Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

Da li je ko uzimao policu preko kompare.hr?

Ja uzea za zenin Megane ispalo joj 400kn jeftinije nego bilo di u ST uzivo

ERGO osiguranje 1069 kn

poslali mi ponudu uplatija opcom uplatnicom za dvi ure poslali e policu na mejl

moja preopruka dogodine opet iden preko njih

Link to comment
Share on other sites

Jesi radio izračun na webshopu Allianza?
https://www.allianz.hr/webshop/osiguranje-auta/https://www.allianz.hr/webshop/osiguranje-auta/

Meni su oni bili 100-tinjak kuna povoljni od kompare.hr
 

Evo jedan malo veci tekst isao sam u Allianz jer mi tamo stari ima osiguranje ali tek 25% i reko uzet od njega jer ja tek sad dobijam 15% napravi meni gospodja sa tih 25% i dodje me 1850kn reko hvala provjerit cu jos negdje.Odem u Uniqu gdje sam osiguran bio i sa svojih 15% me polica kod njih izlazi 1730kn a kad bi uzeo od starog 25% bude 1510kn ali bi stari morao preci kod njih sledecu godinu i potpisat izjavu.A preko kompare.hr me izlazi sa mojih 15% 1670kn i mislim da cu tamo uzet jer do sad najpovoljniji su mi ponudili.Samo sam htjeo znati koliko je siguran taj kompare.Sorry na duzem tekstu

Link to comment
Share on other sites

Nešto su izostavili... mene za c3 1.6hdi dođe 730kn s 50%, ali bez osiguranja putnika i još par stvari... tako da je samo pitanje kakav "paket" tko ponudi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Je li netko, ne daj bože, imao iskustava sa ovakvim stvarima? Znam samo za frenda koji je udario nekakvu manju životinju na A5 (Slavonika), i to se dobro završilo.

http://autoklub.jutarnji.hr/istrazujemo--tesko-do-naknade-stete-uslijed-neispravnih-sahtova--odrona/1441301/

Link to comment
Share on other sites

Ja uzea za zenin Megane ispalo joj 400kn jeftinije nego bilo di u ST uzivo

ERGO osiguranje 1069 kn

poslali mi ponudu uplatija opcom uplatnicom za dvi ure poslali e policu na mejl

moja preopruka dogodine opet iden preko njih

Uzeo danas preko kompare.hr. Laguna 110kW (Velebit osiguranje d.d.) 998 kn sa zaštitom bonusa.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo danas preko kompare.hr. Laguna 110kW (Velebit osiguranje d.d.) 998 kn sa zaštitom bonusa.

Odlicna cijena, samo - Velebit ti nema autoasistenciju, to znas?

Link to comment
Share on other sites

 

Odlicna cijena, samo - Velebit ti nema autoasistenciju, to znas?

Ima sam i drugu ponudu gdje je bila asistencija, bila je 1200 kn. Hebe mi se za asistenciju, laguna ne staje. :)

Link to comment
Share on other sites

Ima sam i drugu ponudu gdje je bila asistencija, bila je 1200 kn. Hebe mi se za asistenciju, laguna ne staje. :)

U načelu, ne staje :D

Link to comment
Share on other sites

glede asistencije trenutno je akcija za Renault 5+ za samo 50 kn

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dragi kolege i kolegice,

 

još uvijek radim u Croatia osiguranju u Zaprešiću. Ako netko treba neku informaciju, obnovu osiguranja, izračun, prolaz na teh. i slično slobodno se javi :D

 

Nismo najjeftiniji na svijetu al rješavamo bonuse, imamo mnoga pokrića koja možete ugovoriti uz obavezno auto osiguranje, osiguravam kuće, stanove jahte i ljetnikovce :)

 

Vele da je sve u životu prodaja pa malo reklame ne škodi ;)

 

Ako nekome treba kakav podatak iz CVH, i za to imam šifru..

 

Stay tuned! :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dragi kolege i kolegice,

još uvijek radim u Croatia osiguranju u Zaprešiću. Ako netko treba neku informaciju, obnovu osiguranja, izračun, prolaz na teh. i slično slobodno se javi :D

nego... Ako ti dođem s gewindom al auto na normalnoj visini, i zatamnjenim sajbama komplet osim sofersajbe, stim da prednje bocne su manjeg postotka, i k tec ispuhom bez katalizatora, stim da auto ima predkatalizator uz sve to bi moro proc ekotest.... Mogu ti se obratiti ? za vezu ??

Radi se o 197ici

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

glede asistencije trenutno je akcija za Renault 5+ za samo 50 kn

Potvrdjeno dobri, svakako se isplati. Jedino moras nekakvu intervenciju napraviti kod njih. Mene cak nisu ni gnjavili sto prije toga nisam redovno kod njih isao. Mislim da sam klimu napunio ili tako nesto sitno...

Link to comment
Share on other sites

 

Potvrdjeno dobri, svakako se isplati. Jedino moras nekakvu intervenciju napraviti kod njih. Mene cak nisu ni gnjavili sto prije toga nisam redovno kod njih isao. Mislim da sam klimu napunio ili tako nesto sitno...

ma to su gamad za 5+ 

No prosloj 197ici sam imao 5+ za štogod sam doso ,trazio puff puna cjena i sve gluposti.sto mi znace plocice i krajnik/ kugla kod njih na par kn jeftinije kad uracunaju sat da padnes na guzicu. Iako mi da popust onda moram kod njih montirati, a ja bi si sam to smontirao.a vezano je za auto taj 5+. Tako da na ovoj sad drugoj 197ici sam odusto od 5+ jer nema smisla. Prolazim dosta jeftinije bez toga samo se treba snaci.

Link to comment
Share on other sites

ma to su gamad za 5+ 

No prosloj 197ici sam imao 5+ za štogod sam doso ,trazio puff puna cjena i sve gluposti.sto mi znace plocice i krajnik/ kugla kod njih na par kn jeftinije kad uracunaju sat da padnes na guzicu. Iako mi da popust onda moram kod njih montirati, a ja bi si sam to smontirao.a vezano je za auto taj 5+. Tako da na ovoj sad drugoj 197ici sam odusto od 5+ jer nema smisla. Prolazim dosta jeftinije bez toga samo se treba snaci.

Ja sam mislio na šlepu u slučaju izdaje auta :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio na šlepu u slučaju izdaje auta :D

tako je i ja sam spomenuo samo asistenciju :-)

Link to comment
Share on other sites

tako je i ja sam spomenuo samo asistenciju :-)

to imam preko police osiguranja , iskoristiti u slucaju kvara ili prometne?

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Samo treba paziti je li šlepa po broju šasije ili po osobi (osiguraniku). Kad imaš Renola, bolje je ovo prvo :D

Link to comment
Share on other sites

nego... Ako ti dođem s gewindom al auto na normalnoj visini, i zatamnjenim sajbama komplet osim sofersajbe, stim da prednje bocne su manjeg postotka, i k tec ispuhom bez katalizatora, stim da auto ima predkatalizator uz sve to bi moro proc ekotest.... Mogu ti se obratiti ? za vezu ??

Radi se o 197ici

Da :) napraviš policu kod mene i nemaš brige :D

 

U CO možete na polici obaveznog osiguranja za 50kn ugovoriti "Vuču" vozila te je pokriće do 3.500,00kn. Jedan put u godini.

Dakle, auto npr stane u Varaždinu te Vi plaćate na licu mjesta bilo kojoj vučnoj službi da vas šlepa di hoćete, npr doma, servis..

Vučna vam ispostavlja račun s kojim idete na prijavu štete te vam refundiraju novac

Edited by tino
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav Forumaši,

evo ako se netko sjeti da me kontaktira i da mu treba osiguranja slobodno me kontaktirajte na dolje navedene kontakte ili na PM.

Radim na području zagrebačke županije i moguće je police dostaviti na dogovoreno mjesto.

Lp,

---------------------------------------

Silvio Stefanović-KUGLA

Pribavitelj osiguranja

Jadransko osiguranje d.d.

Podružnica Zagreb

Zastupstvo Velika Gorica

Zagrebačka 19

HR - 10410 Velika Gorica

Mail: silvio.stefanovic@jadransko.hr

Tel:     +385 1 6266 773

Gsm:  +385 95 9009 024

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.