Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Navodno je s pulskim takve boje kemijano nesto s brojem sasije,sad dali je to taj nebih znao!

Link to comment
Share on other sites

hh inače vlasnik plavog clija mi je frend i danas smo bas pricali i rekao je kako stalno dobiva ponude i upite za turinije  :happy2:

Link to comment
Share on other sites

hh inače vlasnik plavog clija mi je frend i danas smo bas pricali i rekao je kako stalno dobiva ponude i upite za turinije  :happy2:

 

a šta je reko za br šasije?

Link to comment
Share on other sites

Da nema pojma nista o tome. 

 

a jesi pregledo auto, kak izgleda, mane, prednosti?

Link to comment
Share on other sites

jep, znači koliko sam prijmetio auto je bio udaren odispred, zamjenjena su oba blatobrana, prednji branik je punknut dole u desnom kutu i nema original onu donju mrežicu. 

Mjenjač nije u najboljem stanju, šteka iz 3-4 i iz 3-2 mislim da je pitanje sinhrona.. grana, auspuh ili nešto lupka u vožnji, mislim da taj auto neda sav potencjal koj bi trebao, probao sam ga vozit i nisam pretjerano zadovoljan kako ide, očekivao sam više jer neide ništa bolje od reno 19 16v koju mi ima jedan drugi frend. Mislim da su oba prijašnja vlasnika na ovom forumu tako da će oni znat šta je bilo prije toga. Ovaj ništa nije dirao na motoru mjenjao nit niš kakvog ga je kupio tako se i vozio do sada, i auto ima 140+ tkm a ne kao šta piše u oglasu.. i to je to..sta ja znam. turini felge su malo izgrebane niš strašno, pitao sam ga zašto ne proda rekao je da nezna šta će sa tim autom, razmatra se solucija da ide u djelove kompletan, jedino što nisam pogledao malo taj broj šasije.. 

Link to comment
Share on other sites

momci ima li ko da prodaje motor od 172 ili 182 sve mi treba sto je pod haubom i kompletna instalacija ,sve mi treba bukvalno

Link to comment
Share on other sites

jep, znači koliko sam prijmetio auto je bio udaren odispred, zamjenjena su oba blatobrana, prednji branik je punknut dole u desnom kutu i nema original onu donju mrežicu. 

Mjenjač nije u najboljem stanju, šteka iz 3-4 i iz 3-2 mislim da je pitanje sinhrona.. grana, auspuh ili nešto lupka u vožnji, mislim da taj auto neda sav potencjal koj bi trebao, probao sam ga vozit i nisam pretjerano zadovoljan kako ide, očekivao sam više jer neide ništa bolje od reno 19 16v koju mi ima jedan drugi frend. Mislim da su oba prijašnja vlasnika na ovom forumu tako da će oni znat šta je bilo prije toga. Ovaj ništa nije dirao na motoru mjenjao nit niš kakvog ga je kupio tako se i vozio do sada, i auto ima 140+ tkm a ne kao šta piše u oglasu.. i to je to..sta ja znam. turini felge su malo izgrebane niš strašno, pitao sam ga zašto ne proda rekao je da nezna šta će sa tim autom, razmatra se solucija da ide u djelove kompletan, jedino što nisam pogledao malo taj broj šasije.. 

kad ga spusti na 2000 eura ce ici

za tu lovu koju sad traži i u tom stanju ce se teško prodati

Link to comment
Share on other sites

Skoro  je komentarisan. Prolistaj par stranica.

Edited by PAnta013
Link to comment
Share on other sites

citao sam malo kazu da je bio udaren,nema originalan volan,a covjek kaze da ga odjem vidit i da ga nosim u servis,da nema problema,

Link to comment
Share on other sites

A šta će ti drugo reći? Da prodaje kršinu? APP metoda. Košta ga samo nešto vremena...

Pitaj ga koliko je dugo vlasnik ;)

Link to comment
Share on other sites

necu reci da sam siguran 100%

ako je to onaj kaj je prije bil na ši tablice onda je u posljednjih 2mj. promjenio 3 preprodavaca.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.