Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

kaj s ph2 ne valja??

vidjeh spojler, to prvo treba skidat, al je žućo :hearts;

To je onaj u kojem je vec x motor..i promjenio cca 3 vlasnika u god. dana. Davno sam mu ja prodao ph1 motor, a onda priča ide dalje..slagali su ga i Belinici..

Žuti mi ne izgleda u nekom bajnom stanju..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

kaj bi kupio zutog a? :ahaa:

tažuta na ph1 je jebena :dobroje:

ti se igraš s vatrom.... ;)

To je onaj u kojem je vec x motor..i promjenio cca 3 vlasnika u god. dana. Davno sam mu ja prodao ph1 motor, a onda priča ide dalje..slagali su ga i Belinici..Žuti mi ne izgleda u nekom bajnom stanju..

da reko mi je x3m za njega sve to kaj si sad napisao ;)

Link to comment
Share on other sites

Taj je stalno na Vjećeslava Holjevca, preko puta index.hr redakcije. Ovako od oka se čini na hrpi, a sad ispod haube...

Link to comment
Share on other sites

sumnjivo niska cijena za sve kaje navodno rađeno na motoru :nezna:

I još kompletan ovjes + auspuh + reg. gotovo god. dana..ili je nekom hitno za lovu ili je nesto drugo, treče..

Link to comment
Share on other sites

I još kompletan ovjes + auspuh + reg. gotovo god. dana..ili je nekom hitno za lovu ili je nesto drugo, treče..

treče je to da nema nitko love i jako se tesko prodaje takav auto :)

Link to comment
Share on other sites

svaki auto ima svog kupca.. ko zeli dobrog sporta izdvojit ce 1000-1500 eura vise i imat dobar primjerak ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bi radije kupio jeftinijeg pa za tih 1000-1500 eura razlike zamjenio varijabilnu remenicu, komplet remenje i natezače, svjećice, kablove, filtere, motorno ulje i ulje u mjenjaču, očistio dizne...detaljno pregledao podvozje jer sigurno će neka manžetna, kugla, spona ili selen blok biti zreo za zamjenu. Jer...kupiš skupljeg i misliš da si miran a vrlo vjerojatno i na njemu ima stvari koje nisu 10/10 i opet trebaš uložiti. Kladim se da bi se Clio sport od 4000 eura nakon detaljnog pregleda i napravljenog komplet servisa od 10000 kuna vozio bolje, brže i ljepše od Clia sport od 5300 eura drito iz oglasnika odmah na cestu.

Link to comment
Share on other sites

krivo si me skužio.. :) dijelim tvoje mišljenje 100%

nego ima onaj žuti ph1 u oglasniku i lik ne spušta ispod 4600 dok za 5500 već imaš ph2.. pa reko rađe bi dao tih soma eura više za, u startu bolji auto, pa nego se zajebavat sa glupostima na žutom a bio je lupan, ima zavaren spojler na gepeku i sl..

ovo što si ti napisao je točno onako kako bi i ja napravio :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja bi radije kupio jeftinijeg pa za tih 1000-1500 eura razlike zamjenio varijabilnu remenicu, komplet remenje i natezače, svjećice, kablove, filtere, motorno ulje i ulje u mjenjaču, očistio dizne...detaljno pregledao podvozje jer sigurno će neka manžetna, kugla, spona ili selen blok biti zreo za zamjenu. Jer...kupiš skupljeg i misliš da si miran a vrlo vjerojatno i na njemu ima stvari koje nisu 10/10 i opet trebaš uložiti. Kladim se da bi se Clio sport od 4000 eura nakon detaljnog pregleda i napravljenog komplet servisa od 10000 kuna vozio bolje, brže i ljepše od Clia sport od 5300 eura drito iz oglasnika odmah na cestu.

Tako nekako je ali nije pravilo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

znas da znam ;)

to ti je 1.8 16v od kolege dajaka,auto je vozio brdo,unutra je megane 2.0 16v :)

Pravi si gospodin :serv:

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ima u Šibeniku jedan sa Williams naljepnicama, čine se original one zlatne nalje...moram zapisat tablicu pa provjerit jel se radi o "bezvrijednom" 1.8 16v ili je stvarno Willy...

Link to comment
Share on other sites

Ima u Šibeniku jedan sa Williams naljepnicama, čine se original one zlatne nalje...moram zapisat tablicu pa provjerit jel se radi o "bezvrijednom" 1.8 16v ili je stvarno Willy...

99% sam siguran da nije ;)

po meni kopija je uvijek kopija ma kako dobra bila :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

JA u principu i nisam neki fan tih malih nabrijanih autica, al ovo mi stvarno izgleda zanimljivo, ovja mali mali clio I sa valjda 900 kila i 2.0 16v 150konjskim motorom :hail:

cijena otpriike kaj mislite?

dobro vidim ima roll bar , ocito je bio propisno vozen , valjda je onda i ovjes u stanju pretrpit tu snagu

a cini se da je roll bar dolazio serijski?zanimljivo..sad sam guglo, to je napravljeno da bi mogli taj auto homolgirat za utrke..

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.