Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

I ja bi tu sumnjao. Ista stranica otvorena preko VPNa u Njemackoj:

Screenshot_from_2018-07-04_21-13-56.thum

I kada se spojim normalno preko bneta:

Screenshot_from_2018-07-04_21-15-26.thum

 

Ja bi dobro provjerio prije puta tamo. Ali nesto ne mirisi normalno. I sada vidim Mileage je u km...

Link to comment
Share on other sites

Da, njemu je neke laptope otvaralo.. skoro svi auti su u poljskoj, malo kilometara i cijene su cudne

Link to comment
Share on other sites

Zaobišao bih u širokom luku.

If it looks like a duck, swims like a duck and quacks like a duck, then it probably is a duck

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Pošalji na mail adresu sa stranice za laptope upit za auto :D

Link to comment
Share on other sites

Ako nekog zanima pogledajte si prognozu  najprije, nema sale. Ali to je oglas i auto :hop:

Link to comment
Share on other sites

Slozis auto 100% po svom gustu i stavis ga u oglasnik? Gdje je dio sa uzivanjem pa makar to bilo 20 km vikendom?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Slozis auto 100% po svom gustu i stavis ga u oglasnik? Gdje je dio sa uzivanjem pa makar to bilo 20 km vikendom?

 

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

 

 

Čovjek je poznat po tome da ga u “krugovima” sprdaju da se ne vozi uopće. Osebujan lik.

Link to comment
Share on other sites

Nema caka, to je tako. Govorim iz svoje perspektive

Link to comment
Share on other sites

Evo je B R U T A L A N !!!!

Čovjek vjerovatno svršava da je sve najbolje i uvijek novo i to mu je vrhunac, vožnja i eksploatacija mu to oskvrnjuje..samo moje mišljenje naravno

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kevin je ipak klasa za sebe. Ima vremena i novaca, a opet kad padne snijeg i ekipa sa Lancerima i Imprezama leti van da se zekaju, njegov Evo je na toplom i nema šanse da ide cijelu zimu van garaže. To je čovjek koji izađe na vožnju, mušica mu se razlijepi na staklu, on trči na praonu i opet pere uglancan auto i sprema ga od tih velikih opasnosti u garažu. 

Šalu na stranu, takav je čovjek, više voli taj auto slagati, samo posjedovati i gledati u garaži i znati da ga ima, nego ga voziti. 

Zašto je tako, to je već pitanje za ljude u bijelim kutama.

Evo je B R U T A L A N !!!!

Čovjek vjerovatno svršava da je sve najbolje i uvijek novo i to mu je vrhunac, vožnja i eksploatacija mu to oskvrnjuje..samo moje mišljenje naravno

 

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

 

 

u sridu

Link to comment
Share on other sites

Ispada da je veci gust slozit cudosviste nego uzivat u tom istom cudovistu...istina, nisam nikad nista slagao pa o tom gustu ne mogu pricati...

Nisam ni ja iskustva u slaganju. Nemam novaca za takve perverzije, al da imam ovo bi upravo složio i natukao 200.000 km [emoji23]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni to nije jasno, bas da imam love bi auto slagao po svom gustu, vozio i eksploatirao jer bi znao da uvijek mogu slozit sto ode, tankat itd. Nije mi jasan gust slaganja neceg samo da imas i ne koristis, ali dobro svaka budala ima svoje veselje sto bi rekli.

Link to comment
Share on other sites

Kako bi ga vrtio po snijegu  gore po brezama i platku, to nisu istine  :driver;

Link to comment
Share on other sites

Za ovog ne treba snijeg obzirom na snagu, vrti di hoćeš i kako hoćeš [emoji3]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za ovog ne treba snijeg obzirom na snagu, vrti di hoćeš i kako hoćeš emoji3.png

 

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

 

 

Vjeruj mi da na snijegu aktivni diferencijali pretvaraju svaku destinaciju u Disneyland. Provjereno na Evo9 dvije jake zime iz prve ruke.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Vjerujem, al sa ovakvim monstrumom je svaka cesta diznilend.... gymkhana zagarantirana

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Što ti je Laguna, pa kao vino je... Što starija, to bolja...

jučer sam ju liku za 15 prodao :)0e019fa8562abc6e3bffe572f341af97.jpg

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.