Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Jebiga, GTT ima racunicu. Kupi ga u 10 minuta, a proda u 5. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Kolega Coupe RS, baš mi je drago da te nasmijem :cool: Stari, onaj ko zna kaj treba gledati,

pogleda auto u 20 minuta, proba auto u različitim režimima rada i na različitim podlogama i gotovo.

Zato si ti coupe super prosao sa sportom, toci-vozi :)

Odlično, da, vidi se da dečko zna kupiti :dobroje:

Jebiga, GTT ima racunicu. Kupi ga u 10 minuta, a proda u 5. :cool:

:hail::lool:

Link to comment
Share on other sites

Zato si ti coupe super prosao sa sportom, toci-vozi :)

Vidim da nisi upucen...njega jedino i nisam previse gledao, htio sam taj auto, taj je imao preporuku i samo sam ga provozao i pogledao da nije bio razbijan. A koliko god ti sad govorio suprotno, kladim se da bi takodjer detaljno pretresao rabljeni auto uzduz i poprijeko prije nego bi ga kupio.

Kolega Coupe RS, baš mi je drago da te nasmijem :cool: Stari, onaj ko zna kaj treba gledati,

pogleda auto u 20 minuta, proba auto u različitim režimima rada i na različitim podlogama i gotovo.

Znam da si ti znalac i da je tebi dovoljno 10 minuta da skuzis sve o autu...i dobijes sve informacije koje nama ostalima dođu iz vise izvora...mehanicara, ovlastenog servisa, cvh, limara kojem vjerujemo, nekad i iz policije ako se sumnja na nesto...i na kraju uzmes ako smatras ok, ne uzmes ako nesto gadno ne stima. Znas da nisu svi yebeni vozaci s feelingom za te neke stvari, nevidim razlog da ti kupujes auto 2 sata isto kao sto bi bilo glupo da ga ja kupim u 20 minuta. Yebote, neki kombinaciju hlace/majica isprobavaju 20 minuta...a ti se rugas ekipi koja voli pogledati malo bolje mali sportski auto od 172/182 konja star 10 godina od drugog ili treceg vlasnika. Takav auto moze skrivati masu mana...a nesto bi sigurno promaklo cak i nepogresivom ekspertu poput tebe. A to se kasnije skupo plati, znam jer sam platio.

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Vidim da nisi upucen...njega jedino i nisam previse gledao, htio sam taj auto, taj je imao preporuku i samo sam ga provozao i pogledao da nije bio razbijan. A koliko god ti sad govorio suprotno, kladim se da bi takodjer detaljno pretresao rabljeni auto uzduz i poprijeko prije nego bi ga kupio.

Pretrese se auto u pola sata - 45 minuta. Samo treba imati iskustva.

Meni da neko dođe gledati auto i hoda oko njega sat i pol vremena, sterao bi ga u pm...

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Pretrese se auto u pola sata - 45 minuta. Samo treba imati iskustva.

Meni da neko dođe gledati auto i hoda oko njega sat i pol vremena, sterao bi ga u pm...

Tko je rekao da cu sat i pol hodati oko njega...??? Rekao sam da mi barem toliko treba da ga pregledam...mehanicar, dizalica, dijagnostika, kilometraza i hodanje oko auta/gledanje sitnica...sve zajedno zovem pregledom auta i traje koliko sam napisao. Malo si zbunjen...ti brze pregledas i kupis auto nego sto shvatis znacenje jednostavne recenice... ;)

Link to comment
Share on other sites

ovaj navodno nije vozio slalom, tako kaže čovjek.

jel ima koji dobrovoljac iz st da mi pogleda auto, da ne dolazim iz zg bezveze...normalno odužim se za uslugu.

ja san se taman uputia UZET to auto i moja preporuka ti je gledaj dalje...... i ja isto tražin dalje

Link to comment
Share on other sites

Zna li tko ciji je zg3531du, bordo metalik, rore u 182 stilu, nalja od kluba i ultre 16"? Prodaje se na njuskalu, frenda mi interesira.

Edit: Nasao, od roberta je auto, izgleda da je prodaja opet aktualna. Preporucit cu ga.

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

je moj je....prodajem zbog bebaca,nije mi hitno al do slj. proljeća mislim rijesit auto i uzet nesto vece...(trenutno gledam c klasu 2002/03 godiste)

Link to comment
Share on other sites

Prenio sam tom momku ovo sto znam s foruma o autu, jako je zainteresiran i po svemu sudeci 'to je to'. Vjerujem da ce ti se danas javiti.

Link to comment
Share on other sites

Taj crveni je bio u Brodu, decko ima Rain-ove stare felge. Gdje je otisao poslije, nemam pojma. Stari gazda je stavljao drugi motor unutra, a to je informacija iz 2008. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ne znam je li školjka popravljana ili je stavljana nova, a bio je razbijen... govorilo se o PP broju (kao što je slučaj kod mene), a ovo vozilo i dalje nosi originalni broj šasije: VF1CB150G26203914

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Brojevi koje dobijes od PU kada sve slažeš na novu karoseriju koja je kupljna nova ili uvezena. Tocnije kada radiš sve po zakonu.

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

ne znam je li školjka popravljana ili je stavljana nova, a bio je razbijen... govorilo se o PP broju (kao što je slučaj kod mene), a ovo vozilo i dalje nosi originalni broj šasije: VF1CB150G26203914

Stavljana je nova školjka. Šteta za taj kardinalni zajeb jer ostalo je apoteka

Link to comment
Share on other sites

Stavljana je nova školjka. Šteta za taj kardinalni zajeb jer ostalo je apoteka

hm

kak onda ima "stari" broj šasije?? onda je tu bilo malo "kemijanja" :nezna:

ili je slagana stara šasija :roll:

Link to comment
Share on other sites

hm

kak onda ima "stari" broj šasije?? onda je tu bilo malo "kemijanja" :nezna:

ili je slagana stara šasija :roll:

raznitnovao letvu ispod sica i opet točkasto povario na novu školjku :D

žao mi je što i ja nisam tako, uštedio bi birokraciju i papire :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prvi ph2 bordo koji si stavio..drek na šibici..

Na žutom mi je dovoljno da vidim spojler i odmah mi je muka... :roll:

Link to comment
Share on other sites

zna tko šta o ovim primjercima

phase 2

ovog sam ja gledao(malo i provozao) dok je bio u salonu martingrad prije nešto više od pol god.

oni su ga prodavali jer su ga dobili pod račun od trećeg vlasnika(tu piše da je sada drugi?!).

drugi vlasnik je član foruma s kojim sam razgovarao, ima renault servis i čini mi se da je on rekao da je radio generalku na motoru i da ga je farbao cijelog(osiguranje platilo, tako nešto), al da je bio u jako dobrom stanju dok ga je on vozio.

on mi je dao broj od dečka kojem ga je prodao i koji ga je dao u salon...a on veli da je imao nekih problema sa strujom i da je auto sletio u neko polje il tako nešto al na kotače pa je ovjes naprijed nastradao.

to je nešto slagano, ali most nije mjenjan nego je ostao stari tako da auto vuče u lijevo(bar je tada kad sam ga ja probao).

felge su čini mi se zguljene na više mjesta, dio volana za palčeve je zguljen, vozački sic je dosta izlizan i rašiven na jednom dijelu, tempomat ne radi, kilometraža bi trebala biti ok.

to je sve znači bilo prije više od pol god. tako da neznam kakav je sada.

Link to comment
Share on other sites

Prvi ph2 bordo koji si stavio..drek na šibici..

Na žutom mi je dovoljno da vidim spojler i odmah mi je muka... :roll:

kaj s ph2 ne valja??

vidjeh spojler, to prvo treba skidat, al je žućo :hearts;

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.