Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

A može dobit više, 2008. je godina i ako su stvarno ti kilometri, ali definitivno ne može dobit 12k.

Link to comment
Share on other sites

Da...vrijedi vise od 7000...ali ipak ne 12000.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

konačno su se i meni posložile neke kockice i u potrazi sam za meganeom 2 RS pa me zanima što mislite o ova 2 primjerka ?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-sport-2.0-16v-turbo-oglas-12728562

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-sport-2.0-16v-turbo-oglas-13870788

 

inače oba su s foruma ,ali niti jedan vlasnik više nije aktivan...

 

buđet mi je takav da bi aute ovog cijenovnog ranga utrpao u njega ali R26 mi nažalost ne dolazi u obzir pošto su svi dosta skupliji...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ova prvi top topova i po cjeni i trenutnom stanju

Link to comment
Share on other sites

osobno ph1 , sad pitanje je dal je voljan malo spustiti cijenu. 

 

a jel si razmisljao o uvozu takvog lepotana ?

Link to comment
Share on other sites

Naknada za ekologiju na 2.0T motoru je prava sitnica. Uvoz nije baš tema za razmišljanje. :)

Link to comment
Share on other sites

eto da javim, uzeo sam ovoga iz ZG na kraju. 

Link to comment
Share on other sites

nisi fulo! 

 

Daj malo detalja o autiću! :) 

Link to comment
Share on other sites

eto da javim, uzeo sam ovoga iz ZG na kraju.

Jupi jupi jupi jeeej :D

Drago mi je

Link to comment
Share on other sites

:toranj:Dobar, vidim da će neko uživati ko prase

Link to comment
Share on other sites

hvala hvala :) predstavit ću auto kad malo uhvatim vremena ,a i moram okinuti par slika ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li je itko išao gledati onaj Trophy 265 na Krku? Gledam ga skoro svaki dan na Njuškalu, nije da imam love za njega (a rekao sam si da kredit za auto neću više nikad uzimati), ali mi izgleda perfektno... Upravo takvog sam uvijek konfigurirao i imao mokre snove, crni 265 s crvenim detaljima i cup ovjesom :D

 

Prepostavljam da je to onaj po koji je testiran za raznorazne auto magazine? U kakvom je stanju auto? Čisto pitam :)

 

Vidim da je već mjesecima u oglasu, a cijena ne pada ni mrvicu.

Link to comment
Share on other sites

Auto kuca,tesko ce spustiti cijenu, a netko ce vec zagristi za njega, za tu cifru se realno mora naci neki renault fanatik

Link to comment
Share on other sites

Mene "pali" onaj sivi 250 za 15390 eura i 90-ak kkm. Da sam u fazi nabavke auta - vjerojatno bi ga uzeo. Ne moze valjda biti toliko loš koliko mi se cijena cini ok.

Link to comment
Share on other sites

Mene "pali" onaj sivi 250 za 15390 eura i 90-ak kkm. Da sam u fazi nabavke auta - vjerojatno bi ga uzeo. Ne moze valjda biti toliko loš koliko mi se cijena cini ok.

I mene pali, u toj boji mi najbolje izgleda. Jos i 18" pa gume nisu preskupe. Bio je navodno malo razbijen naprijed, ali nista znacajno.
Link to comment
Share on other sites

I mene pali, u toj boji mi najbolje izgleda. Jos i 18" pa gume nisu preskupe. Bio je navodno malo razbijen naprijed, ali nista znacajno.

Da...u toj boji mi je predobar. Ehh...da sam 10 godina mlađi - taman bi bio...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

riječkog sam ja gledao pred 2-3 godine, (ako je to taj koji sam ja gledao- po izgledu je) i bio je jako razbijen i vidli su se tragovi izvlačenja, sve je bilo šlampavo složeno, plastike nisu nasjedale itd. izvana se nije previše vidlo i  bilo je dobro  polakirano, tada se prodavao za oko 175000kn i imao cca 23000km ako me sjećanje dobro služi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga gledao neki dan i vozio se u njemu i meni je sjeo iz prve..

Auto je kao nov jedina mana je jedna crtica na felgi..tkanina na vozacevom sjedalu je zamjenjena..gume su nove..neznam nisam primjetio niti jednu manu a gledao sam prednji kraj i nisam primjetio nikakve tragove izvlacenja i sl.

A i cuo sam pouzdane info da je auto i vise nego ok..ali ovo da je bio jako razbijen od nikoga ..ili me svjesno lazu ili-neznam

Otkud ti info da je bio toliko razbijen da ga nebi vozio bez obzira na kvalitetu popravka, na temelju tvoje odokativne procjene ili si bas cuo?

Sta je sve bilo razbijeno?ovjes?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.