Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

nisam ni otvarao oglas posto pisete da je muljaza ali prvo trebate ic pogledat auto pa onda sudit, kao npr Max..

Moj deda vozi feliciu iz 94 i evo napunio je 50k km.. 1.vl, vozio od petrove do maksimira, i to onda kad se isao setat u maksimir.. na more je putovao tak da je auto stavio na vlak, em ga ispalo jeftinije em se manje namucio, odmorio u vlaku a opet u makarskoj imao auto.. najgore od svega kaj taj auto jos uvijek ima "onaj neki" miris..

drugo je ak je auto ono iz aviona teska muljaza, kao sto rekoh, oglas nisam ni otvara niti necu, ali treba nekad i pogledat auto, uvijek ima iznimaka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislis pozna li tko tog svercera?

Lokalni ga znaju sigurno makar netko tko si da nick mrki, crni, kum itd bi ga izbjego. ;-D

Nazovi pitaj ima li servisnu itd...

Link to comment
Share on other sites

I pitaj ga da ti da garanciju na km kao na nekim drugim autima koje preprodaje ? Imas par dobrih Passata na njuski koji nisu uvoz i koji imaju jos jacu opremu. Ja sam nedavno trazio za jednog poznanika auto pa sam sve zivo prekopao. Ali kazem, ima ih mozda 2 ili 3 za preporuciti. 

Link to comment
Share on other sites

Buraz je to vec otisao gledat, tako da... mislio sam ako netko zna iz prve ruke da mu dam info. 

Osobno ja isto ne bi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne uzeo takvu vozilicu sa manualcem, nema boga :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

čini se ok i cijena i sve, a sad kilometre, ja mislim da švercer nebi bio švercer da ne skine bar par desetaka tisuća km.. vjerojatno ima max do 200000km... 

skini si moj renault apk i po broju šasije malo pogledaj jel ovak čist.. al je ziher inače lik nebi napisao br šasije na oglas..

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Zvao ga oko 11h kaže dolazi mi kupac pa ako se ne dogovorimo znat ću oko 1h. Rekao sam mu da ne spušta cijenu jer ću mu ja dati točno koliko je oglasio.

Nažalost prije 5 min mi javio da je auto prodan i da upravo rade prijenos. Prvi vlasnik, nije švercer, jbg. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav, dali je nekome možda poznat auto ili generalno dali je to oke cijena za opremljeni Twingo?

 

EDIT - Evo print screen:

31dVJwX.png

Edited by Clioboros
Link to comment
Share on other sites

Ak je tip top, po meni da, uf koja kola, sad bi si najrađe to ubo :)

Link to comment
Share on other sites

i ja bi ali stakleni krov nije dolazio za hr trziste.. gledao sam prosle godine jedan i riknuli su zubci i nije se dao otvorit.. tako da kad krepa pomiri se da ga vise neces popravit ili ce te kostat zivaca i vremena (jer budimo realni, sve se danas da slozit)

Link to comment
Share on other sites

Hvala.  Može još samo info na kaj obratiti pozornost prilikom gledanja? Koje su im boljke ili neki signali nadolazečeg skupljeg popravka?

Dosad mi je jedino Renault iskustvo Clio iz '93, pa nisam baš previše upučen.

Link to comment
Share on other sites

čini se ok i cijena i sve, a sad kilometre, ja mislim da švercer nebi bio švercer da ne skine bar par desetaka tisuća km.. vjerojatno ima max do 200000km... 

skini si moj renault apk i po broju šasije malo pogledaj jel ovak čist.. al je ziher inače lik nebi napisao br šasije na oglas..


Ja sam nedavno isprobao Moj Renault aplikaciju i iznenadio se da mi piše skoro 40000km veća kilometraža od stvarne.
Posljednji put bio u servisu prije 2-3g na danima otvorenih vrata, izgleda da su tada napravili grešku ili upisali km na blef.
Sada kad pokušam upisati stvarne km to mi ne dopušta i javlja grešku, srećom da postoji onaj ispis sa tehničkog pregleda.

Edited by Ico_Zg
Link to comment
Share on other sites

Hvala.  Može još samo info na kaj obratiti pozornost prilikom gledanja? Koje su im boljke ili neki signali nadolazečeg skupljeg popravka?

Dosad mi je jedino Renault iskustvo Clio iz '93, pa nisam baš previše upučen.

nosac motora.. nevjerojatno ali za twingo je skuplji nego za clio sport 169....
ostalo sve je kiki riki, toci i vozi :)

Link to comment
Share on other sites

aha.. ma bio si napisao da si ga kontaktirao pa ces vidjeti kakav je.. zato sam pomislio da si ga isao vidjeti i da si ga uzeo :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nedavno isprobao Moj Renault aplikaciju i iznenadio se da mi piše skoro 40000km veća kilometraža od stvarne.Posljednji put bio u servisu prije 2-3g na danima otvorenih vrata, izgleda da su tada napravili grešku ili upisali km na blef.
Sada kad pokušam upisati stvarne km to mi ne dopušta i javlja grešku, srećom da postoji onaj ispis sa tehničkog pregleda.

ti si prvi vlasnik?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.