Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Taj Moj Renault je falsa stranica ko i sama firma. XD

Salim se malo, uglavnom, to ureduje naravno Renault Hrvatska i to je neka njihova zajeban....

Uglavnom, meni isto tako pisala veca km neg je bila. Isao upisat manju. Naravno neda.

E sad, iako sam maltene 99.9% bio uvjeren da nekaj krivo na tom webu, jer sam za auto bio uvjeren da je original, zvao sam Starkelja. Dao im broj sasije. Dali mi i staru regu pod kojom je bio prije zaveden.

Iscitali sve kaj je radeno, svaki seraf, sve. I sve je bilo kako sam i znao tj drugacije nego na Moj Renault.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Radi na principu da uneses trenutnu km i koliko radiš godišnje km, tako ti onda računa otprilike.

Link to comment
Share on other sites

aha.. ma bio si napisao da si ga kontaktirao pa ces vidjeti kakav je.. zato sam pomislio da si ga isao vidjeti i da si ga uzeo :) 

Ma kontaktirao ga bio prek fejsa, budući da nije bilo nikakvog broja. Pa mi je samo odgovorio da je otišao auto. Netko je bio brži, tako da tražim dalje.

Link to comment
Share on other sites

gledam ova dva oglasa za Thaliu, nije mi jasno zašto ova crvena ima novi tip volana i satove, dok siva ima stari tip, a obje su isto godište? Što vam se čini od auta?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-thalia-1.4-odlicno-stanje-uredno-servisiran-klima-oglas-25377810

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-thalia-1.4-oglas-25270051

 

Link to comment
Share on other sites

Ili je volan mijenjan ili je to bilo vezao uz razinu opreme, jer vidim da ova sa novijim volanom ima klimu. 

Možda je volan promijenjen jer je od ph2 ljepši. 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na info. Oba imaju klimu, samo je prodavač ovog sivog zaboravio staviti napomenu. 

prodavatelj crvenog je u vlasništvu 2 godine, ne zna ništa o volanu, a ni s automobilima općenito nije na ti. Navodno i nešto svijetli na tabli, obećao slikati i poslati. Bojim se da nije airbag ispalio pa nije našao original airbag, tj. našao ovog povoljnije s volanom u kompletu

Link to comment
Share on other sites

Koja bi ovo bila tužna oprema?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.5-dci-navigacija-oglas-25210257

Čelične felge, ručna parkirna kočnica, ručna klima, tapecirung neki čudan,...

Ne mogu vjerovati da su očito uvozni auti negdje u EU imali 2013.g. tako malo opreme. I gdje ih nalaze uopće, ima ih dosta takvih na njuški.

Neke od sličnih koji su napisali i VIN probao sam upisati u onu my renault app i za neke uopće ne ispiše opremu, a za neke ne mogu niti upisati, stalno javlja grešku.

Link to comment
Share on other sites

Sluzbena vozila za obicne zaposlenike a ne sefove i slicno...

Oduvijek je bilo auta sa basic opremom.

Vidis da pise "vise komada na lageru"

Samo kilometre pomnozi sa 2x.

Link to comment
Share on other sites

sutra dolazim u zg po jednu od ove dvije thalie. Na crvenoj svijetli lampica airbaga, rado bih ga spojio na Clip, ima netko da radi subotom za umjerenu cijenu?

Link to comment
Share on other sites

Za popravit lampicu probaj ispod sjedala iskopcati konektor.

Isčupaj ga sa držaca na sicu i onda ces vidjeti kako se razdvaja. To im zna biti problem. Malo svemogućeg spreja i greška popravljena.

Link to comment
Share on other sites

Pa pise da nije fixno :aua:

Link to comment
Share on other sites

Aha, ajme, moja greška. A i fino je opran auto. Spustio bi na 5500, što kažeš? :D

Link to comment
Share on other sites

Mata, mene bi bilo sramota tvoju kupiti za manje od 7000. Ne bi ju izveo iz dvorišta dok ti ne turim 7 u ruku. Moral, jbg.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dobro je dok turaš pare u ruku [emoji23] [emoji23]

Sad ću staviti svoju u oglas za 7000, pa ako netko ponudi 4000, nek vozi [emoji23] [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Ovaj gore je veci debil i od mene sa cijenom. Hahahhahahaha

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ja što je on mislio sa tom cijenom. Taj auto je zadnji put toliko koštao dok još svi nisu znali za Facebook. Bojim se da mu je realnost upola manja cijena :/

Link to comment
Share on other sites

Ja svoju ne prodajm ispod 7000 eura, još kad napišem da sam s njom ubio dva zeca (jednog jučer) i ovcu i da joj nije ništa cijena odmah poraste na 7500. :)

Link to comment
Share on other sites

Kupio Thaliu. Sredivanje u tijeku

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Siva?

Ili ipak crvena?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.