Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

možeš ti bit u tom poslu 30godina a ovo o fiskalnim blagajnama bilo bi uredu.

pričaš o nelojalnoj konkurenciji... :rotfl: :rotfl: :rotfl: na kog si mislio?

argumentiraj molim te!!!

čekaj ti se bunis sad zbog 2000sedlastih tegljaca u cijeloj hrvatskoj koji bi mogli preći u Allianz!!! daj molim te...

Fiskalne blagajne bile bi u redu svakako, samo što bi to povuklo milijun peripetija sa raznoraznim gratisima, dodacima, itd. (hak, zaštite bonusa, ao+, gratis nezgode i sve ostale varijante, kako kod kojeg osiguranja...), to dragi Bog ne bi mogao uvest u red i opravdati u fiskalizaciji ;)

Zna se dobro tko je nelojalna konkurencija u ao sferi ako se zna tko su top 5 osiguranja u hr, koliko drže % tržišta oni, a koliko malo svi ostali ;) Prvenstveno hok, koji je krenuo nadobudno sa raznoraznim 'akcijama' i udaranjem ispod stola kojekakvim cijenama, a sad prvi kukaju kako su im rezultati u debelom minusu -.-, onda generali sa svojim cirkusiranjima, a ove manje da ne spominjem.

Ne, ne bunim se ja zbog 2000 sedlastih tegljača (fyi ima ih daleko više od te brojke registriranih u Hr ;)) koji neće zasigurno svi prijeći nikuda iz svojih osiguranja, čovječe počni čitati što pišem ili nemoj bolje ništa pisati, ispadaš smiješan, uopće neću ponavljati što sam napisao i zašto sam napisao. Tražiš me da argumentiram, a pišeš post u stilu nezrelog pubertetlije i uopće ne čitaš što je napisano -.-

Link to comment
Share on other sites

Fejspalm.

Ne vidiš godine u profilu, ili je to nastavak tvog neargumentiranog trollanja u temi?

POČNI ČITATI POSTOVE I ODGOVARATI U SKLADU S NAPISANIM.

 

OK...kad si za neku policu šta si prodao izdao neki račun,priznanicu ili neki dokaz o uplati?

Link to comment
Share on other sites

OK...kad si za neku policu šta si prodao izdao neki račun,priznanicu ili neki dokaz o uplati?

Fizičkim osobama gotovinsku uplatnicu iz paragon bloka, numeriranog i ovjerenog stotine puta, uglavnom na zahtjev stranke ako ćemo u detalje ;)

Pravnim osobama jasno ko dan r1 svaki put ;)

 

I ajd please ak te što zanima u vezi takvih stvari prebaci se na pm, jer mislim da su ovakve gluposti bespotrebne i beskorisne za topic kojem je bit pomoć ostatku forumaša :)

Edited by jopis
Link to comment
Share on other sites

Molim sudionike rasprave da istu nastoje držati na nekom nivou...

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

OK...kad si za neku policu šta si prodao izdao neki račun,priznanicu ili neki dokaz o uplati?

to je normalno da dobiješ predracun i racun

makar bi trebalo biti.

Link to comment
Share on other sites

Glava će me zabolit od biserluka i prodavanja lažnog morala nekog ko se oglašava po forumu u temi koja nije dio forumskog oglasnika -.-. Obrazovat se prvo o nekim osnovama, onda pisati....

Financijske institucije u RH (banke, osiguravajuća društva) NISU ZAKONSKI OBAVEZNE izdavati račune za obavljene poslove, nego se isti izdaju isključivo na zahtjev stranke, pročitajte zakon o pdv-u momci, članak 40. ;) No, to bi netko tko radi u osiguranju MORAO ZNATI...

Ne, nije normalno da dobiješ predračun, jer je predračun NEOBVEZUJUĆA PONUDA, pogotovo ne fizičkoj osobi ;), predračun iliti NEOBVEZUJUĆA PONUDA se radi na zahtjev stranke kako bi stranka imala predodžbu o cijeni traženog osiguranja ;)

I zadnja stvar, ne, NIKAD nisam ovdje u allianzu dobio račun uz policu AO, tako da očito samo podružnica VG 'izdaje račun uz svaku policu ao -.-'

 

Inače, polica AO vam je VALJANI dokaz o uplati, zakonski gledano ;)

Edited by jopis
Link to comment
Share on other sites

 

I zadnja stvar, ne, NIKAD nisam ovdje u allianzu dobio račun uz policu AO, tako da očito samo podružnica VG 'izdaje račun uz svaku policu ao -.-'

 

Inače, polica AO vam je VALJANI dokaz o uplati, zakonski gledano ;)

 

Daj prestani molim prodavat toplu vodu!!!

Zato i je država u ku... zbog ovakvih transakcija!

Od kad je polica dokaz o uplati????

Samo u Agramu...

 

Nemoj pljuvat po Allianzu jer mi svi u Allianzu imamo OBAVEZU dat klijentu dokaz o uplati,tako da nepričaj gluposti!

 

 

Financijske institucije u RH (banke, osiguravajuća društva) NISU ZAKONSKI OBAVEZNE izdavati račune za obavljene poslove, nego se isti izdaju isključivo na zahtjev stranke, pročitajte zakon o pdv-u momci, članak 40. ;) No, to bi netko tko radi u osiguranju MORAO ZNATI...

 

 

hahaha...lažni moral!!! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

pa da izdaju račune bila bi nam država puno bolja nego šta sad je.

Ja inače a tako i večina,kad nešto platiš onda i dobiješ potvrdu,račun .....da si to platio a ne da spuštaš nekome cijenu pa da ti dotični kojima si spustio cijenu dobe doma na kućnu adresu da moraju nadoplatit policu!

 

:fucka:

 

Sorry ali u Allianzu se to nemože doživjeti jer svaki klijent ima svoj dokaz o uplati i zna šta je uplatio a i to piše na polici.

Link to comment
Share on other sites

neznam kako to ide i sta se može ili nemože

ali kod mene je uvjek išlo da prvo mi napraviš ponudu za osiguranje

makar pet godina zaredom kod tebe osiguravao auto,

na ponudi ili ti ga predracunu sve lijepo piše.

napraviš policu i potvrdu, racun.

sa vremenom ce i kod nas sve doci na svoje

i kako to da u banci ne dobiješ potvrdu

ne dobiješ racun ali potvrdu uvjek

Link to comment
Share on other sites

4. korak, poslati email lokalnoj Županijskoj upravi za ceste (ŽUC) s pitanjem za izračun cijene cestarine za vaš auto te podacima za uplatu, te kad ih dobijete, uplatite, najbolje online, te potvrdu isprintajte.

od ŽUC-a su mi rekli da oni to ne rade. na mupu pišu cijene po kubikaži, npr za 1001 ccm do 1600 je 374.10 kuna

 

btw pošto sam istegnuo ligamente posjetio sam samo allianz, croatia i generali. svi su dali identičnu ponudu unutar 10 kuna.

allianz je jedini imao kvazi HAK šlepanje i pomoć na cesti pa sam uzeo njih.

sa 0% 2950 kuna za clio 3 55kw

Link to comment
Share on other sites

 

 

allianz je jedini imao kvazi HAK šlepanje i pomoć na cesti pa sam uzeo njih.

 

 

Gratis...

Hvala Tizhu šta si napravio policu kod mene! (naravno i svima ostalima koji su napravili kod mene da sad ne nabrajam sve pojedinačno!)

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

hehe vidimo se za godinu dana. ako budeš najpovoljniji opet ću kod tebe, a ako vas netko prešiša bit će gusto. fućkaš 20,30 kuna, ali ako bude over 100 možda dođem u napast iako bi najrađe da ne moram mijenjat svake godine kuću. nadam se da će se tržište i cijene stabilizirat pa da nećemo morati žicat popuste i ponude

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jučer na tehničkom platio policu osiguranja,dobrih 500 kunića manje nego lani. 

Sa 50% i cijenom od 1.950 kn na 1.440 kn

Jel to oni nas muljaju sve ove godine? 

Link to comment
Share on other sites

Ne oni vec država koja je do sad određivala kolika ce biti cijena auto osiguranja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

30KW
sa 50%
preko 40godina
slusam ponude

na kompare je triglav 960 a kad odem na njihovu stranicu 1200
 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih rekao, CO lani 1251 kn a Triglav ove godine isti uvjeti 850 kn. Napominjem, isti uvjeti police. https://kompare.hr/osiguranje/ Poslan upit, zaprimljena ponuda koja je ista kao i na webu.

Edited by nansale
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

88 kw, DA tablice, 50%. Čitam ponude :)
Croatia na netu nudi za 1123,93 kn. Dobije se i nekakva asistencija za te novce. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Može i meni ponude na PM ako netko radi u osiguranju, na kompare.hr mi izbacuje 1280kn za:

- ZG tablice, 55kw, 50% bonusa, osiguranje putnika 20/40t kn, 1982 godište..





 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pomalo se raspitujem što i kako.

kompare.hr izbacuje 1565 - 2644kn, dakle raznoliko.

 

ZG, 43kW, 25% bonus, '88. godište, bez šteta.

 

 

Ako netko može, neka složi štogod za plaćanje u kešu.

Link to comment
Share on other sites

ideš krivom logikom... dobar dan... koliko?

dobar dan... oni tamo daju toliko...

dobar dan... ima li kod vas išta bolje :D

unesi "n" osiguravatelja za točniji rezultat :D

kontaš? :p:D

Link to comment
Share on other sites

Meni je nevjerovatno koliko je pojeftinilo osiguranje. Prosle godine, platio policu 2800 sa 40%. Ove godine mi nude vec i za 1700 sa 45%.

Link to comment
Share on other sites

Meni je pojeftinilo 370kn, prošle godine sam platio 1600kn, ove godine 1230kn, ZG tablice, 55kw i 50% bonusa.
 

Link to comment
Share on other sites

Pomalo se raspitujem što i kako.

kompare.hr izbacuje 1565 - 2644kn, dakle raznoliko.

 

ZG, 43kW, 25% bonus, '88. godište, bez šteta.

 

 

Ako netko može, neka složi štogod za plaćanje u kešu.

1530kn keš, uključeno osig. vozača i 4 putnika na 40/80.000kn, otprilike po ovim podacima koje si dao.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.