Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Ekipa molim za savjet.

Rodbina traži auto s kojim bi se par godina jeftino vozili. Pošto kod nas dva Renaulta u dvorištu pitaju za savjet. Naišli na ovaj oglas:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.6-e-plin-oglas-15768705

Može iskustva o plinu na ovom motoru? Istekao je atest na bocu, treba drugu ili je dovoljna tlačna proba?

Općenito kako je stanje s djelovima za ovaj auto, trebat će sigurno nešto uložiti?

I zadnje, idem na godišnji u blizinu Zadra pa ću pogledati auto. Ako bude ok, imate preporuku majstora u Zadru za ozbiljnije pogledati auto?

Link to comment
Share on other sites

Ekipa molim za savjet.

Rodbina traži auto s kojim bi se par godina jeftino vozili. Pošto kod nas dva Renaulta u dvorištu pitaju za savjet. Naišli na ovaj oglas:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.6-e-plin-oglas-15768705

Može iskustva o plinu na ovom motoru? Istekao je atest na bocu, treba drugu ili je dovoljna tlačna proba?

Općenito kako je stanje s djelovima za ovaj auto, trebat će sigurno nešto uložiti?

I zadnje, idem na godišnji u blizinu Zadra pa ću pogledati auto. Ako bude ok, imate preporuku majstora u Zadru za ozbiljnije pogledati auto?

Ja vozim Megana 10 godina s tim motorom na plin, plin je BRC i nisam imao većih problema samo redovno štelovanje ventila da ne dodje do detonacije, u 150 000 km na plin bio sam samo 2 puta na servisu plina, što se tiće utjecaja plina na motor neznam jer motor još nakon 250 000 km nisam otvarao niti sam mjerio kompresiju, a ulja na 15 000 km potroši oko 2 dcl, dovoljna je tlačna proba boce i atest vrijedi 5 godina, a dijelovi nisu pretjerano skupi čak bi se usudio reći da su i jeftini. Za te novce samo u razlici cijene benzin plin vožnjom na plin cijeli auto s registracijom isplatiš za cca 15 000 km.

Edited by aga
Link to comment
Share on other sites

Prodam ja svoju Hondu za soma eura, mali potrošać a ima snage za povući :p

Link to comment
Share on other sites

nije, nego je to fora da dobije čim više pregleda, samim time više poziva

Link to comment
Share on other sites

nikad ni cuo da ima jedan u rijeci. a pogledajte na njuskalu koliko se 197-ica prodaje iz primorsko goranske

Link to comment
Share on other sites

Može li i ovlašteni servis (osim STP-a) dati nekakvu potvrdu o kilometraži određenog vozila? Znam za jedan slučaj gdje u ovlaštenom NISU MOGLI očitati kilometražu sa kompa jer je na kompu nešto rađeno od treće strane. Dakako, to je bio znak da je vrlo vjerojatno skidana kilometraža... :/

Link to comment
Share on other sites

nije, nego je to fora da dobije čim više pregleda, samim time više poziva

 

Čemu? Pa samo drži F5 na oglasu nekoliko sekundi i evo ti 1000+ pogleda ili kolko već želiš, tj. refreshaš.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 godine da, danas vise ne.

Link to comment
Share on other sites

Pregledima sam mislio ljudi koji ce vidjeti oglas, ne sami broj pregleda. Ionako ti pregled ide po ip adresi, znaci nema vise F5 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ne bilo kakav, Spajićev... auto je neregistriran trenutno, tablica se nemože uopće pronaći... smrdi smrdi, užasno smrdi :)

Link to comment
Share on other sites

"....Moguća zamjena za motor uz vašu nadoplatu ili neki slabiji bmw ,budući da je vozačka za neko vrijeme u stanju mirovanja..."  :D

Link to comment
Share on other sites

A to je ono...da niko ne zove, samo da se vidi :D
 

Bil je taj s normalnom cijenom, valjda kod obnove oglasa vlasnik krivo utipkal.

Link to comment
Share on other sites

Veli plaćanje gotovina. Taman toliko gotovine stane u gepek Clia II, srećom ne treba preklapati sjedala za platit čovjeku.

Inače, Clio za prste polizati. Bolja polovica polaže vozački, uskoro ćemo trebati još jedan auto i malo potajce škicam te trojke RS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.