Jump to content

mane laguna 2


Tanatos

Recommended Posts

Na kolko pumpate gume na laguni II, 205/55-16 ?

U manualu pise 2.4/2.2, al mi se to nekak malo cini :/

 

U kojem si to manualu našao? I Renolov i Haynes kažu isto:

 

post-14717-0-99815500-1407258061_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam krivo zapamtil :D Stavim sliku kasnije ;)

Edited by Ceki
Link to comment
Share on other sites

Do danas sam mislio da je motor u savršenom stanju i da ne kaplje ulje dolje po parkingu. Skužio danas tri kapljice ulja ispod kartera. Prije tri tjedna sam skinuo donju plastičnu zaštitu motora jer sam ju razbio. To bi bilo - kapljica po tjednu. Ah, ti Francuzi, uvijek naprave nešto sa makar malo lufta, razočaran sam. :D

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo ph1 ili ph2? Ovo je prekrasan interijer, IMHO...

 

post-14717-0-81576100-1407786116_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ta unutrašnjos je ružnija od one na phase1, barem meni.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ga navezao na nagib od cca 30% i to dva puta, jednom guzica gore, jednom dolje. Auto je normalno radio, jedino se upalila lampica SERV i pokazivac tj mjerač ulja je blinkao. To je trajalo nekih par minuta tj. oko kilometar voznje kada sam ga 2x ugasio i upalio i onda je sve bilo OK. Stvarno ne znam što mu je bilo...

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

Ta unutrašnjos je ružnija od one na phase1, barem meni.

A što kažu za ph2 - jesu barem uspjeli srediti dio ovih sitnih boljkica sa ph1, eventualno podigli kvalitetu završne obrade?

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ga navezao na nagib od cca 30% i to dva puta, jednom guzica gore, jednom dolje. Auto je normalno radio, jedino se upalila lampica SERV i pokazivac tj mjerač ulja je blinkao. To je trajalo nekih par minuta tj. oko kilometar voznje kada sam ga 2x ugasio i upalio i onda je sve bilo OK. Stvarno ne znam što mu je bilo...

 

ili ti fali ulja (blizu je mimimuma,pa na kosini pobjegne u stranu), ili ti je senzor neispravan trece nema.

Link to comment
Share on other sites

ili ti fali ulja (blizu je mimimuma,pa na kosini pobjegne u stranu), ili ti je senzor neispravan trece nema.

2 crtice, odmah sam provjerio pod haubom, tj fali 1 decilitar da bude baš u sredini. Ma dobro, zblesirala se 2 senzora, ni prvi ni zadnji put na autu. Nisam se nesto posebno zabrinuo

Link to comment
Share on other sites

A što kažu za ph2 - jesu barem uspjeli srediti dio ovih sitnih boljkica sa ph1, eventualno podigli kvalitetu završne obrade?

Jesi, jesu hehe Na phase 2 se armatura zna razdvojiti na dva dijela.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

imam prijatelja phase 2 laguna i stvarno armatura se razdvojila na 2 dijela, toliko o kvaliteti završne obrade.

Link to comment
Share on other sites

imam prijatelja phase 2 laguna i stvarno armatura se razdvojila na 2 dijela, toliko o kvaliteti završne obrade.

Armatura na phase 1 je bolja. Nekada malo zna zacvrčati, ali to je donekle normalno.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam dokle cete iznositi dezinformacije o L2 [emoji35]

Dakle L2 nema mana, i preimenovat cu naslov[emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam dokle cete iznositi dezinformacije o L2 [emoji35]

Dakle L2 nema mana, i preimenovat cu naslov[emoji4]

Tako je mata....ožežiiiiiiiii

 

Link to comment
Share on other sites

Trigi majstore to je to [emoji106]

Sad cu staviti da kod svakog otvaranja ovog topica bude ova pjesma[emoji23] [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

danas kresnem svoju lagunu 1.9dci 88kw, nije paljena 2 dana i auto normalno kresne i zapali, ali se odmah počeo tresti ko blesav i okretaji su bili na cca 600-700, ugasio i ponovo upalio i bilo ok...s tim da uopce nije reagirao na gas kad se tresao, koja je to mana?

Link to comment
Share on other sites

danas kresnem svoju lagunu 1.9dci 88kw, nije paljena 2 dana i auto normalno kresne i zapali, ali se odmah počeo tresti ko blesav i okretaji su bili na cca 600-700, ugasio i ponovo upalio i bilo ok...s tim da uopce nije reagirao na gas kad se tresao, koja je to mana?

 

Pa s čime ili od što si je kresnuo? :)  

Šalim se, moram priznati da nisam imao slične probleme. Zapravo, prilično sam siguran da je moja svaki put upalila u pola sekunda od pritiska na gumb.

Jel ti se kasnije (kad je upalio kako treba) upalila koja lampica?

Link to comment
Share on other sites

evo i sad je akumulator koji je star pola godine ispraznilo i kad je prvi put kresnuo sad opet je tresao ko da radi na 3 cilindra i ne prima gas...ugasio pa upalio i sve ok

Edited by wildD
Link to comment
Share on other sites

evo i sad je akumulator koji je star pola godine ispraznilo i kad je prvi put kresnuo sad opet je tresao ko da radi na 3 cilindra i ne prima gas...ugasio pa upalio i sve ok

 

Čekaj, čekaj... kako si ti točno uspio isprazniti akumulator?

Link to comment
Share on other sites

Da ga je ispraznilo sigurno iz drugog puta nebi ni okrenuo anlaser, a kamoli upalio

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.