Jump to content

Zamjena brizgalica brisača Clio 3


Evado

Recommended Posts

Koja je cijena tih od C4 i jel pasu? Ako je ista cijena kao i kod Logana onda se neisplati ako jos k tome se mora rezat

Link to comment
Share on other sites

jedino bi ih uzeo ako su drastično jeftinije, cijenu ne znam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pozdrav svima,

 

je li netko ima iskustva u zamjeni prskalice zadnje stakla (šajbe) na Laguna 2 iz 2003.g. (nije karavan)?

Naime, prskalica ima pipak na krovu auta (umjesto na vratima gepeka) i jako ga je lako otkinuti s krova. Upravo mi se to desilo i vratio sam ga nazad samo da bih zatvorio rupu u krovu ali očito da crijevo nije sjelo na mjesto. Mislim da treba skinuti tapacirun s krova da bih pristupio crijevu. To mi se čini ne tako lako jer me brine kako vratiti sve u isto stanje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Evo, jučer sam montirao na svog Clia ove brizgalice od Citroena. Nije bilo potrebno ništa rezati ili brusiti. Doslovni "plug-n-play" jer su identične sa mojim originalnima. Odrađeno sve za cca. 30 sec. i rade odlično, neusporedivo bolje od originalnih.

Link to comment
Share on other sites

Na ebay-u.

 

Aj dopilotaj u nedilju na meet na Lovrinac u 15:00, iman još jedne koje meni nisu pasale (tukle su mi nisko za popizdit). Možeš ih odma isprobat.

Link to comment
Share on other sites

Daj molim te link ako još imaš negdje da odmah kupim :D

 

Tražim sad na ebayu i mlaznice 5 funti i poštarina 14 xD

 

edit sad sam našao 

koje su prave ?

 

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170975019018&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en

 

ili ove 

 

http://www.ebay.com/itm/Pair-brand-new-genuine-Fiat-mist-type-washer-jets-Citroen-C1-C2-C3-Peugeot-306-/271099420887?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AC3&hash=item3f1ec8e0d7

Edited by bob the biker
Link to comment
Share on other sites

E, prvo sam bio kupio te mlaznice iz prvog linka i kad sam ih montirao nisu mi valjale na Cliu jer su tukle prenisko, skroz ispod brisača (vidio sam kasnije da takve ima Citroen C5).

Onda sam naručio upravo te iz drugog linka (5,99 funti) i one mi pašu taman. Doslovni plug-and-play bez ikakvih dodatnih zahvata na mlaznicama. Stigle su mi za 6 dana, a one prve sam čekao skoro 20 dana.

 

One prve sam dao članu Frenchkey da isproba pa bi ti bilo najbolje da njemu pošalješ PM da ti kaže dali su dobre ili ne, jer i on vozi Megana kao i ti.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Piše da pašu na C1, C2, C3, Peugeot 306.

Došle su me 76 Kn.

 

Kod mene su 69kn/komad, OEM.

 

Uzeo sam ih i sebi 2 komada.

Link to comment
Share on other sites

Da, original za Citroen.

 

Aha...vidim, sa eBaya. Cijena je vrh.  :hdbg:

Link to comment
Share on other sites

dakle te za C3 na cliu 3 dobro bacaju?

 

 

Pa pogledaj prvi post u ovom topicu, Evado ti je sve objasnio za clia 3 (imaš slike i clipove).

 

Za Clia 2 netreba ništa prepravljati, za Clia 3 treba.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Montirano, rade duplo bolje od OEM, ali ne nasjedaju na haubu 100%. Ima 1mm lufta. Nije bad, ali nije savršeno.

Međutim, s obzirom na to kak bacaju mlaz - preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Nakon dugo razmišljanja bi/ne bi (nije mi se dalo zajebavat), uzeo sam mlaznice od Citroena C3 da poboljšam kriminalno raspršivanje mlaza na Cliu.
 
IMAG5131.jpg
 
Usput iskoristio priliku da ispoliram ispod mlaznica i da počistim haubu ispod izolacije:
 
IMAG5134.jpg
 
IMAG5136.jpg
 
Razlika:
 
http://youtu.be/e-USmF4lkkE
 
Slijedi test na autoputu za vikend jer su mi stare pucale JAKO nisko.
Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

ove će ti bit odlicne ;)

 

 

 

I? Jeli ih ubije vjetar na auto-cesti?

 

najtaman tu za clia. Na meganu bi pucale previsoko mislim.

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

I? Jeli ih ubije vjetar na auto-cesti?

 

Ne znam, auto je u garažu pospremljen. Ako budem išao večeras negdje javim. Sutra idem 100%.

 

Za sada sam malo skeptičan jer mi se mlaz čini slab, nadam se da sam u krivu jer OEM su špricale PRENISKO.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.