Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Prodaje li itko Clia Sport 172/182? A da je u dobrom stanju? Ova 2-3 na njuškalu su ajme majko...

I btw. prije godinu dana bilo je 172-ica koliko oćeš,sad tek tu i tamo naleti koja...?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dva dana za redom vidio od Bojlera i u par prilika od Domzija...i mislim da su to trenutno dva najkompaktnija i najbolje odrzavana auta,ali kaj,to su 182 jel tak? :smile:

 

post-6523-036473200%201296042058.jpg

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

Ja sam dva dana za redom vidio od Bojlera i u par prilika od Domzija...i mislim da su to trenutno dva najkompaktnija i najbolje odrzavana auta,ali kaj,to su 182 jel tak? :smile:

post-6523-036473200%201296042058.jpg

Pa jesu li na prodaju? I koja bi bila cijena ako jesu?
Link to comment
Share on other sites

za ovog plavog 182 sa CK regama i mene zanima šta je s njim ? Znači onog sa serijskim felgama i fali poklopac stražnje desne felge ?

 

Onaj plavi na njuškalu sa sportskim volanom ne izgleda baš naj naj... 

Link to comment
Share on other sites

Sad su samo cetiri 172/182 na njuskalu, od kojih jedan ima neonku ispod auta :) nijedan ne djeluje ocuvano vec na slikama.

Link to comment
Share on other sites

Kupi tog s neonkom! Mora da je mrak :D

Kak mrak ako svijetli? :zubo:

Al da bi bio baja bio bi!!

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Fakat nema vise 172/182 da valjaju, valjda ih vrijeme i vozaci pregazili.......

Link to comment
Share on other sites

Pa jesu li na prodaju? I koja bi bila cijena ako jesu?

 

Ja sam dva dana za redom vidio od Bojlera i u par prilika od Domzija...i mislim da su to trenutno dva najkompaktnija i najbolje odrzavana auta,ali kaj,to su 182 jel tak? :smile:

 

post-6523-036473200%201296042058.jpg

 

Bojlerov je 182, Domzijev 172.

Link to comment
Share on other sites

Kolega bi uzeo Clia pa ga interesira info o ovom.

o ovome sam i ja pitao na prošloj stranici ...

Link to comment
Share on other sites

info o plavom.

kao sto pise. ovo treba ici pogledati.

ako moze netko nek ga ide pogledati. to je ogrinalno clio od n3no-vog susjeda. prije godinu dana kad je prvi put prodavao je bio u ok stanju. ali onda je prodan u ck pa treba detaljno pregledati jer je napravio 25-30tkm od onda.

kad je prvi put oglasen prosle godine u 12mj vidno je bil problem s zadnjin amortizerima.

vidim da je to sad promjenjeno.

Edited by pufy
Link to comment
Share on other sites

Ne znam točne informacije, al mislim da je prošle godine na pagu imao nezgodicu u kojoj je i karter dobio svoje i navodno je prošao neku kilometražu bez ulja u motoru. Velim ne znam točne informacije, možda sam ja sad neinfomirani kreten, al tako sam načuo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bojlerov je 182, Domzijev 172.

 

A kako stojiš sa jednim i drugim? I općenito sa serijskim 172/182 dok si ti bija serijala i sada?

Link to comment
Share on other sites

Ovaj plavi 182, mislim da sam ga ja gledao kod Belinića. Malo zapuštena, ali dobra baza za nekoga tko voli slagati, odnosno ne voli kupiti gotov auto. Taj auto se prodao za puno manje tako da cijene treba spuštati i to dosta. 

Link to comment
Share on other sites

A kako stojiš sa jednim i drugim? I općenito sa serijskim 172/182 dok si ti bija serijala i sada?

Serijala sam bio 2008.

A oni su u međuvremenu radili na autu poprilično preinaka. Kao i ja.

Link to comment
Share on other sites

Zato jer smo probali i ružno je za gledati...ispred sam barem 50m. Barem.

Volio bih da je to realna situacija i da mi auto ubija, ali realno, dečku nije ispravan auto.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.