Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

1000€ previše za auto bez opreme ?

Skocile cijene pomalo 197icama.

Svatko ima pravo tražiti onoliko koliko on smatra da njegov auto vrijedi. Za koliko će proći i kada to je pitanje. Neki stoje godinama po oglasima.  

2014 I 2015 sam imao 2x197 

Jedan od prve vlasnice kupljen, drugi od drugog vlasnika.

Sa 60tkm su bili oba,i sve odrzavano kako se spada. Od opreme xenoni  ,spojler , auto klima,slobodne ruke kartica, ekran veliki , rs kugla mjenjača, ispuh, nastavci  itd itd... I jedan i drugi tada su bili kupljeni za dosta ispod od ove cifre. Sa autima nikad ništa. Poslije mene promijenile još 2 3 vlasnika i još se voze ??. Samo gas....

 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Procitao sam ovaj esej od crnog i najvise me se dojmilo kompjutersko stelovanje klipova i ventila. Jbte moram to napravit pod hitno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa da, onda će ti ići preko 200 a ti se uhvatio auspuha i mehaničkih zahvata

Link to comment
Share on other sites

Jbte kakvih uljepsavanja ima za prodat auto. Ja bih mogao Bibliju za svog napisat. Hahahahah. Usput jos koji km i okrenio je 240 000km 

Link to comment
Share on other sites

Zamisli da nemas pojma o mehanici i autima, dodes na servis i tako ti predoce nekih 1000 kn iznosa racuna... Ostalo su ruke i dijelovi xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Treći i više vlasnik, navodno ih se dosta provrtilo po njemu..

Link to comment
Share on other sites

On 20. 06. 2019. at 19:24, Krule said:

Taj auto je odvozio više (ako ne i puno) FD, slaloma i još pokoju utrku. Inače, u ZG-u je ovo slikano u Zapruđu, i često sam ga tamo viđao.

Trenutno, mislim da vrijedi pogledati u ZGu https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-28395686  ako tko kupuje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, majki2901 said:

Taj auto je odvozio više (ako ne i puno) FD, slaloma i još pokoju utrku. Inače, u ZG-u je ovo slikano u Zapruđu, i često sam ga tamo viđao.

Trenutno, mislim da vrijedi pogledati u ZGu https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-28395686  ako tko kupuje.

prolazio sam nedavno kroz Sv. Helenu, vidio sam ga tamo da je parkiran u jednom dvorištu..
 

Šta nisu rekli za tog sivog da je precijenjen s obzirom na opremu?

Link to comment
Share on other sites

Sivi ima ono što po meni 197 treba imati. Xenon, keyless i automatsku klimu. 
 
Paket vidljivost i paket udobnost.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 20. 06. 2019. at 19:24, Krule said:

Moj bivši, bio sam vlasnik prije 5 godina. Prodan prijatelju u Zagreb i on ga je vozio 4 godine. Zadnju godinu kod trenutnog vlasnika i neznam šta se zbivalo sa njim. Inače bio u dobrom stanju i redovito održavan. Ja se bavim folijama i ja sam ga oblačio kao demo vozilo u firmi. u kakvom je stanju folija danas ne mogu garantirati. Korištena je 3M 1080 folija te je na autu nekih 7 godina. Ispod folije se krije ogrebotina na jednoj bočnoj stranici i par točkica po prvoj haubi. Na autu je bio mjenjan prvi branik jer kad sam ga ja kupio bio je kitan i lakiran i to dosta loše, ali ispod nije bilo oštećenja. Kupio sam polovni, ali ko nov u slo. Odmah polakiral prednji, zadnji branik i pragove. Ovako je izgledao kad je bio kod mene.

20131226_145922.jpg

20131226_145951.jpg

20140525_092655.jpg

20140525_092708.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 23. 06. 2019. at 12:26, Krule said:

prolazio sam nedavno kroz Sv. Helenu, vidio sam ga tamo da je parkiran u jednom dvorištu..
 

Šta nisu rekli za tog sivog da je precijenjen s obzirom na opremu?

Pa s obzirom na trenutno stanje i cijene i sve, taj sivi je po meni ok, od cijene, a stanje prosuditi.

Nisam vidio/procitao da je netko napisao da je puno. Sumnjam da ce vise takvi auti jos koju godinu ici puno jeftinije od 6 - 7k.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Plavi s folijom je bivsi od kolege s posla...voženi samo slalomi, rekreativno, pažen, održavan...na Heleni bio kratko kao daily driver...

Naravno, kolega imao sponzore...

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
7 minutes ago, laci said:

Je to onaj propucani? 
@GTT 

Nije, ono je bio R27 sa Recarom... Ovo je drugi, ali ne znam ništa o njemu. Ja kad vidim u oglasu plin na Cliu 197, odmah zatvaram oglas :lool: 

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GTT said:

Nije, ono je bio R27 sa Recarom... Ovo je drugi, ali ne znam ništa o njemu. Ja kad vidim u oglasu plin na Cliu 197, odmah zatvaram oglas :lool: 

Ja mislio vadis upaljac 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije, ono je bio R27 sa Recarom... Ovo je drugi, ali ne znam ništa o njemu. Ja kad vidim u oglasu plin na Cliu 197, odmah zatvaram oglas :lool: 
Plin i 130000 km u skoro 12 godina. Koja god solucija se sad nameće nakon ovog, smjeh. :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mario #8 said:

Plin i 130000 km u skoro 12 godina. Koja god solucija se sad nameće nakon ovog, smjeh. :)

Ja se uvijek čudim kako se ti auti na kraju nekome i prodaju, tko to kupi, za koje novce i zašto? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.