Jump to content

Zamjena brizgalica brisača Clio 3


Evado

Recommended Posts

kakve su oem na rs-u? kod mene se moze podesavat ove oem brizgaljke.. iglicu zabodes u rupu i namjestis gdje zelis da sprica :)

Link to comment
Share on other sites

tako su se oduvijek podešavale ove obične, a ove ''mist'' ne znam dali se mogu

Link to comment
Share on other sites

Ove sa c3 se ne mogu podesavat. Meni rade savrseno i na autoputu i kad stojim.

Link to comment
Share on other sites

frenchkey jesi li isprobao mlaznice da znam koje naručiti za meganea :D      

Link to comment
Share on other sites

kakve su oem na rs-u? kod mene se moze podesavat ove oem brizgaljke.. iglicu zabodes u rupu i namjestis gdje zelis da sprica :)

 

Da, mogu se podešavati na RSu sa iglom npr.

Link to comment
Share on other sites

Mlaznice rade bolje od OEM i na 210km/h

 

na toliko ih ja nisam mogao testirat :zubo:

 

btw trošit ćeš 5 puta manje tekucine.

Link to comment
Share on other sites

Garažirano, a u međuvremenu opere cura na benzinskoj za 5 kn. Zato i nalivaš svake prestupne godine. :D

Link to comment
Share on other sites

Zadnji put sam točio 2012. tekućinu. :D

 

iss... ja od onda do sad potrošio preo 500 kn za tekucine haha.

Link to comment
Share on other sites

Clio u 6 godina je bio svega 5-6x opran od nekog drugog (Saša iz Partesa), isključivo ga ja perem i kad god mogu izbjegavam ga voziti po kiši itd...

Od 8.08.2013. do danas imam 3000km.

Jbga, sa kupnjom trećeg auta u familiji ovaj je postao vikend auto.

Kad perem auto na mini washu brisači preskaču koliko su suhi, a već sam ih mijenjao. :D

Link to comment
Share on other sites

A tako. Onda i da oćeš nemožeš potrošiti tekućinu.

 

Da, sad mi je drama, nadotočio sam bar 4L prije ovog filmića i sad mi je to 3kg previše naprijed. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

frenchkey jesi li isprobao mlaznice da znam koje naručiti za meganea :D      

nisam još, žena mi otela auto grrrr

Link to comment
Share on other sites

 

znači da naručujem onda ove 2. ?

Link to comment
Share on other sites

Prve definitivno kako frenchkey kaže tuku prenisko (tako je bilo i meni na Clia).

Ostaju ti samo ove druge. Šteta šta nisi negdi bliže Splita pa bi te druge skinili sa moga auta i moga bi ih unaprid isprobat.

 

Naruči, nije neka lova pa ako ti i nebudu dobre možeš ih nekome sa foruma ko ima Clia prodat (naravno ako ih želi montirat).

Link to comment
Share on other sites

naručeno pa ćemo vidjeti šta bude : :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Pa sto neuzmete od C4 koje se mogu stelovat. Nisu valjda tako skuplje?

Link to comment
Share on other sites

Te od C4 nigdi na ebay-u nisam našao tako da i neznam koliko koštaju. Za mogućnost štelovanja neznam, a i niko ovdi na forumu nije potvrdio da ih je kupio i da ih može štelat (možda mi je to promaklo).

Link to comment
Share on other sites

Ivančić ti je bliže od eBay

Tapatalk & SwiftKey bez naočala

Link to comment
Share on other sites

Na Modus-u dizne fino raspršuju pa možda od njega pašu na Clio 3. Nebih nikad kemijao neke druge jer stvarno fino rade ove tvorničke. Nevolim kad nešto ne sjedne 100% tvornički ili da strši malo, jbg perfekcionizam hehe. Možda pašu plugnplay na Clio 3...

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedino tlaka naštimat visinu prskanja. Baš neki dan skužim da mi tuče nisko mlaz pa skužim da je potrebna dosta velika sila da makneš diznu prema gore i onda mi poleti previše gore. Nikako nać sredinu. 

 

Dali možda krivi pristup imam ili je to tako..?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.