Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

nisam siguran, ali bi reko da je to onaj sta je imo nalju hello kity..samo sad ima karbon folije i crne felge...bar mislim da je to taj..

Link to comment
Share on other sites

pvaj izgleda dosta dobro i atraktivno, a vidim da mu je i cijena pala zadnjih mjeseci

sta se tice izgleda odnosno boje i laka mislim da je savrsen barem na slici,sutra zovem pa da vidim sta kaze 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pogledao topic, nemoj biti nervozan. Problem je u tome što je većina linkova na njuškalo gdje su tada bili objavljeni - mrtva. Kako da znam za koji je auto pitao?

Podjeli o severini ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogledao topic, nemoj biti nervozan. Problem je u tome što je većina linkova na njuškalo gdje su tada bili objavljeni - mrtva. Kako da znam za koji je auto pitao?

Podjeli o severini ;)

Da ovaj auto je sad na drugom linku.

Ugl. Volan je od obicnog clia. Jos se nesto spominjalo i fakat se ne sjecam. Ugl lik je neki limar tako da to sve govori.

Ma severina je vec out of date :p

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim, ovaj sa mog linka je sa Sport volanom. Bio je prije tjedan-dva jedan crveni sa običnim volanom u ZG.

Tablice su također različite.

Nisam siguran da li je to isti auto...

Edited by Kornjo
Link to comment
Share on other sites

jep, znači koliko sam prijmetio auto je bio udaren odispred, zamjenjena su oba blatobrana, prednji branik je punknut dole u desnom kutu i nema original onu donju mrežicu.

Mjenjač nije u najboljem stanju, šteka iz 3-4 i iz 3-2 mislim da je pitanje sinhrona.. grana, auspuh ili nešto lupka u vožnji, mislim da taj auto neda sav potencjal koj bi trebao, probao sam ga vozit i nisam pretjerano zadovoljan kako ide, očekivao sam više jer neide ništa bolje od reno 19 16v koju mi ima jedan drugi frend. Mislim da su oba prijašnja vlasnika na ovom forumu tako da će oni znat šta je bilo prije toga. Ovaj ništa nije dirao na motoru mjenjao nit niš kakvog ga je kupio tako se i vozio do sada, i auto ima 140+ tkm a ne kao šta piše u oglasu.. i to je to..sta ja znam. turini felge su malo izgrebane niš strašno, pitao sam ga zašto ne proda rekao je da nezna šta će sa tim autom, razmatra se solucija da ide u djelove kompletan, jedino što nisam pogledao malo taj broj šasije..

Nekad je taj auto bio u puli,i koliko sam ja cuo bio je jeb.cki razvaljen.to je bilo prije koju godinu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dakle mene zanima info o ovom kliu,8200381, za prijatelja mi je, zapea je jako za njega, klio na slikama izgleda stvarno super, pa sad bi bilo glupo napravit put iz splita do zagreba pa se razočarat.... tako ako ko zna korisne informacije o ovom kliu i ako bude sve ok ima piće od nas kad dođemo u Zagreb  :bigl:

Link to comment
Share on other sites

ako moze netko nek ga ide pogledati.

to je ogrinalno clio od n3no-vog susjeda.

prije godinu dana kad je prvi put prodavao je bio u top stanju. ali od onda je dva puta prodan pa ga treba detaljno pregledati jer je napravio 25-30tkm od onda.

Link to comment
Share on other sites

Vidio ga jucer na jakusevcu i na prvu sto sam vidio: treba tapecirat volan, prednji branik ima ogrebotinu, prednja hauba je spigana i udubljena(zrela za lakiranje), gume su pri kraju, napominjem vidio auto samo u prolazu. Uglavnom po meni ne vrijedi te novce, na slikama bolje izgleda..

Edited by JVC
Link to comment
Share on other sites

+

plastika kod suvozačeveve desne noge ne može naljeći na svoje mjesto probao je ugurati,čini se da su dosjedi pomaknuti :glare:  također ga vidio na jakuševcu prije tjedan dana

 

a to su sve sitnice,dalje nisam gledao jer me ne zanima taj tip auta,al da sam ga skužio na daleko to priznajem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Je li pogledao jos netko ovu plavu 182ojku ili sve moram sam :) prodala se ona lijepa LY izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Da, onaj drugi plavi sa sportskim volanom je koliko znam imao tesko dostiznu burnu povijest.

Link to comment
Share on other sites

Stoji u velikoj mlaci u blizini Bertola, izvana izgleda dosta ofucano, ogrebotinice po karoseriji i felgama, nisam čitao oglas ali mislim da taj ima plin. To je ono što sam vidio u prolazu.

Edited by DJ X2
Link to comment
Share on other sites

Imas pravo, vidio sam ga kad sam vozio Punta na servis, sad sam se sjetio. Uh, ne kupuje mi se jos jedan auto kojeg bi trebalo lakirati :)

Link to comment
Share on other sites

Uh, ne kupuje mi se jos jedan auto kojeg bi trebalo lakirati :)

Ali zato nema boljeg razloga za (brutalno) spustanje cijene od laka u losem stanju. ;) ...ono, kad ti vlasnik pokazuje auto - a auto umoran izvana.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.