Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Mislim si ja da je on našao nekog kao pa mu je taj netko odustao

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim tu nikakav problem, fer ti je platio koliko ste se dogovorili, mogao si i ti traziti i 20 i 25.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim tu nikakav problem, fer ti je platio koliko ste se dogovorili, mogao si i ti traziti i 20 i 25.

Ma je, pa stavio sam ispočetka 17 pa mi se samo jedan lik javio u prva dva tjedna... :)

Pa ne vidimo ni mi nikakav problem, niti vidimo da se filip negdje zalio kako je dobio premalo za auto. Tako da zaista ne kuzim sta si htjeo reci niti smisao ovog tvog posta...

E baš to... Mislim da sam OK prošao, ali čudim se ko pura dreku ovom liku, zaista
Lik je totalno ofrlje pregledao auto, nije ga uopće provozao nešto previše detaljno, niti se potrudio spustiti cijenu... Ili je loš preprodavač ili je preprodavač-početnik... :/

Link to comment
Share on other sites

A može biti... Iako, kad je Laguna u pitanju, teško je odrediti što je super cijena. Par ljudi mi se javilo ovdje sa mišlju da će 15000 biti bogovska cijena za Lagunu.

Ma ja sretan ko malo dijete, žena i ja dogovarali da je ne damo ispod 13, nema šanse :D

Link to comment
Share on other sites

Sad ćeš vidjeti kad sadašnji vlasnik ne utroši ni 10% od onoga što sam ja utrošio za popravke :D :D :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

i ja sam takve sreće da uvijek uložim u auto i onda ga prodajem, a trebalo bi biti obratno.. 

ulažem i servisiram kak spada za sebe i onda onaj tko kupuje od mene ima puno sreće jer je sve tip top. tak je i na tvojoj laguni..

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno nas je većina tu takvih po pitanju servisa. Dok voziš, servisiraš najbolje što možeš - radi sebe - da imaš pouzdan auto, da te ne ostavi negdje i da si siguran u prometu. Za prodaju neminovno gubiš na vrijednosti, ne treba se gristi oko toga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znači, gledam upravo ovaj EVO i nije mi jasno, kardan od karbona? Kako je to moguće?

Link to comment
Share on other sites

Znači, gledam upravo ovaj EVO i nije mi jasno, kardan od karbona? Kako je to moguće?

Zasto ne bi bilo moguce? Ima tog serijski na nekoliko novijih modela. Prvi na pamet mi padaju M3/4 i Giulia QV.

Link to comment
Share on other sites

Zasto ne bi bilo moguce? Ima tog serijski na nekoliko novijih modela. Prvi na pamet mi padaju M3/4 i Giulia QV.

Zbilja mi ne bi palo na pamet da jedan takav dio kao što je kardan, da se može napraviti od karbona... zbilja nisam vjerovao da je toliko karbon čvrst...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cf kardane ti ima masa auta. Ujedno i RX8..

carbon ti je 3 puta cvrsci od prosjecnog celika povisene cvrstoce.. A laksi 3.5 puta otp... Nemoze se porediti.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

neke stvari su prosto neprocjenjive :) ovo je jedna od tih :D hehe

Link to comment
Share on other sites

kaj mislite o ovom grand scenicu III?

kilometraža nije realna jel tak..

ima kuku znači da je vuko nešto..

ima dosta opreme sviđa mi se.. kaj je najgore kaj može biti? da je kuplung pri kraju ili ovjes i nosači motora

hvala

 

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-grand-scenic-1.5-dci-expression-oglas-25217346

Link to comment
Share on other sites

tak se i meni čini no ti kilometri kod šoderaša su mi sumnjivi iako se svud hvale kak imaju realne km al je činjenica i to da je na tom otpadu od svibnja. vjerojatno nije samo radi boje.

paralelno gledam još ova dva:

jednog megsa trojku grandtoura sa sumnjivom kilometražom, 2010, oprema me zadovoljava

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-dinamique-oglas-26001051

i ženi se sviđa scenic 3, 2015, malo mi je overbudget ali preživio bih 

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.5-dci-business-oglas-25770725

 

mišljenja?

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Uzmi novce i odi u Njemacku po auto. Onda vidis koliko vani traze za auto sa 100 tkm

Link to comment
Share on other sites

ma znam 10000+€

znači ovi kojima ovdje piše 120000km znači da imaju u najboljem slučaju 220000km. da znam s čim računati..

Link to comment
Share on other sites

ma znam 10000+€

znači ovi kojima ovdje piše 120000km znači da imaju u najboljem slučaju 220000km. da znam s čim računati..

Ne razumijem, kako bi ti racunao koliko moze imati km? Moze imati i 400

Link to comment
Share on other sites

A onda nagadaj. Ja to ne bi kupovao, jer niti jedan nema original kilometre

Link to comment
Share on other sites

onda mi ostaju samo ovi kupljeni u HR.. ili pregrist govno pa riskirati, ak je vožen 300000km po  njemačkoj autocesti, to je čak bolje nego 150000km po gradu zagrebu.

u švabiju mi se ne ide jer za 15000+€ i ovdje mogu nać ok auto..

i svi koji izvana dođu ovdje i prodaju se sa 160000km imaju duplo očito.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.