Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Taj auto je bio u Opatiji prije i bio je čest posjetitelj Grobnika. Čisto kao informacija, s obzirom da vlasnik u oglasu piše da nikad nije bio na stazi :lool: 

Link to comment
Share on other sites

Ima isti takav u Rijeci,te se sa njime vozilo po Grobniku,fd...Za ovoga nisam siguran dali je bio na stazi i sl...Mozda sam u krivu[emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, turbina said:

Ima isti takav u Rijeci,te se sa njime vozilo po Grobniku,fd...Za ovoga nisam siguran dali je bio na stazi i sl...Mozda sam u krivuemoji51.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mene nebi smetalo ako je održavan po PS-u, samo sam zapazio to u tekstu. To je ovaj auto:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-team-2.0-turbo-f1-oglas-25320275
 

Link to comment
Share on other sites

Taj koji je bio u Opatiji,sada je u Ri i auto je kriminalno los...Prijatelj ga je neki dan gledao i kaze odma u sutu 5000€ bi upucao u njega...

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, turbina said:

Taj koji je bio u Opatiji,sada je u Ri i auto je kriminalno los...Prijatelj ga je neki dan gledao i kaze odma u sutu 5000€ bi upucao u njega...

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Potvrdjeno stanje vozila od vise ljudi. Nisam gledao vozilo osobno ali znam trenutnog vlasnika koji je krkan i lazov tako da ne cudi nista.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, turbina said:

Taj koji je bio u Opatiji,sada je u Ri i auto je kriminalno los...Prijatelj ga je neki dan gledao i kaze odma u sutu 5000€ bi upucao u njega...

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Da da, pričao dalibor da je auto kriminal teški. 

Link to comment
Share on other sites

Obrati pažnju kak je složena mašina kod vlasnika prije ovog koji prodaje...bilo je nekih pucanja.
Prenosim samo kuloarske priče, uglavnom auto dobro provjeriti prije kupnje.
Na slikama meni izgleda ok

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se barem otkriti ako je zdrav i ako slini. Sve ovisi koliko opsežan pregled bi vlasnik dozvolio i koliko je potencijalni kupac spreman potrošiti na pregled i kontrole.

Link to comment
Share on other sites

On 19. 12. 2019. at 13:47, xxx said:

 

Raspitao sam se tražit će mo dalje... Ako znate ili ima tko da bi prodao R26 da je ok ne mora biti 1/1 ali da je ok 😎 može m se javiti na PP. Hvala

Link to comment
Share on other sites

On 21.12.2019. at 13:23, xxx said:

 

Raspitao sam se tražit će mo dalje... Ako znate ili ima tko da bi prodao R26 da je ok ne mora biti 1/1 ali da je ok 😎 može m se javiti na PP. Hvala

prijatelj ima narancasti 225 https://www.index.hr/oglasi/renault-megane-225-sport-rs-2-0-t/oid/2006292

262 ks, spera,poliuretani, ima svasta nesto. autic je bomboncek.

Edited by phenom
Link to comment
Share on other sites

imas jednog u cakovcu isto.

cuo da ljudi nisu bas odusevljeni jer ima dosta udubljenja.. a kaj ces. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.