Jump to content

Zamjena brizgalica brisača Clio 3


Evado

Recommended Posts

od C3 se ne mogu podešavati, os C4 i Sandera mogu. Treba još provjeriti točnu cijenu od Sandera, ovi ih nemaju pa nisu bili sigurni

Link to comment
Share on other sites

Koji je kataloski broj tih od Sandera? Da mogu ja pitat u servisu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nabavio dva broja ali mislim da to nisu te:

 

7700846446 i 7700846456

 

No vidim da imaju dva modela i ove obicne i te. Sad neznam kako doci do pravih

Link to comment
Share on other sites

A jedino da sam u salonu pročitao broj šasije od onog u izlogu...

Link to comment
Share on other sites

A jedino da sam u salonu pročitao broj šasije od onog u izlogu...

ja cu to probat rijesit. neznam jel  imaju novog sandera ali ajde ako mozes nabavi :)

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod brizgalica. Mjenjao sam uspuc i crijeva za tekučinu pošto su ova stara bila ispucana i skužio sam da mi se tekućina vraća nazad u spremnik. Dali clio nema taj nepovratni ventili da to blokira ili je tak na cliu? Jel tko od vas primjetio da tekućina ne šprica odmah nego mu treba da povuće iz spremnika opet?

Link to comment
Share on other sites

Meni odmah spricaju, samo me zivcira to sto pisaju. Nadam se to rijesit kad nabavim kataloski od Sandera.

 

MOguce da su ti ili gume vec stare ili su ti slabi motorici.

 

 

Imaju i novog Sandera u salonu pa cu saznati kataloski danas popodne ako stignem ;)

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

Mora odmah špricati, možda zbog poroznih crijeva ima odušak pa se voda  vrati natrag.

Zrmi, ajde ti vidi u salonu, ja neću skoro u tom pravcu. Prepoznat ćeš ih odmah po izgledu, drukčije su nego na Dusteru i Loganu

Link to comment
Share on other sites

Crijeva sam kompletno pregledao i zamijenio. Izgleda da onda nepovratni ventil ne funkcionira, a i neznam gdje bi se on mogao nalazit. Eventualno da je odmah iza pumpe.

 

post-2752-0-87127800-1364899968_thumb.jp

Dali je možda taj ventil ovo crno na slici?

 

Link to comment
Share on other sites

289308338R je sifra za obje strane. Komad oko 94,00kn i trenutno neraspoloziva.

Link to comment
Share on other sites

Crijeva sam kompletno pregledao i zamijenio. Izgleda da onda nepovratni ventil ne funkcionira, a i neznam gdje bi se on mogao nalazit. Eventualno da je odmah iza pumpe.

 

attachicon.gif2013-04-01 20.53.00.jpg

Dali je možda taj ventil ovo crno na slici?

 

Staviš ovako nešto ili kao "Y".

Ja sam stavio kao "Y" na haubi gdje se račvaju za mlaznice.

Ima svaki bolji dućan auto dijelova.

 

http://www.trgo-agencija.hr/ventil-nepovratni-fi-8-za-crijevo.aspx

Link to comment
Share on other sites

Staviš ovako nešto ili kao "Y".

Ja sam stavio kao "Y" na haubi gdje se račvaju za mlaznice.

Ima svaki bolji dućan auto dijelova.

 

http://www.trgo-agencija.hr/ventil-nepovratni-fi-8-za-crijevo.aspx

 

ovaj je skup da to nije normalno! :D

 

Takvo šta ću i kupit kad se zaletim do nekog dućana. Kod mene ih ima za 8-9 kn...

Link to comment
Share on other sites

289308338R je sifra za obje strane. Komad oko 94,00kn i trenutno neraspoloziva.

Brz si nema šta ;)

Malo je ipak skupo. Ima kakav Dacia dućan da je jeftinije? U rumunjskoj 45 LEV = 77,86 kn, samo ne znam jeli to par ili kom?

Link to comment
Share on other sites

Brz si nema šta ;)

Malo je ipak skupo. Ima kakav Dacia dućan da je jeftinije? U rumunjskoj 45 LEV = 77,86 kn, samo ne znam jeli to par ili kom?

to ti je komad. uvijek ide na komad cijena. vidjet cu koliko je u Italiji.

Inace :

 

post-1099-0-69141500-1364937260_thumb.jppost-1099-0-02461900-1364937270_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu editirat post niti 3 min nakon pisanja, grrrrr

 

 

Windshield washer nozzles type fan / curtain Dacia;

Price per set - 2pcs;

 

You can mount the Sandero, Logan, Duster without modification;

Spray cleaning windshield washing fluid favoring easier and reducing wear of wiper blades that go on land;

For installation video tutorial click here!

These nozzles do not allow fluid flow control;

Can be fitted to other cars with nozzles mounted on the front hood - but be sure to position it to the windshield and tilt are similar to those from Logan to get correct spray liquid;

If you encounter problems such as uneven spray nozzles or uneven distribution between liquid in most cases the problem is the lack of fluid pressure or impurities in the washing plant, using only quality liquid plant, the Neff equipped with strainer!

Made in Romania

 

 
 
 
A cijena je ustvari  42 LEV što je oko 73 kn
Naša posla i deranje kože kupcima
Link to comment
Share on other sites

Nepreostaje drugo nego to narucit kod nas. Losa vijest od losije, nema je na stanju i neraspoloziva je.

Link to comment
Share on other sites

ovaj je skup da to nije normalno! :D

 

Takvo šta ću i kupit kad se zaletim do nekog dućana. Kod mene ih ima za 8-9 kn...

 

Samo sam stavio link da vidiš o čemu se radi, jer mi se nije dalo skidati slikicu.

Ima toga od 5-20kn.

Sebi sam stavio i na zadnje staklo, jer dok napumpa izgreba na suho.

Link to comment
Share on other sites

Nepreostaje drugo nego to narucit kod nas. Losa vijest od losije, nema je na stanju i neraspoloziva je.

 

šta fali ovima od citroena? Malo se izbrusi i dobro je. Jeste probali pitati u valeu za zamjenske?

 

Samo sam stavio link da vidiš o čemu se radi, jer mi se nije dalo skidati slikicu.

Ima toga od 5-20kn.

Sebi sam stavio i na zadnje staklo, jer dok napumpa izgreba na suho.

 

Tako ću i ja napravit.

Link to comment
Share on other sites

Nemogu se podesavat te od citroena a to mi je bitno. Nezelim kemijat sa nagibima.

Link to comment
Share on other sites

Gdje u Valeu? Misliš na Velas?

 

ma da uvijek ih mjenjam... :D

 

Nemogu se podesavat te od citroena a to mi je bitno. Nezelim kemijat sa nagibima.

 

a jesi baba. :D  Meni bacaju idelano ovak kak je sad. Bez ikakvog podešavanja.

Link to comment
Share on other sites

Kako ne mogu? One od C3 ne mogu, ali one od C4 se mogu podešavat

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.