Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ajmo forumaši akcija još 10dana na autoosiguranje i osiguranje imovine.

Slikajte policu osiguranja od auta i šaljite na kontakt može whatsupp ili viber ili mail.

Kontakt: 0959009024 Kugla

    mail silvio.stefanovic@jadransko.hr

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem zašto nitko od 4 osiguranja (Velebitsko, Agram/Euroherc, Jadransko, Croatia Osiguranje) koje sam kontaktirao ove godine, ne može poslati uvjete za obavezno auto osiguranje ? Svi govore da drugi imaju franšize i kojekakve klopke (tipa zaštita bonusa do određene cijene), a kad ih se pita za uvjete, nitko ništa ne daje

Imam 2 dana još za kupit osiguranje, a razlike su do 900kn, pa me zanima di je za razlika ?

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem zašto nitko od 4 osiguranja (Velebitsko, Agram/Euroherc, Jadransko, Croatia Osiguranje) koje sam kontaktirao ove godine, ne može poslati uvjete za obavezno auto osiguranje ? Svi govore da drugi imaju franšize i kojekakve klopke (tipa zaštita bonusa do određene cijene), a kad ih se pita za uvjete, nitko ništa ne daje

Imam 2 dana još za kupit osiguranje, a razlike su do 900kn, pa me zanima di je za razlika ?

Imas moj broj i mail...sta se nisi javio? ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Šta nitko nema već mjesec dana registraciju??? :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Akcija osiguranje "imovine"...

Šaljite na PM ili mail silvio.stefanovic@jadransko.hr ili 095/9009-024 kadraturu stana,kuće,vikendice,apartman te adrese gdje se dotična imovina nalazi,dosta je samo grad....

Povratno Vas kontaktiram sa ponudom i premijom.

Akcija za auto osiguranje traje još uvijek.

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima li kakva ponuda za St.županiju 43kw??

50%bonus..

Edited by BrkoTg.
Link to comment
Share on other sites

Sava osiguranje, za sada najpovoljniji.. Zna netko za njih?? Do sada, ja nikad čuo!

To mi je autić kojim ne izlazim baš često van pa mi svejedno samo da sam pokriven u sl.nezgode.

Link to comment
Share on other sites

Sava ti je bivsi velebit osiguranje i ja jucer saznao kad sam gledao za policu

Link to comment
Share on other sites

Nije nego je Velebit član Sava Re grupe, piše sitnim slovima :)

Inače, u 2 od 3 reganja su mi bili najjeftiniji

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

950 kn me izašla polica u Velebit osiguranju (naravno preko Kompare.hr). Laguna registrirana do 8.11.2017.

Link to comment
Share on other sites

950 kn me izašla polica u Velebit osiguranju (naravno preko Kompare.hr). Laguna registrirana do 8.11.2017.

Naravno da svaka cijena ima prednosti i mane.Neznam koliko ti je kw laguna ali nisi se uopce javio i mozda za nesto vise kuna dobijes i mini kasko gratis ili zastitu bonusa ili pomoc na cesti ili....

 

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

Zaštitu bonusa sam dobio. A hebi ga sljedeći put ću bolje postupiti.

Link to comment
Share on other sites

Zaštitu bonusa sam dobio. A hebi ga sljedeći put ću bolje postupiti.

Vidim da si iz Drniša pa daj samo molim te napiši na koje ti je tablice auto da neki nebi dobili krivi dojam cijene jer ako je na ŠI nije isto i u ZG osiguranje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Forumaši...Akcija još uvijek traje za osiguranje Renault vozila i za osiguranje imovine

Link to comment
Share on other sites

Slikajte policu osiguranja i vozačku...šaljite na mail,whatsupp ili PM

Ajmo forumaši...Renault grupacija najbolja premija :yeah:

Link to comment
Share on other sites

kompare, tvoti telefonom ... na netu im daje savu kao najpovoljniju, ali telefonski je to ergo

za 43kw benzinac eruoherc za gotovinu 867 kompare 813,6 9.12..2016. ZG 50%

Edited by goran_sch
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Kolege forumaši, ponovo u Croatii imam popuste za sve nove osiguranike kakve vjerojatno nitko nema. Ako bude nekog interesiralo, slobodno se javi. LP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolege forumaši, ponovo u Croatii imam popuste za sve nove osiguranike kakve vjerojatno nitko nema. Ako bude nekog interesiralo, slobodno se javi. LP

Renault Scenic, 2000 god, 171 tkm, 70kw,Zg. Polica mi istiće 12.07.Bonus 50%( u eurohercu imam 64%). Cijena police bi bila???

Link to comment
Share on other sites

Kolega kozmo, molim te OIB ili godište rođenja, hvala :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kolega Tino HVALA još jednom! Svima ostalima preporučam kolegu-uslužan,pristojan,stvarno se dečko potrudi oko mušterije,a i popust i usluga na tehničkom nije za zanemariti. Pozz...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.