Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

Ako imate nekog tko u užoj obitelji ima automobil (majka, otac, brat, sestra, žena, muž) i na njega ima bonus od 50%,  a vi isto imate automobil na koji nemate bonus, ili imate niži bonus Kompare.hr omogućuje "dupliciranje" bonusa. Jedino što trebate jes dostaviti neke dokumente kojima dokazujete da je osoba koja ima bonus od recimo 50% vaša uža obitelj (rodni list).

Link to comment
Share on other sites

baš napravio policu za Megya III, 66kw 1.5dci, 1080kn polica, ZG.

Ako nekom uskoro ističe, javite se slobodno.

ispadne mi jeftinije osiguranje od ovih ostalih sranja, ekonaknadi , poslova koji prethode tehnickom :hm: i sl. poreza na zrak

 

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

Osigurao Yaris-a preko Kompare.hr. Polica (Ergo osiguranje) s 50% popusta 823 kn, ja zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

baš napravio policu za Megya III, 66kw 1.5dci, 1080kn polica, ZG.

Ako nekom uskoro ističe, javite se slobodno.

ispadne mi jeftinije osiguranje od ovih ostalih sranja, ekonaknadi , poslova koji prethode tehnickom :hm: i sl. poreza na zrak

 

Kad bi imao 50% od prije i 14god vozačku Bkategorije kod mene u Jadranskom ista cijena.

Link to comment
Share on other sites

Eh da sad, i uvjerenje o položenom drift tečaju na Mičevcu

Moje su cijene bez uvjeta..

Zadnje neki dan octavia 77kw 1.9tdi, 50% covjek ima, doduse ima status i HRVI, 960kn polica..

Link to comment
Share on other sites

Eh da sad, i uvjerenje o položenom drift tečaju na Mičevcu

Moje su cijene bez uvjeta..

Zadnje neki dan octavia 77kw 1.9tdi, 50% covjek ima, doduse ima status i HRVI, 960kn polica..

Ne za drift ali za brdo obavezno.

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav, tehnički je pred vratima, tražim AO i gledam sad Velebit i Ergo osiguranje.. Ima ko kakvo mišljenje o njima il je to na kraju, sve tu negde?

Ok, znam da je CO pri vrhu, a na crnoj listi su Euroherc i Jadransko...

Link to comment
Share on other sites

Ja bi na tvom mjestu CO, u slucaju mogucih komplikacija, puno je lakse suradivati sa CO nego sa bilo kojim drugim osiguravajucim drustvom...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Obavezno osiguranje je kako mu ime kaže obavezno i što te briga za komplikacije, uzmi najjeftinije. Ionako ti od toga nemaš ništa.

Sent from my LG G4

Link to comment
Share on other sites

Ma znam da je CO kao najbolje, al je i među najskupljima, mene bi CO  koštalo oko 1560kn a Ergo 1120, Velebit je 1144kn a razlika je zamjetna, a na Eurohercu sam već par godina i dobio sam neki mizeran popust, skupi su ko vrag, tak da mi je već dost Euroherca i njihovih visokih cijena..

 

Link to comment
Share on other sites

Velebit je najjeftiniji...i prema tome i najbolja/najisplativija opcija. Ionako se u 95% slucajeva naplacujes od osiguranja kod kojeg je drugo vozilo (krivac) osigurano.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam Ergo, dobio još gratis osiguranje  u slučaju nesreće, inače je doplata 100kn...

Razlika u cijeni između Ergoa i Velebita je 30tak kn u korist Ergoa, s tim da nisam vidio da Velebit daje još nekaj gratis, osim  promotivne cijene ak se uzima preko Komparea.hr, mislim da je bilo jeftinije oko 5% i vrijedi do kraja tjedna...

 

Edited by zvonac
Link to comment
Share on other sites

Kako najlakše isprobati neregan (polovni) auto a ne ogriješiti se pritom o zakon?

Došao sam do termina pokusne pločice ali vidim da i za njih treba auto imati osiguranje što je onda opet neisplativo plaćati cijelu godinu samo za probnu vožnju. Nadalje, kopajući po internetima sam pročitao i da auto treba imati odrađen vanredni tehnički (ako sam dobro skužio) da bi uopće dobio te pokusne tj probne rege. Ako netko ima s ovim iskustva, bilo bi mi od velike pomoći...

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

Izvade se probne tablice, ima 3, 7, 14 dana tako nešto, al svakako mislin da ti je trošak ispod 250kn. Naravno da se ne plaća osiguranje za cilu godinu. Ovo ti je onako sve odoka, al trošak 50kn gore dole.

Link to comment
Share on other sites

Izvade se probe na 3 dana. Moras jedino imat sve papire od auta. Uzme se osiguranje za probe na 3 dana i auto ne mora nikakav tehnicki imati niti ikakve nebuloze. Trosak sveg zajedno ispod 200 kn. 

Link to comment
Share on other sites

Zanima me dragi ljudi gdje je najpovoljnije to napravjt jel imam dojam da croatia preskupa i da me pljacka. 

Link to comment
Share on other sites

Probaj velebit. Nazoveš 2 3 osiguranja pa odma vidiš jel te CO pljačka. Preko audi kluba članovi imaju u CO popust da ti ni jedno osiguranje ne može ponudit toliko jeftino..

Link to comment
Share on other sites

Zanima me dragi ljudi gdje je najpovoljnije to napravjt jel imam dojam da croatia preskupa i da me pljacka. 

Ne pljacka te. Kolko para tolko muzike. CO ima najbolje uvjete na trzistu. Znamo dobro da to nikog nije briga. Samo da je jeftino :)

Link to comment
Share on other sites

Ne pljacka te. Kolko para tolko muzike. CO ima najbolje uvjete na trzistu. Znamo dobro da to nikog nije briga. Samo da je jeftino :)

Obvezna osiguranja - samo da je sto jeftinije

Kasko police - cijena, uvjeti, brze isplate...

 

...tako da - nema najbolje osiguravajuce kuce. Imaš samo najbolju za određene vrste osiguranja...ovisno sto trebas. Kad pricamo o polici obveznog osiguranja - CO nema smisla jer su preskupi.

Link to comment
Share on other sites

Kad stete pocne plaćati tvoje osiguranje, a ne onog drugog koji je skrivio udes, onda nećemo tako razmisljati (osiguravatelji poslije medu sobom svode racune)

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kad stete pocne plaćati tvoje osiguranje, a ne onog drugog koji je skrivio udes, onda nećemo tako razmisljati (osiguravatelji poslije medu sobom svode racune)

Naravno. Ali dok je ovako kako je sad - nema smisla uzeti policu u CO za 1200 kuna umjesto 900 u Wienera (za moj auto)

Link to comment
Share on other sites

Sve cu prebacit u wiener.   Nije mi normalno 1900kn dat za obavezno za auto do 110KS.

Ima ko na forumu da radi CO?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.