Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Meni uopće ne bi bila bitna servisna knjižica. Pa nisu ljudi ovce da teško zarađeni novac ostavljaju u skupim servisima. Ajde još prvih par godina, ali kasnije, kada auto ima bitno manju vrijednost suludo je davati npr 1/5 vrijednosti auta na servis, a jednak servis može odraditi i neovlašteni mehaničar. 

Ja čuvam sve račune od dijelova koje sam promijenio na autu, imam ih u etuiu od auta. Danas-sutra kada ću prodavati mogu ih predočiti potencijalnom kupcu. 

Link to comment
Share on other sites

Fakat je bombon taj R27 mislim da mu niko po ni približnoj cijeni ne konkurira. Ja sam još gledal i Minija onaj druga generacija predzadnji ak sad računamo.

Kaj mislite o Pugu 207 top verzije jel to kaj mada se meni RS više sviđa i sam brend. A računam i sam da bez 10hiljadof eur i nebum išel u tu kupnju to unapred znam. Ove godine kupujemo novi auto za firmu pa moguće da bude ostalo nekaj peneza za auto samo za mene i slobodno vreme. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi to trebao biti onaj koji se pojavio prije cca 2-3 god na forumu, pa ga je decko iz Ri zatukao dosta brzo nakon sto ga je uzeo.

Ne mora bit on ali mi se nekako cini da je.

Trebala bi biti negdje i tema o njemu!

plavi s bijelim trakama?

Link to comment
Share on other sites

Viđao sam po Črnomercu i jednu mlađu curu u zelenim Cup 200...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kladim se na onog dva u jedan

cak mislim da 2512 i je 2 u 1 ...ne mogu se sjetiti pred 3 4 godine kada sam ga gledao koji broj limita  bio :/  , tada je lik 8 trazio i bio je u  Ex-cars 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kladim se na onog dva u jedan

Išao sam gledati ovaj, nažalost, auto je u jako lošem stanju, čudno sve nekako, nabija, nije to to.
Žao mi je što nisam uzeo onaj crveni bivši od voxa...tko prvi njegova djevojka, tko zadnji...

Ovaj se vrti preko pola godine i još nije prodan. Auto od opreme ima jednom ništa, ali je prvi vlasnik, servis napravljen. Ima tko info kakav?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-22980905

Link to comment
Share on other sites

Ovaj crni djeluje uredno, cijena je badava, a od opreme vidim da ima paket udobnosti, tako da i nije tako preloša oprema. Ovaj će brzo otići ako je sve kako je navedeno. Šteta da nema paket vidljivosti još barem, jer su halogena tvornička svjetla dosta loša, čak ni xenon u odnosu na konkurenciju iz tog doba nije neka sreća. 

Link to comment
Share on other sites

Majki...za jednog sivog znam pouzdano da je sklapan jer je frend dobro izvukao zivu glavu iz njega. Auto nije imao zadnji kraj, slozen je i otisao za zg ako se dobro sijecam. R27ica bez recara u zg, velike sanse da je to ta, a kad vec smradovi pokusavaju nekom uvalit bar nek se ovdje zna....crni izgleda ok ovako na slikama i bas kako GTT kaze ima sve osim ksenona i skoljki a njih ionako nema ni u tragovima. Vecina ima klimu na palentu i kljuc tako da ovaj je po meni dobro opremljen :) 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na savjetima.
Sad pokušavam na poslu dogovoriti Trophy sa njuškala ( br. oglasa 24371342 ), ukoliko to ne uspije, onda sljedeći tjedan idem za Split pogledat tog crnog.
Najrađe bih da mi netko kaže, "gle ima to i to za popraviti, može toliko niže i ispod ne ide, pa oš neš",ali mislim da taj film neću gledati igdje kod nas. Nažalost kod nas je u tip top stanju svaki uvijek :jez:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svatko ko kupuje 197/200, i namjerava ga imati malo duže,  mora imati u šteku još kojih soma eura za uložiti, osim ako nije od nekog pozatog pa znaš šta je mijenjano. 
Uvijek na polovnim autima ima luftova i neka "sitnica" za srediti.
Moje mišljenje je ako ti je za uzeti i zguštat se koji mjesec pa dalje u oglasnik fino odeš, probaš, dogovoriš cijenu i uzmeš, a ako ga namjeravaš imati duže pripremi još nešto keša za ukucati da bi bio utegnut i ispravan.

E sad je do tebe jel ti se sviđa ili ne ovaj iz linka koji si poslao...

Link to comment
Share on other sites

Plan je zadržati ga duže. Ovaj gore navedeni u linku mi je dobar samo mi na slikama felge čudno izgledaju. Kao da su zahrđale ili mi se samo čini?

Link to comment
Share on other sites

Da to sam i ja primjetio. Nebi bilo loše ih prelakirati. Mislim da nije ni neki trošak da ti to neko napravi ko se bavi stim.

Link to comment
Share on other sites

Pa jel moguce da su toliko prljave...hrdjave nisu sigurno. Ovo bi rekao da se ovaj klio ne voli prat ?

Inace jako rijetko, auto od prvog vlasnika...ako nis ne krije mozes znat sve o autu i odrzavanju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ocito nitko nista :(
izvana i iznutra izgleda uredno.. iz vana zgleda kao da mu na desnim vrtima pusta voda tamo proed "renault "sport" plocice ili je to kapljica s vanjske strane :nezna:  a iznutra mi se cini da je volan pretapeciran, gotovo sam siguran.. sto ne ora nista puno znacit, ipak je treci vlasnik, tko zna kak su motali volan bivsi vlasnici..
u zagrebu je, otic i pogledat :)

Link to comment
Share on other sites

Dajte se spustite malo na zemlju. Pa na sportovima su volani na 30.000 km izgledali koma. Ne vidim u čemu je problem.

I ovaj volan nije pretapiciran, već se očito počela guliti ona vanjska "koža", pa ju je čovjek skinuo do kraja.

Pričamo o 10 godina starim autima, a koga muči voda u žmigavcu (na svakom je voda u žmigavcu, pa i na mom), nek preskoči Clio 197/200.

To su auti koji pate od milion takvih glupih problema, zazori nisu na svakom jednaki, škripe plastike na hladno, ulazi voda u lampe, žmigavce, ljušti se bezbojni lak, odljepljuju se pragovi itd, ali sve vrati kroz način na koji se vozi. Kome smetaju takve sitnice, mislim da gleda pogrešnu marku i model, gledajte BMW, Lexus i ostalo.

Mislim da s ovakvim kriterijima kakve neki imaju ne postoji dobar Sport u HR.

Link to comment
Share on other sites

mene zanimaju tri kratke (i mislim bitne) stvari kod kupovine rabljenog, pa tako i CS-a

1. da je auto servisiran kako treba tj da ima nekakvu povijest nebitno ovlasteni/neovlasteni

2. da su km tocni

3. da je auto imovinski pravno cist

a pitam na forumu jer mozda netko poznaje auto/vlasnika, pa napise i koju vise....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.