Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Tak je i ako si predhodno gledajući u isti zapeo o rinzol i snažno udario glavom :D

pa za tu cijenu vidiš 2 krampusa u mint stanju.

Edited by CRN11
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-2.0-dci-oglas-31692863

Pozz, zna netko nesto vise o ovom meganu? Išao sam gledat i auto je iznutra uredan, lijepo se vozi ali izvana su hauba i krov razbijeni od tuče i iza je bio udaren. Sve koliko sam uspio provjeriti radi na autu pa ako netko zna više molio bi da pomogne jer sam neodlučan oko kupnje

Link to comment
Share on other sites

Kako je krov razbijen? Panorama se na slikama čini čitava..

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, laci said:

Kako je krov razbijen? Panorama se na slikama čini čitava..

pa nije panorama nego lim pored nje na krovu

Link to comment
Share on other sites

On 22. 06. 2020. at 21:59, Tomo6991 said:

pa nije panorama nego lim pored nje na krovu

Imas koju sliku? Nazad razbijen, razlika u boji ili? Ja sam ga mislio ic vidjet isto, zanimljiv mi je em 2.0dci

Link to comment
Share on other sites

Kolko vidim da je bio kresnut u prednjem desnom kraju(možda griješim)... specifično i slikan iz tog razloga, pa je moguće da je km i stvarna... uvoz?

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, macan said:

Kolko vidim da je bio kresnut u prednjem desnom kraju(možda griješim)... specifično i slikan iz tog razloga, pa je moguće da je km i stvarna... uvoz?

Boja pogodena ono haha

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, brzi16v said:

Boja pogodena ono haha

pa ne kuži se po boji, već zjeva branik i hauba... dobro nije kraj svjeta al samo kažem...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ljudi jel zna tko što o ovom škodilaku.

https://www.njuskalo.hr/auti/skoda-superb-2.0-tdi-dsg-automatik-oglas-31287294

Nije uvoz, u prve 4 godine natukao oko 350 tisuća i sve rađeno u ovlaštenom...

U Vrbovcu se auto nalazi zadnje 3 do 4 godine i za to vrijeme napravio ostatak kilometraže.

Nisam još uspio auto ići vidjet al me nekako vuče i mislim da ću ga ić pogledat pa makar informativno da vidim što je to.

@Max znam da je tvoj 4x4 ali svako mišljenje i sugestija dobrodođu

Link to comment
Share on other sites

Jasno kao dan da je to ogromna kilometraža, ali ovaj motor uz redovito održavanje izvrti jako velike kilometre, a ovdje je i otvorena cesta u pitanju, prve 4 godine oko 80 tis godišnje, a druge 4 isto preko 20 godišnje...

Što je najgore ima takvih jako puno, samo se razlikuju po tome što je na satu 200 tis manje, pa ljudi kupe i voze se s prevaljenih pola milje a da to ni neznaju...

Edited by dizna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za 20000 kn vise kupis uredniju sa 200000 km.
Ovo je ulje puno aditiva, dpf je off, kad promjenis ulje bus vidio kak lijepo dimi...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pa evo fakat ne znam kaj bi rekao. Auto nije nis posebno pa da bi rekao ono bas bi ga htio imat. Ima skoro 200tkm vise od mog a ja svog nemrem sad prodat za 65tkn tak da ova cijena je jos dosta visoka, bar po mom misljenju. A sad ulazit u kupnju auta s pola milje km, ne znam, ja bas i ne bi, nije to Merc ili BMW😂

Link to comment
Share on other sites

Ma da je neznam šta sa toliko km i za tolike novce..

Mora selo viditi da se ima fina i velka kola a uricama ne prilazi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ali da budemo iskreni,šta mislite koliko ih ima da na satu piše 200 000,a zapravo je duplo...?

Gledam kolika se kilometraža radi na vozilima u mojoj firmi koja voze inžinjeri i šefovi,to je brutalno.

I kad takva vozila završe u izvozu,pa pogledaš naše oglasnike, takva vozila iz uvoza(DE) imaju minimalno duplo manju kilometražu.
Nekako mi to ne štima,čudno mi u najmanju ruku.

Čak na starom mobu imam screenshot od neke naše autokuće(ne šoderaša),slike na njuškalu i na dvije slike različita kilometraža,za cca 100 000...poslije su uklonili sliku sa većom kilometražom.

Pa ti budi pametan...

Link to comment
Share on other sites

Kupit auto sa postancanom servisnom i provjerit km na tehnickom. Ako se to 2 slaze sa opcim stanjem vozila moglo bi biti ok.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dizna said:

Ljudi jel zna tko što o ovom škodilaku.

https://www.njuskalo.hr/auti/skoda-superb-2.0-tdi-dsg-automatik-oglas-31287294

Nije uvoz, u prve 4 godine natukao oko 350 tisuća i sve rađeno u ovlaštenom...

U Vrbovcu se auto nalazi zadnje 3 do 4 godine i za to vrijeme napravio ostatak kilometraže.

Nisam još uspio auto ići vidjet al me nekako vuče i mislim da ću ga ić pogledat pa makar informativno da vidim što je to.

@Max znam da je tvoj 4x4 ali svako mišljenje i sugestija dobrodođu

Mene tu brine Molydon servisna knjizica. O njima se stvarno moze cuti svasta, a cesto negativno.

Ni DSG na toj kilometrazi vise nije neka sreca, vec tempirana bomba.

Link to comment
Share on other sites

Zato dileri lijepo objašnjavaju da moraš skinut km jer ga nemožeš prodati drugačije 😁

Edited by macan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.