Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

  • 2 months later...

a zasto je uopce taj auto raskupusan? sta je toliko u rasulu bio ?

Link to comment
Share on other sites

Da, auto je bio skroviran i zapaljen i beskućnici su imali orgije u njemu. :D
Ne znam otkud odma takve ideje da je auto u rasulu. Stavio je oglas da prodaje auto, nitko se nije javio mjesec dana, puko je i rastavio auto u dijelove budući da ga je i sam sastavio. Na mom su autu sada sjedala, branik, maska, oba blatobrana i jedan prag s tog auta, mislim da dovoljno govori u kakvom je auto stanju bio. Sad je kupio drugi clio, ovaj puta dizel jer mu treba auto od a do b koji malo troši.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledam ove cijene, jbt ni da je Trophy na prodaju. Evo ja cu dati mog Light-a skoro pa sve ima duplo za 6.000e.

Usput, pitao sam covjeka za plavog sa PU tablicama da proda Turini-je, znate li ima li ih jos neko i ima li ih na prodaju ?

Link to comment
Share on other sites

Jos ovo me zanima , molim covjeka skoro mjesec dana da mi posalje slike sjedala , da li neko zna kako izgledaju u ovom autu ?! http://www.njuskalo.hr/motor-pogonski-dijelovi/renault-clio-rs-sport-rabljeni-auto-dijelovi-oglas-9603238 kako su izgledala makar :) jer imam jedna vec ostecena od Sporta .

Link to comment
Share on other sites

Bojim se da od tih sjedala nije ostalo ništa... Pa pogledaj kako auto izgleda, čudo je ako je netko u njemu preživio...

Link to comment
Share on other sites

Bojim se da od tih sjedala nije ostalo ništa... Pa pogledaj kako auto izgleda, čudo je ako je netko u njemu preživio...

 

Nažalost i vozač i suvozač su poginuli. Bilo je priče o tome. Naletili su pod bus ili kamion neznam točno.

Link to comment
Share on other sites

Idemo dalje, vise nisam zainteresovan :(

A Turini ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je zivi sok za vidjeti buduci familiju pokojnika poznam, ako je to taj auto na koji mislim to je trebalo u kocku pretvoriti, a ne objavljivati na netu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

imaš u par tema o autu napisano, al evo ja sam ga bio pogledat i pregledat, dobar auto :dada:

Link to comment
Share on other sites

Zar nije ovaj netko s foruma? I cak ona teka kako ga ne moze prodati?

Edited by Max
Link to comment
Share on other sites

Da ne oftopičarim, mogao si predstaviti vozilo (ako već nisi, možda sam propustio). Izgleda mi zanimljivo ovako spušten i s lijepim kotačima...

Link to comment
Share on other sites

ma nema što predstavljat, serijala, koni opruge muzika i felge, žuti je malo zanimljiviji XD

 

rs rules :D

Edited by robby89
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.