Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jedan od onih oglasa za koje čas misliš: "jbt, previše je!!!", a čas: "pa to je bagatela!!!"

p.s. da, prodan je, samo treba stisnuti iksić gore desno na početnu obavijest i oglas se može i dalje vidjeti...

http://www.index.hr/oglasi/bmw-serija-3-320i-automatic/oid/1052737

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

Ja bi mu odmah dao 4700 eura za ovakav auto. Vidi se iz aviona da je riječ o gotovo novom automobilu.

Link to comment
Share on other sites

Ja kad vidim da kod švercera svi auti imaju manje od 200000 km tj. svi oko 150000km postanem sumnjiv.

Ali to sam samo ja.

Link to comment
Share on other sites

To stoji, ali možda se može sa one slike broja šasije nešto vidjeti

Link to comment
Share on other sites

al isto tako pise i da garantira za kilometrazu...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Možda, treba vidjeti. Ali sumnjam pošto su svi auti iz Italije.

al isto tako pise i da garantira za kilometrazu...

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

Može on garantirati za kilometražu, Možda nije on skidao ovdje možda je Talijan tamo. Ako se može vidjeti iz broja šasije kod nas neka proba.

Vidi jel može ovdje provjeriti: https://www.autodna.com/

Link to comment
Share on other sites

Ja kad vidim da kod švercera svi auti imaju manje od 200000 km tj. svi oko 150000km postanem sumnjiv.

Ali to sam samo ja.

A čuj, valjda oni znaju šta im je najisplativije unositi. Stranci znaju kada još mogu uhvatiti neku lovu za svoj auto, itd.

Ti bi bio prvi koji prodaje aute sa 300 + tkm i očekuje zaradu

Naravno da ima muljaža, ali ne treba stvarati zaključke unaprijed dok se ne pregleda konkretan primjerak, ovaj ili neki drugi

Link to comment
Share on other sites

Probaj naći nekog u servisu da ti provjeri broj šasije, vidjeti ćeš barem koliko je km natukao dok je bio u ovlaštenom. Ako ti se čini sumnjivo, zaobiđi. To je jedino što možeš provjeriti.

Pogledaj sliku volana, na 3. kraku dolje je otpao onaj sjajni umetak koji obično bude tamo.

Auto nema rikverc senzore što za žensku po gradu možda i nije sretna kombinacija. Ali to ćeš ti riješiti, već si se ispraksirao :)

Gledao sam i ja scenica III po oglasima i dosta su vozila iz lizinga ili neka flotna vozila izvana. Ima par oglasa gdje su dali fotke servisne - promjena ulja na svima je na okruglo 30tkm, svaki put. To valjda kad board komp odbroji idu u servis. E, sad kako dci reagira u takvim prilikama je malo riskantno za provjeravati kasnije. Frend je uvezao pred par godina scenica II dci s 200+ tkm iz DE i išao mijenjati leteće na njemu baš radi toga. Da bi skužili kod majstora da su već ranije u DE promijenjeni. Inače ne vjerujem u tu priču o letećima ako se auto održava, moj dci  je na 240t i niti ne pomišljam o tome, ali ja mijenjam ulje na 10 tkm.

Ima li negdje popis opreme kakva je išla u scenica tih godina?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav

Da li netko zna nešto o ovome Scenicu : https://www.njuskalo.hr/auti/renault-grand-sc-nic-1.6-dci-energy-bose-edition-oglas-23266513 ?

 

Da li je to prevelika kilometraža, tj prevelika cijena za te kilometre ?  Je li to potencijalna rupa bez dna ?

Već se dugo prodaje, mislim da su i spuštali cijenu. Nisam siguran da li se taj auto prodavao prošle godine na stranicama jedne leasing kuće ali mislim da je kilometraža bila veća ? Auto mi se sviđa, dobra je oprema a nama dolazi treće dijete. Opet nije me se baš niti sila zaletavati

Link to comment
Share on other sites

Jedan od onih oglasa za koje čas misliš: "jbt, previše je!!!", a čas: "pa to je bagatela!!!"

p.s. da, prodan je, samo treba stisnuti iksić gore desno na početnu obavijest i oglas se može i dalje vidjeti...

http://www.index.hr/oglasi/bmw-serija-3-320i-automatic/oid/1052737

Nikad mi nece bit jasni oni koji takav "normalan" auto ne voze po kisi, mislim sto svaki put prije voznje gledas nebo i prognozu da te slucajno ne bi uhvatilo negdje?

 

Inace auto izgeda stvarno tip top i po meni vrijedi tu lovu kad vidim za koliko idu ubijeni.

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi nece bit jasni oni koji takav "normalan" auto ne voze po kisi, mislim sto svaki put prije voznje gledas nebo i prognozu da te slucajno ne bi uhvatilo negdje?

 

Inace auto izgeda stvarno tip top i po meni vrijedi tu lovu kad vidim za koliko idu ubijeni.

Evo, ja ne vozim turba po kiši. Dok je bio registriran, imao sam vremena napraviti eventualno vikendom koji kilometar. Uvijek vožen samo po suhom, vodu je vidio samo kod pranja.

Nije to daily auto, pa ideš s njim u dućan. To se čuva, i zato uglavnom stoji u garaži

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Auto je krasan bez obzira sto će neki reci. Bio mi je pojam kad je izašao a i sad mi je :hdbg:, audi avant s/rs mi ima posebno mjesto još od početaka njihovih sa starim s4-100 i rs2-80..

Link to comment
Share on other sites

Kralj karavana mi je Audi, ovaj je krasan

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imaju BB u dvorištu jedan RS2, mislim da je na slaganju...sicevi su također ova kombinacija boja

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Je, jedini cestovni Nogaro Avant u HR.

Kaj nije ovo tvoj bivsi?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.