Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Mislis da ovi 2.0T neide sa mista

Realno...ne ide. 165/170 ks ali težak je taj CC. Ali dobro...nije mi to tako bitno, ugodan je za voziti taj 2.0t...ko dizel u nižim/srednjim a opet vuče do 6000. A trpi i plin...

Link to comment
Share on other sites

Pa mislim da bi muku mucija sa 1.5 VTEC 115ks i kracom getribom... :)

Hahaha a jeben te blesava koja usporedba, ali slazem se :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Pa mislim da bi muku mucija sa 1.5 VTEC 115ks i kracom getribom... :)

...ma puca bi mi q jel ta padela dvi dužine isprid il iza...

Ali slažem se, vjerojatno bi bili tu negdi...

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Realno...ne ide. 165/170 ks ali težak je taj CC. Ali dobro...nije mi to tako bitno, ugodan je za voziti taj 2.0t...ko dizel u nižim/srednjim a opet vuče do 6000. A trpi i plin...

to je ali on je na 200ks ako oces bez kojekakvi prerada a tada honda bay bay

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

to je ali on je na 200ks ako oces bez kojekakvi prerada a tada honda bay bay

Premalen je to turbo za pravih 200 konja...ali siguran sam da se dobrim remapom moze podignuti za 20 konja i 40-ak Nm-a...

Link to comment
Share on other sites

Ma znan sve...al nemaš brate više di stisnit auto. Neman pojma ni sam sta bi uzea...gleda san twingo neki ka kišobran ovu zimu pa dogodine nešto bolje - al opet sad san ubra taj CC i čini mi se ok cifra a o autu nista ne znan...nije mi auto za vatat priglupe maloljetnice - jebate, 33 godine iman...lol.

 

Ma istina, nisi ti više za maloljetnice, bolje ti pristaju MILF-ice :rotfl:

One te neće puno gnjaviti oko auta.

Link to comment
Share on other sites

Da ne budem šupak pa ne javim, uzeo sam danas auto. Ima nekih ulaganja kao u svaki rabljeni auto, ali sve u svemu je odličan. Odobrili BBTT i moj bolesni um. :)

Link to comment
Share on other sites

Fala momci, nadam se da će me služit bar ko što je žuti služio.

 

btw: brzi, nemam whatsapp više na onom broju, šibam ti poruku s poslovnog broja pa me dodajte u grupu. :)

Link to comment
Share on other sites

Da ne budem šupak pa ne javim, uzeo sam danas auto. Ima nekih ulaganja kao u svaki rabljeni auto, ali sve u svemu je odličan. Odobrili BBTT i moj bolesni um. :)

To je to... :) :thumbsup: puno brzih kilometara želim..

:)

Link to comment
Share on other sites

Da ne budem šupak pa ne javim, uzeo sam danas auto. Ima nekih ulaganja kao u svaki rabljeni auto, ali sve u svemu je odličan. Odobrili BBTT i moj bolesni um. :)

 

Kaj trebaš uložiti u auto od 49kkm i prvog vlasnika, a da nije klasika (servis čisto da si na miru kaj je u autu i gume eventualno)?

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.