Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

Pa dupliciraj si (ili prenesi) neciji bonus. Mama, tata, brat, sestra...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav Forumaši,

evo ako se netko sjeti da me kontaktira i da mu treba osiguranja slobodno me kontaktirajte na dolje navedene kontakte ili na PM.

Radim na području zagrebačke županije i moguće je police dostaviti na dogovoreno mjesto.

Pošto je za sada dosta vas zadovoljno bilo...slobodno preporuka

Slikajte staru policu i pošaljite.

Lp,

---------------------------------------

Silvio Stefanović-KUGLA

Pribavitelj osiguranja

Jadransko osiguranje d.d.

Podružnica Zagreb

Zastupstvo Velika Gorica

Zagrebačka 19

HR - 10410 Velika Gorica

Mail: silvio.stefanovic@jadransko.hr

Tel:     +385 1 6266 773

Gsm:  +385 95 9009 024

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav forumaši,

malo ste utihnuli sa zvanjem za osiguranje.

Za Renault vozila najpovoljnije osiguranje-Jadransko osiguranje.

Link to comment
Share on other sites

moj prijatelj u Zg koji je, za ne reć škrtica, vrlo štedljiv čovjek, svog scenica je na kraju osigurao u Velebit osiguranju. Dobio najnižu cijenu

Link to comment
Share on other sites

A zašto ne bi bilo ako čovjek ima dobre volje i zna cake? Ja uvijek pregovaram i zaprijetim se odlaskom kod drugih i onda uvijek iskrsnu neki popusti za čudo Božje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki, najjeftinije nije i najbolje. Samo Vas cijena muči. Uvjeti vas ne zanimaju.

Link to comment
Share on other sites

Decki, najjeftinije nije i najbolje. Samo Vas cijena muči. Uvjeti vas ne zanimaju.

Što je bitno osim što niže premije, većeg bonusa i zaštite istog?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Što je bitno osim što niže premije, većeg bonusa i zaštite istog?

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

meni nije previše bitna cijena, vec kolko to brzo odrade , pogotovo po pitanju kaska, na vecini autiji koristio sam ih dosta puta i svote od 500 1000 1500€ itd pa su rjesene u dan dva tri , a ne da moram se negdje povlaciti par mjeseci s osiguranjima, ili kod sudara da se to oduzi i potraje ko mom frendu 3 mj bez auta zbog nesposobnog osiguranja, a nije on kriv, vec osiguranje toga koji ga je pobrao i nikako rjesiti da se namiri...no nebitno, neki put najjeftinije nije rjesenje , ali svatko znade svoje. Vec kad to plaćam zelim i bezu uslugu i da mogu na to računati kad zatreba ??

Link to comment
Share on other sites

Nije niti meni cijena na prvom mjestu, al kad netko da 80% skuplju ponudu za apsolutno isto obavezno auto osiguranje (koje zapravo nije tvoje osiguranje nego drugome), ne mogu se ne zapitati koji vrag se tu događa ?

Velebitsko preko komparea, u startu 300kn niže osiguranje i još gro popusta.

Link to comment
Share on other sites

Je sam na eurohercu samo zato jer je njihova stanica za tehnički pa 'svoje' njeznije tretiraju, tj. ne zezaju me radi xenona

Papatalk

Link to comment
Share on other sites

Radim u Croatii, mi smo tak. Ajmo reci skupi. Mjesec dana nakon isteka osiguranja jos sve pokrivamo. Alkohol u slucaju nesrece toleriramo do 0,5. Znam da Euroherc i Jadransko to nemaju tak. Moras imati 0,0. (Za ostale ne znam)

Nemamo ugovorenih franšiza (sudjelovanja u šteti), ne znam kod kojih na trzistu ima, ali ima. Nis nije jeftino ili skupo bezveze.

Ne velicam firmu, sva osiguranja su vise manje ista i isto razmisljaju.

Navel par sitnica, tak, da znate. Razgovaramo :)

Link to comment
Share on other sites

Tino, kak funkcionira ona mogućnost nadoplate da se osigura od sudara vlastito vozilo ako je vozač kriv, jel to
isto kao da imaš kasko koji vrijedi samo u slučaju sudara s drugim vozilom, ne i ako npr. sam izletiš...

Link to comment
Share on other sites

Kako stoji stvar s osiguranjem od udara životinja, imao neki dan vrlo vrlo blizak susret s dvije srne, srećom nikome ništa, ali si razmišljam o nekoj doplati ako treba?

Link to comment
Share on other sites

Radim u Croatii, mi smo tak. Ajmo reci skupi. Mjesec dana nakon isteka osiguranja jos sve pokrivamo. Alkohol u slucaju nesrece toleriramo do 0,5. Znam da Euroherc i Jadransko to nemaju tak. Moras imati 0,0. (Za ostale ne znam)

Nemamo ugovorenih franšiza (sudjelovanja u šteti), ne znam kod kojih na trzistu ima, ali ima. Nis nije jeftino ili skupo bezveze.

Ne velicam firmu, sva osiguranja su vise manje ista i isto razmisljaju.

Navel par sitnica, tak, da znate. Razgovaramo :)

razgovaramo kolega, trebali bi znati da po ZOO sva obavezna auto osiguranja imaju počekni rok  od mjesec dana :)) skupi ste dozlaboga od prije cca godinu i pol ak se ne varam, prije sam cak radio prek CO dosta polica..

moram priznat da su ovi moji preko kojih radim ili poskupili ili smanjili provizije

stislooooo

i dalje sam doduse jeftiniji od skoro svih ovih sto rade po tehnickima, kom treba polica a tu je u Zagrebu, cash, javite se na pm neobavezno

samo nikakve kemije s prebacivanjem bonusa, ciste police, mislim mogu kemijati i traziti prebacivanje bonusa ali onda treba covjeka i podkvitati propisno

 

Link to comment
Share on other sites

Kako stoji stvar s osiguranjem od udara životinja, imao neki dan vrlo vrlo blizak susret s dvije srne, srećom nikome ništa, ali si razmišljam o nekoj doplati ako treba?

Mislim da osiguranje od udara divljači ne postoji kao takvo, već štetu namiruješ od lovačkog društva koje ima koncesiju na lovište pored (ili usred) kojeg prolazi cesta. Naravno, ne smiješ imati promile, policija mora utvrditi da si vozio propisanom brzinom itd itd...

Jedino što to natezanje zna potrajati. Od poznanika stari je dobio nadoknadu nakon godine dana s tim što je on tada bio načalnik policijske postaje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi ostalo u sjećanju da je prije bilo u sklopu osnovnog osiguranja neka doplata, Idem pitati u wiener gdje imam trenutno osiguranje, kako zadnjih godina sve radim preko kompare, nisam već odavno bio u uredu osiguranja :)

Uvijek mi najjeftinije ispadne neko Velebit, ali proslovnicu nemaju nigdje blizu tako da radije uzmem iduće po cijeni, nekako mi uvijek ispadne wiener.

Na putu kojim svaki dan idem na posao ima par kritičnih zona, neki dan sam nekim prošao između dvije srne koje su u punom trku izletjele iz visoke trave na cestu. Dok sam ih skužio, bilo je kasno za manevre, samo sam po kočnici stisnuo. Prva nije ni trznula, uspio sam usporiti malo tako da je prošla na nekih metar ispred mene, a druga je nekim čudom skužila da će me udariti bočno i nekako usporila tako da je proletjela metar iza mene. Doslovno proletjela jer se spotaknula u trku i skotrljala preko ceste taman iza mene. Kad sam skužio da neću pogoditi ovu prvu pogledam u retrovizor, a otraga se srna kotrlja preko ceste. Jebeno se razbila, koliko sam vidio, ostala je zakucana na rubnik suprotne strane ceste, jadna životinja. Ovo mi je već drugi sličan susret sa srnom u godinu dana, a prošlo ljeto mi je vepar pretrčao cestu, nije bilo blizu, ali me iznenadilo da dolaze tako blizu naselja i kako taj prasac brzo može trčati. Sva 3 slučaja oko 8h ujutro, sunčan dan. 

Kako ide točno procedura u slučaju udara, ako postoje ili ne postoje znakovi?

 

Link to comment
Share on other sites

U Croatii ima doplata za pokrice udara zivotinje. Najteza naplata i potrazivanje stete je bas ta. Jako tesko se naplati nalet divljaci. 

Hrvoje, nismo bas tak skupi! Mala je razlika. 100-200kn. Kako za koga.

Link to comment
Share on other sites

A sa prebacivanjem i dupliciranjem bonusa muljaju svi, kontam da je to neka siva zona. Ja sam prije 2 godine od svoje mame prenio ili duplicirao bonus (nisam siguran što jer je imala bonus 50% u trenutku odjave auta a sve je to skupa bilo prije 7-8 godina) i sve je to dobro prošlo, i ja sam dobio bonus 50%. Međutim, HUO mi na svojim stranicama pokazuje kako imam premijski stupanj 17, što odgovara malusu od 110%. Također, DOR i MPS nisu točni na njihovim stranicama nisu točni. No, od svog osiguravatelja uredno dobijem potvrdu o ispravnosti bonusa i tamo je sve OK.

Link to comment
Share on other sites

U Croatii ima doplata za pokrice udara zivotinje. Najteza naplata i potrazivanje stete je bas ta. Jako tesko se naplati nalet divljaci. 

Hrvoje, nismo bas tak skupi! Mala je razlika. 100-200kn. Kako za koga.

Vjerojatno mi zato ostalo u sjećanju jer sam nekad davno bio klijent CO.

Ako ti nije problem da opišeš oko čega je točno problem?

Uplatim tu doplatu i što onda kad spucam divljač na cesti, idem u osiguranje, što mi sve treba?

 

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi ostalo u sjećanju da je prije bilo u sklopu osnovnog osiguranja neka doplata, Idem pitati u wiener gdje imam trenutno osiguranje, kako zadnjih godina sve radim preko kompare, nisam već odavno bio u uredu osiguranja [emoji4]

Uvijek mi najjeftinije ispadne neko Velebit, ali proslovnicu nemaju nigdje blizu tako da radije uzmem iduće po cijeni, nekako mi uvijek ispadne wiener.

Na putu kojim svaki dan idem na posao ima par kritičnih zona, neki dan sam nekim prošao između dvije srne koje su u punom trku izletjele iz visoke trave na cestu. Dok sam ih skužio, bilo je kasno za manevre, samo sam po kočnici stisnuo. Prva nije ni trznula, uspio sam usporiti malo tako da je prošla na nekih metar ispred mene, a druga je nekim čudom skužila da će me udariti bočno i nekako usporila tako da je proletjela metar iza mene. Doslovno proletjela jer se spotaknula u trku i skotrljala preko ceste taman iza mene. Kad sam skužio da neću pogoditi ovu prvu pogledam u retrovizor, a otraga se srna kotrlja preko ceste. Jebeno se razbila, koliko sam vidio, ostala je zakucana na rubnik suprotne strane ceste, jadna životinja. Ovo mi je već drugi sličan susret sa srnom u godinu dana, a prošlo ljeto mi je vepar pretrčao cestu, nije bilo blizu, ali me iznenadilo da dolaze tako blizu naselja i kako taj prasac brzo može trčati. Sva 3 slučaja oko 8h ujutro, sunčan dan. 

Kako ide točno procedura u slučaju udara, ako postoje ili ne postoje znakovi?

 

Nema veze sa znakovima, oni su tu da upozore tebe kao vozača/putnika i to im je jedina svrha. Ima veze s time da li je područje iz kojeg je divljač došla pod koncesijom nekog lovačkog društva ili nije. Ako je, i ako je policija utvrdila da si vozio po propisima, štetu namiruješ od LD-a. U svakom slučaju, zoveš policiju a poslije toga bojim se da moraš na privatnu tužbu.

Ispravak: ugrubo rečeno - ovaj zakon prema kojem je krivac isključivo LD više ne vrijedi. Krivi su cestari ako nema znaka, a LD je krivo ako ima znaka a došlo je do sraza sa divljači zbog lova tj. bijega divljači. Moguća je i podijeljena odgovornost cestara i LD-a. Sve pod uvjetom da policija utvrdi vožnju po propisima.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao sve pročitati ali sam primjetio da mi u Jadranskom nemamo kasko sa franšizom...

Naravno da imamo a kao šta sam rekao slobodno se javiti neobavezno sa slikom police i vozačke dozvole te Vam povratno javim premij,aravno da prenašamo bonus sa članova obitelji itd...

Zainteresirani javite se na mail ili whatupp ili viber.

Silvio Stefanović-KUGLA

Pribavitelj osiguranja

Jadransko osiguranje d.d.

Podružnica Zagreb

Zastupstvo Velika Gorica

Zagrebačka 19

HR - 10410 Velika Gorica

Mail: silvio.stefanovic@jadransko.hr

Tel:     +385 1 6266 773

Gsm:  +385 95 9009 024

Link to comment
Share on other sites

s obzirom da se reklamiraš na stranicama foruma, valjda ima i neki popust za članove?

Link to comment
Share on other sites

s obzirom da se reklamiraš na stranicama foruma, valjda ima i neki popust za članove?

Pa valjda se i reklamiram zato...:wavey:

Ali naravno radim i osiguranje imovine(kuće,stanovi,apartmani...)

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.