Jump to content

Zamjena brizgalica brisača Clio 3


Evado

Recommended Posts

Kojeg clia si imao? Moje brizgalice na cliu 2 pišaju. I desna mi se svako malo zaštopa... :roll:

Ak je tvoj imao to fino raspršivanje, to znači da bi ih trebalo imat i za kupit baš za clia 2? Da ne moram kemijat... :zubo:

Imao sam Clio 2 Faza 3. 2004. godina.

Frajer na internetu kaže da ne paše sa Clia 2. To je onaj isti francuz koji je prvi i stavio sa C3 brizgalice. :nezna: A ti probaj ako imaš gdje.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam Clio 2 Faza 3. 2004. godina.

Frajer na internetu kaže da ne paše sa Clia 2. To je onaj isti francuz koji je prvi i stavio sa C3 brizgalice. :nezna: A ti probaj ako imaš gdje.

Dobro, ja imam clia 2 faza 2. 2002 godina. Meni bi trebalo pasat :)

Samo nisam znao da postoje te fine štrcalice za clio 2 :klap:

mislim da su faza 2 i storia isti kaj se toga tiče :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ja imam clia 2 faza 2. 2002 godina. Meni bi trebalo pasat :)

Samo nisam znao da postoje te fine štrcalice za clio 2 :klap:

mislim da su faza 2 i storia isti kaj se toga tiče :nezna:

Hoćeš čuti foru : prve storie su imale fine brizgalice ! :tup:

Mislim da su kasnije vratili ono pišanje... :ljut:

Kemijaju stalno sa tim fazama...

sad ti je jasno, zašto te uvijek u servisu kad hoćeš nekaj kupit, pitaju broj šasije... :fucka: jedino ti tako mogu prodat PRAVI dio...

nego da se vratimo na topic... ako slučajno nabaviš od faze 3 brizgalice daj ih poslikaj jer me zanima kako izgledaju odnosno na kojoj strani je nosić... ja ih naravno nisam nikad skidao jer su radile perfektno... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Brizgalice za Citroen C4 slične su kao za C3,ali imaju podešavanje visine špricanja sa imbus ključem.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Da malo oživim topic, i ja bi ovo stavio. Koliko koštaju te od C4, jesu li puno skuplje od C3? Pa čak bi i jedne ugradio u branik da mi peru ksenone, ako su tako dobre :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko koštaju ni za C3 ni za C4.

Šta će ti pranje farova? Ti si ionako na moru pa snijeg ne pada.

Ja pranje farova jedino koristim kad se snijeg nakupi,a ksenon ne grije da bi ga otopio.

Link to comment
Share on other sites

nije to previše, još ako se daju podešavati po visini...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mozda vam bude znacilo - Modus takodje ima prskalice koje prskaju u spreju a ne pisaju. Pre neki dan ga vozio pa videh i to :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

stigla sezona brisanja šajbi, pa dižem topic. :)

jel netko rješavao problem mlaznica na starom twingu? on ima samo jednu brizgalicu, koja baca u dva mlaza.

problem je što je na dosta koso položenu šajbu brizglica smještena blizu i nisko, na vatrozid ispod poluge brisača, a nije na haubi, pa je još teže dobiti dobar kut.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pitanje sto se tice tih mlaznica i brusenja istih. Koji si dio tocno brusio ili smirglao? Ako mozes oznaciti na slici? Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš na Evadov prvi post već ti je označeno, pogledaj 4. i 5. sliku. Na petoj je Evado označio crvenim dio koji je obrusio i koliko je manji u odnosu na orginal s 4. slke.

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš na Evadov prvi post već ti je označeno, pogledaj 4. i 5. sliku. Na petoj je Evado označio crvenim dio koji je obrusio i koliko je manji u odnosu na orginal s 4. slke.

Hvala ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Danas sam bio kod Renault Gašperova i uvjerio se da novi Sanadero ima prskalice za šajbu one koje bacaju široko, maglovito, a ne u tankom mlazu kao kod mene. Mogu se staviti na svaki Renault, po principu P&P, bez rezuckanja kao kad se stavljaju one od Citroena C4. Loša vijest je da koštaju 100 kn/kom otprilike i da ih trenutno nema. Da su obje 100 kn to bi mi bilo prihvatljivo. Inače poklopac motora na Sanaderu je tako mekan kao da je od plastike. :spex​ 

Možda cijena i nije tolika jer još nemaju toga na skladištu, ali ne ohrabruje.

Ima jedan tutroijal na rumunjskom blogu u vezi tih prskalica ako kog zanima:

http://www.tutorialelogan.ro/2013/02/montat-duze-spalare-parbriz-de-pe-logan.html

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim, to je ista brizgalica od Citroena C3 kakvu ja imam na svom...

 

E sad ako je 100 kn/kom samo zato jer je za C4... :)

Link to comment
Share on other sites

Ne čitaš pažljivo. Nije brizgalica od Citroena nego od Dacie. Lik je lani bio stavio citroenovu, a sada onu od Sandera koju ne treba prepravljati

Link to comment
Share on other sites

Poskupilje brizgalice! :D sad su 104 kn obje! :D

Kupio, ugradio i sad vidim da su mi crijeva popucala pa i to moram riješit, a do onda rukom brišem šajbe psmtr...

Link to comment
Share on other sites

Je moguce te prskalice stavit na Megane II

 

izvadi ih. poslikaj ih, poslikaj rupu na haubi pa ćemo ti reč. Neznam kakve on ima.

Link to comment
Share on other sites

na megane pašu ove od novog Sandera i ne treba ništa rezati!!!

Link to comment
Share on other sites

Cek koliko su te brizgalice? Jel su 104 kn te od Sandera ili od citroena ? I jel to cijena za par ili?

Link to comment
Share on other sites

Cek koliko su te brizgalice? Jel su 104 kn te od Sandera ili od citroena ? I jel to cijena za par ili?

 

od citroena c3 obje (par) 104 kn. Malo se isturpija plastika i nafiksiraju se ko original. Meni recimo bacaju točno na pola šajbe u vožnji, a mrvicu previsoko kad auto stoji i to samo par kapljica ode gore.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.