Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Nisam ziher da je to bas taj, al mislim da je prodavan za 4000e prije godinu dana s prolupanim motorom.

Link to comment
Share on other sites

Mislis na onog istarskog? Sa istrijanom sam bio pregovarao zamjenu za onog mog megana..

Ove tablice bi trebale biti starije od godinu dana.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi to trebao biti onaj koji se pojavio prije cca 2-3 god na forumu, pa ga je decko iz Ri zatukao dosta brzo nakon sto ga je uzeo.

Ne mora bit on ali mi se nekako cini da je.

Trebala bi biti negdje i tema o njemu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovog plavog znam. na njuemu su moje felge za zimski setup. kolko sa ga tad vadio, jako pristojno djeluje, jedino mi ta koža unutra kaos

Ja ovaj tjedan prodao svojeg 200rs za 16,500E. Imam još dijelova za te sportove pa ako nekog znaima nek se javi. od sitnica pa do ozbiljnijih stvari.

Link to comment
Share on other sites

Prvi ti ima sport volan to je original volan na tom autu. Ne znam zbog cega to mislis? Dodatno se stavi ona plastika od renault sport, a to se posebno kupuje.

Link to comment
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-22980905

Zna li tko sto o ovome ? Zasto nema sport volan ? razbijen ?

ili

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-18540037

 

Ili da netko ima sporta da bi prodao ? [emoji4]

Prodao bi ja svog Cup 200 ako se dogovorimo..višak mi je, beba stigla pa je bezveze da mi stoji uz drugi auto

Ak te zanima javi se na mob 091 950 1672

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nis posebno, nabacao se style gluposti umjesto da je od spere krenuo, i boljih siceva. Cisti everyday stylerski auto u 12. godini sa solidnom kilometrazom koji te na cestu sa svim davanjima i regom ispadne bar 11000 €.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

prkatički najobičnija 197 ima ih i kod nas i za manje pare. a uvoz takvog auta neisplativ skroz

Link to comment
Share on other sites

Onak....jako mi se sviđa taj model, ovaj link sam stavil kaj mi zgleda da je dost u originalu. To mi je nekak prednost. Tunirane ne volim aute ali vi tu znate kaj treba gledati na RS-u.

Od koje cijene po vašem mišljenju kreću top stanje primjerci i kaj treba gledati na njima kad se kupuju?

Link to comment
Share on other sites

takvog sam ja prodao u originalu prije 2 godine, takva Nimbus siva boja, 95tkm, imao je krilo cup i prdnji splitter, očuvan auto, za 7200 mislim da je otišao.

Nema pravila, neki traže 5500 a neki 9000, ja sma ih išao gledat 10ak komada prije 4 godine kad sam ga kupoavo i bilo je sčuačjeva da su ovi jedftinij bili očuvaniji.

Ak kupiš grobinu, izgorio si kraj njega, inače ovo mi je sad četvrti RS, tj uvijek imam 2 doma, sad su R26 i 265, ali prošo sam s 197 na 200, zahvalni su auti, ne kvare se nešto, nije mi niš krepalo, ili sam naletio na sretne primjerke :D

Link to comment
Share on other sites

Primetil sam da ih je malo kod nas za naći da su bez tuninga tj nisam našel nijednog zato sam gledal vani aute. Ima neki crni iz RI kojem je mjenan motor i par jeftinijiih jedan nema original volan (vjerovatno ispalio zračni jastuk) a neki mi se čini da su preslagivani. Sve u svemu dost čušpajza i malo dokumentacije barem one valjane.

Onaj sivi kaj sam metnul piše top zustand ak je fakat takvo stanje i naša država smanji trošarine ko zna....

Tam sve ima razlog na de tržištu ali ja nemam iskustva s kupovanjem tog modela samo znam da mi se ne kupuje kakva krama u koju bum ulagaal hrpu nofčeka.

Inače auto mi je bombon! Evo još jednog ali skupljeg.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=247628324&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelDescription=rs&makeModelVariant1.modelId=6&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING

 

Jedan R27 piše da daju garanciju od 12 mjeseci po zahtjevu:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=247244761&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelDescription=rs&makeModelVariant1.modelId=6&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING

hebale ih naljepnice po kabini:)

 

Link to comment
Share on other sites

Previše novaca definitivno . Da sada kupujem preko 7 ne bih dao za 197 u dobrom stanju ... Ovo sto traze 9000€ sa 200tkm...show

Link to comment
Share on other sites

Idje im cijena gore abnormalno...valda ih nema...kad sam ju ja trazio od prvog vlasnika ispod sto tisuca km su se kretali od 7,5 - 9 tisuca eura pred otprilike tri godine. 

To bi bio i prvi savjet da koliko toliko znas sta je bilo s autom al opet budimo realni, danas je to skoro pa nemoguce

Dobro je sta ces vjerovatno za vecinu nasih saznat dosta preko foruma jer sve se na kraju zna o takvim autima, vise ili manje :)

 

Link to comment
Share on other sites

Kod nas nisam našao niš pametno, nema prvih vlasnika, nema certificirane servisne povijesti sve neš po garažama rađeno bez računa večinom. Nema ih a malo smo tržište ali vidim da su im cijene vani stabilne do laganog rasta izgleda da bu bil klasik taj RS. Pod mus želim servisnu povijest dokumentirano i da je sve top. RS modeli su mi best of od Renault marke. Mislil sam Megija možda zeti ali Clio RS mi je momentalno top jer za novu Alpinu nemam peneza.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nhf, malo previše komplikacija a tražiš 197, nema ij više takvih kakve tražiš, pregazilo je i njih vrijeme več, ipak je prošlo više od 10 godina vožnje tih auta, spas ti može biti da uzmeš nekog 200cup, njh još možeš naći negdje ali ne preko oglasnika nego da nagovoriš vlasnika da ti ga praoda, tak su mene nagovorili frendovi pa im prodao svojeg 200Akrapa prije 3 mjeseca, dečko je platio ali je i dobio vrhunski auto.

Za 197 ti garantiram da ju nečeš naći, jer su ih i klinci več razvozili a ovi koji imaju odnekle očuvane kaj traže preko 50soma, previše para a nema ni recaro unutra, neću ni komentirat. Znam da novci nisu lako zarađeni, ja sam prošao isto tako krvav put dok sam kupovao svoju 197 tamo 2014 godine, pa prije toga dok sam tražio Type R EP3 čitavih godinu dana i našao 0 komada vrijednih kupnje, isto tako ti je sad s 197 ako ne smanjiš kriterije. 

Ja ću svojeg R26 kad tad (uskoro nadam se) zamijenit opet za 200cup jer mi je to tolko zabavan autić da ga moram imat ponovo, a doma su i dijelovi za njega još :D

Link to comment
Share on other sites

Kupovanje RSa nije bas zabavan sport. Ja sam svoju 250ku trazio mjesecima i bas zato jer nisam htio kupiti bilo sta, prakticki sam skoro bio odustao, jer em ih nema, em i ono sto je bilo, vlasnik mi prica o muzici koju je ugradio, a na pitanje dal je napravio veliki servis, ne zbog km, nego godina, frajer odgovori da nije znao da se mora na rsu mijenjat remen. Naravno da sam momentalno prekrizio auto iako je imao 50ak tkm i prvi vlasnik +oyster gray boja koja mi je sex. Također, ocekivati auto od prvog vlasnika tih godista je po meni iluzorno. Nades pristojan primjerak, odes na pregled u ovlasteni koji kosta 275kn, pregledaju ti auto i kazu sta valja, sta ne valja. 

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Pa kaj fali ovoj zadnjoj R27 koju sam stavil s mobila? Jasno mi je da ih kod nas nema ali ima di ih ima a svaki drugi mjesec sam na putu kroz njemačku. Skupljamo nofce do daljnjeg. Slažem se za recaro siceve kaj govorite....

Link to comment
Share on other sites

Jasno da imas gore izbora i prije ces nac nesto po svojim zeljama ali sta ces kad se destimulira uvoz bilo cega s visokim co2 i na ovih 9000 eura mozda su trosarine i do pol te vrijednosti

Na kraju krajeva ja sam sebi nasao gore evota ko da sam ga ja krojio po svom gustu i bio san spreman otici po auto dok nisam dosao do informacije da bi me ta ljubav kostala cca 60 tak tisuca kuna trosarina samo :(

Link to comment
Share on other sites

jako puno dijelova ljudi na rsu ne mijenjaju u serviju.. konkretno dijelove perfohuba, ni tu u hr a bogami ni vani, jer je u servisu jedno 10x skuplje .. ni njima novci ne padaju sami u novcanike. takodjer mnogih drugih dijelova koje osoba moze sama zamjeniti (ulje, svecice, bobine, filtere, diskove, plocice... ) to jako puno njih radi pa i vani u vlastitom aranzmanu, em im je fora kad rade nes oko auta em ustede bijesne pare.. i sad ti zbog toga ne bis kupio auto? po meni (bez uvrede) glupo razmisljanje jer moras auto gledat kao cjelinu i procijeniti sta je potrebno odraditi i u kakvom je stanju, a ne dal ima servisnu knjizicu itd... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.