Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

JA u principu i nisam neki fan tih malih nabrijanih autica, al ovo mi stvarno izgleda zanimljivo, ovja mali mali clio I sa valjda 900 kila i 2.0 16v 150konjskim motorom :hail:

cijena otpriike kaj mislite?

dobro vidim ima roll bar , ocito je bio propisno vozen , valjda je onda i ovjes u stanju pretrpit tu snagu

a cini se da je roll bar dolazio serijski?zanimljivo..sad sam guglo, to je napravljeno da bi mogli taj auto homolgirat za utrke..

Vjerujem da kolega misli na Ogulinskog Clia 1.8 16V sa motorom iz Meganea. Taj auto nije Williams, već je dobro složen trkaći 1.8.

Clio Williams je napravljen za homologaciju, tako je, za Grupu A do 2000ccm NA. :dobroje:

Cijena mu je bila oko 6000€, ne znam jel puno ili ne, morao bih vidjeti auto, ali mislim da je cijena pretjerana, jer se za 30tkn kupi Clio Sport Ph-quick, a ovo nije original Williams, pa ne vrijedi te novce.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao da kolega misli na bivši clio od Dajaka, možda, najbolje da se on javi

Link to comment
Share on other sites

Cijena mu je bila oko 6000€, ne znam jel puno ili ne, morao bih vidjeti auto, ali mislim da je cijena pretjerana, jer se za 30tkn kupi Clio Sport Ph-quick, a ovo nije original Williams, pa ne vrijedi te novce.

Za tu cijenu mora biti ozbiljan trkači auto. Sa homologiranom opremom itd. a to nije ako da je cijena ipak previsoka. Vjerujem da je vrh max. 4000e. i za tu cijenu mora biti stvarno dobar.

Link to comment
Share on other sites

Orginal vilijams................ majke mi :rotfl: ......... blow your fucking brain :tup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Žao mi je kad vidim da se ti auti prodaju za šaku dinara. :frown:

moj isto ide za šaku dinara kako kažeš... ali valjda je svima daleko potegnut do Du... a auto je praktički novo :/

Link to comment
Share on other sites

Ma ne sumnjamo da je auto novo,ali danas se bilo sto iz Renault sport edicije tesko prodaje...

Kupaca sa lovom ionako nema,ali opet kad te nesto napinje i zelis to,problem nije ni lova a ni do DU potegnuti i kupiti auto!

No tu dolazimo do jos jedne stvari,ekipa koja kupuje takve aute,recimo R5 GTturbo,clio sport 172/182 itd je po meni srednjeg nekog imovinskog stanja,

ustvari koja bi ZELJELA kupiti takav auto,tako da po meni to su auti koji se kupuju za gust,a ne za svakodnevnu voznju i po tome rega,benzin i odrzavanje za to sve prelaze u sferu luksuza!

IMHO

Link to comment
Share on other sites

kad te nesto napinje i zelis to,problem nije ni lova a ni do DU potegnuti i kupiti auto!

Istina, ja sam za svoj bivši potegao do Splita...

Link to comment
Share on other sites

Da kupujem sporta, sjeo bih kao gospodin na avion za DU i vratio se sa twingarinim u zgb. Al kaj kad ne kupujem, jbg :lool:

Link to comment
Share on other sites

Da kupujem sporta, sjeo bih kao gospodin na avion za DU i vratio se sa twingarinim u zgb. Al kaj kad ne kupujem, jbg :lool:

:D je... ali sam ja malo izgubio volju da će se prodat

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

To je bio moj sport.Sada je u vlasništvu Ivana46 s foruma :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozdrav ljudi molim Vas za informacije i mišljenje o ovome sportu da znam kakve je situacija jer planiram potegnuti iz ZG do ST samo da pogledam ovaj auto...ja jedino što se siječam da je auto bio u Rijeci i da je takav došao u ST i stvarno sam zaboravio sve što sam ikada pročitao o njemu.

Ako je vlasnik ili bivši vlasnik ovdje slobodno neka se jave jer ionako ne mogu aktualnoga vlasnika dobiti na mobitel iz oglasa jer odmah izbaci i samo pišti mobach. Ako ima garaža super bi bilo da si pročitam malo. Auto kupuje moj dobar prijatelj, a auti ga recimo to tako ne zanimaju previše jer ganja non stop motore, bedak ih ima 4 komada sve redom yamahe.:bigl: Pa stoga ja preuzimam potražnju i kupovinu u njegovo ime.

http://www.njuskalo....t-oglas-6002250

Edited by DJ X2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto da napišem nešto kada ste mi vec pomogli da i saznam nešto o autu, auto je bio kod Petra u ST koji ima uvijek dobre renolčeke, Markić je bijelu petardu kupio od njega, dečko je skoro pustio suzu za cliačem.

Dobar je auto, ima za riješiti ležajeve amortizera i desnu sponu, a i diskovi su zreli za zamjenu ostalo sve 5. Veliki servi je napravljen prije 2000 km.

Link to comment
Share on other sites

A Petar ga je kupio? Odlično! :)

Plakao je on danima za petardom... Petar legenda!

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Da dobar je dečko...clia sam propeljao po zavojioma od posedarja do paga i baš sam se ukakao :) kada sam pogledao na cajger...ide auto jako dobro...ima par rupica po limariji od tuče ali to je još od vlasnika iz RI...sve u svemu jako dobar autić nakon svega što je proživio :)

Svaka čast Kreši koji ga je slagao.:anbetung: :anbetung:

Edited by DJ X2
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

bok ekipa... citam zadnjih par postova i vidim ovo na njuskalu!

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-8061800?list_return_url=

 

pretpostavljam da je to taj auto i opet na prodaju ali nekog drugog vlasnika, ima li netko vise detalja o njemu sada? i dalje izgleda jako jako dobro...

 

da nije vlasnik netko od forumasa?

Edited by CeLeRitAs
Link to comment
Share on other sites

Nije vlasnik nitko sa foruma...promjenio je dosta vlasnika otkako je otišao od Šokre-a...izgubio je nešto i kilometara...a sad, kakav je auto pod limom - ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Taj se prodaje već milijun godina, prije pola godine se prodavao za nekih 3300€ cca., a s obzirom na sadašnju cijenu nižu od cijene ispodprosječnog dCi-ja mislim da je pitanje "je li dobro očuvan?" suvišno. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Već mi je postalo besmisleno odgovarat na ovakva pitanja osobito kad znam da ima auto u vrlo dobrom stanju koji je stajao mjesec dana u oglasniku bez da se itko javi, a svako malo kao netko traži informacije po forumima i raspituje se...

Link to comment
Share on other sites

Svi bi sporta, a nitko ga ne bi, vecina bi ga zeljela al da je ko iz ducana i da se moze mijenjati na tonu krumpira ili bakin sivaci stroj koji stoji u kutu supe :-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.