelat sa iglom,inace idu na haubu,pa ako nekog interesira,nek si pogleda...

Link to comment
Share on other sites

Dap.plasticni odvijac. Ove pisaju uzas od Sandera. Bolji mi je OEM. 

Link to comment
Share on other sites

Onda ostaje da su ove od c3 najbolje ?!

 

Link to comment
Share on other sites

I tko je napisao da pasu od C4 kad on ima skrivene? Mozda neki prvi C4 ali ovi noviji svi imaju ispod haube. Ove od novog Dustera imaju po tri mlaznice. Upitno kako one spricaju u odnosu na oem i dali pisaju. Jel to na istu foru kao i oem samo imaju 3 dizne ili isto spricaju maglicasto? Takodjer da se ne zabunite pa narucite od bilo kojeg Dustera, oni prvi imaju kao serijski clio po dvije dizne sto se stelaju iglom. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

pozz ljudi. da ne otvaram novu temu ugl. kupo sam preko ebaya ove brizgalice i bas u plastiku spricaju, a ne mogu se stelat. 
zanima me tko je na clio 2 stavljao te brizgalice koje rasprsuju maglicu?

ove sa slike su krive. treba bit rupica sa kontra starne (sa gornje) al da bude ravni "vrat" di se stavlja crijevo

38433264_226850968170413_7992033801041608704_n.jpg

Edited by phenom
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam ih stavio na Thaliu. Bile su deklarirane za Citroen C3. Ima par strana prije link sa e-baya. Jedan od naboljih upgrejdova na Thaliji. Špricaju baš kako treba. Doslovce plug&play ugradnja.

Link to comment
Share on other sites

ja sam na clia stavio te od c3 ali bez regulacije visine snopa je bila banana totalna, ništa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 15. 08. 2018. at 10:23, Vladek said:

Hvala na linku.

Naručio, danas stigle, u par minuta ih montirao (doslovno plug&play, samo sam maknuo onu tanku gumicu kao podlošku da nisu mrvicu izdignuti)

Špricaju fenomenalno maglicu preko cijele šajbe (ništa na krov, ništa sa strane...)... Ovo je preporod nakon ona usrana dva mlaza gdje svaki vodi svoju politiku...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.