Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

ovo je kod prijašnjeg vlasnika, ako tko zna

52426917_1002400356626888_6720370078631591936_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

malo pregledam oglasnike, neka opcija da se uzme 197.

 

pa ako itko išta o kojem od ovih zna

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-27921958

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-27927188

https://www.index.hr/oglasi/renault-clio-sport/oid/1622381

ili neki u ok stanju  preporučiti.. može i u inbox

hvala!

Edited by pufy
Link to comment
Share on other sites

Crveni Ri table je sam gledao krajem ljeta kad je motor bio puknut..mjestimično ogreban, znam da su kocnice i gume bile nove..ako ti se da odi unazad tu par stranica negdje do ljeta pa ćeš naći. Ja sam htio trpati megana u to ali je cijena bila oko 4.5t € i malo bahatosti od vlasnika pa se nismo dog.

Plavog nisam sretao do sad.

Ako bas želiš možda bi drugi tjedan ulovio malo vremena da ti ih pogledam. Iako bi ti ja preporučio da sacekas nekog sa recarom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Netko je i uvezao, ocito ga je dobio preko dosta jeftino kad je uvoz kao pola auta sa  200c02 sta ima. Pitanje koliko km ima, vani ih dosta voze i svi imaju dosta km. 

Mozda bi se mijenjao za felge, auto na slici izgleda dosta ocuvano izvana i iznutra. Vidim da je netko i tablu stavio od 200.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-28002506

Edited by fastrs
Link to comment
Share on other sites

Za koliko ga je dobio kad ce uz trosarine i uvoz zaradit s 7,6 tisuca ?

Link to comment
Share on other sites

Dakle, ja sam se odvažio i uvezao 4-ku iz Austrije.... pošto onaj, za ekipu koji prate forum, znaju o kojem pričam, je bio dobrano razbijen (nije kroviran, ALI..) ....

Auto je od danas regan na hr table i moram priznat da je auto baš zahebancija

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Možda su u šumi..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Navodno su sinhroni za raditi također
Taman razlog da stavis speru :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, GTT said:

Navodno su sinhroni za raditi također

Radit ce ih cardak, tako da koliko sam shvatio, auto ce biti isporucen s ispravnim mjenjačem. Jedino ne znam zašto ljudi oglase auto koji ajmo reći “nije spreman za isporuku”. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, homer said:

Navodno je bio razbijen fino.. 

Koliko bi to bilo fino? Cim vidim tako nisku cijenu vec mi nesto smrdi. To mu je cak realna cijena, ali cijene ih puno vise. 

Link to comment
Share on other sites

Ajme forumasi moji, kako vi volite mlatiti praznu slamu, umjesto da me nazovete i pitate u vezi auta.

U cijeni od 8 tisuca €, ja mjenjam sinhrone 3. i 4.. brzine, prednje diskove i plocice, uređujem prednji trap (kugle na rukavcima 4 kom) spone volana, nosac motora itd. Sve standarde greske sto ih 197/200 imaju.

A ti Homeru ne siri dezinformacije o totalki, jedino je bila zadnja lijeva stranica lupljena i to ne jako.

Auto je kompletan u originalu, samo kad cijena nije 10, odmah je prevara. Ja kad to sve slozim, jos imam dobru zaradu jer nisam megaloman, nego mi je bitno da se brzo okrene.

Nisam namjerno stavio oglas tu, ali vidim da je neizbjezno

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, cardak said:

A ti Homeru ne siri dezinformacije o totalki, jedino je bila zadnja lijeva stranica lupljena i to ne jako

Pošteno, zato sam i rekao navodno jer sam tako čuo, a i vidio na izvodu da piše pod šteta: K

Druga je stvar sta osiguranja stavljaju totalku i na manje udese nego bi trebalo i može se normalno popraviti auto. 

Ako sam u krivu, isprike @cardak

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Da sam htio ista prikrit nebi stavio auto sa registracijom. Za 8 tisuca sa ovim svim promjenjnim, sa kvacilom mjenjanim prije 10 tkm, veliki servis (sa vvt remenicom) na 92 km, za koznim sjedalima a ne onim ruznim platnenim (ne recaro), auto je definiivno best buy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cardak odlicna je cijena. 

Puno njih zeli na preprodaji zaradit masno, ali tvoja cijena i ako u auto nema ulaganja nema se sta mislit bilo tko. Ima i puno skupljih primjerka koji nemaju pol toga napravljeno pa nek si svatko zbraja koliko sta kosta i koliki mu je ukupan iznos. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo decki, sve slozeno na autu, i spreman za "isporuku" za onu cijenu koju sam napisao. Bas me zanima hoce li iti jedan sa foruma nazvati a kamo li doci pogledat auto.

Lp

20190424_113324.jpg

20190424_110243.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, cardak said:

Evo decki, sve slozeno na autu, i spreman za "isporuku" za onu cijenu koju sam napisao. Bas me zanima hoce li iti jedan sa foruma nazvati a kamo li doci pogledat auto.

Lp

20190424_113324.jpg

20190424_110243.jpg

Fino si to slozio. Nije vezano za kupnju nego radis dakle servis mjenjaca? Nekad kad je hladan mi malo zapinje u brzine. Nikad ne krci. Moj je isto od 200, sad sam htio pitat koliko se tu nesto moze tipa mjenjat da bude kao od 197 s onim prijenosnim omjerima da je brzi. Mislim da je to druga serija.

Link to comment
Share on other sites

Clio 200 ima najbolji mjenjac sto se omjera tice

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.