Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Felge nisu original

Ispid prednjih farova ima perače svjetala, to je neka kemija jer m3 ph3 uopće nije imao xenon svjetla ni u nadoplati.. Znači prednji branik bušen i farban da li zbog ugradnji perača ili nečeg drugog pitam se..

za godine i km preniska cijena

Link to comment
Share on other sites

Felge originalne s Lagune 3, perači svjetala serijska oprema na pojedinim tržištima. Traži broj šasije, pretpostavljam da je uvoz iz skandinavskih zemalja. 

Link to comment
Share on other sites

Felge originalne s Lagune 3, perači svjetala serijska oprema na pojedinim tržištima. Traži broj šasije, pretpostavljam da je uvoz iz skandinavskih zemalja. 
To sam bas htio napisat. Uvoz je vidis i po poruci za vezanje zadnjih pojasa.. pise na nekom nestandardnom jeziku. Trebao bi imati servisnu povijest pa se lako provjeri. Inace za tu lovu i km mislim da je ok cijena ako jos neide na to troskovi unosa.
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo i ovaj baš ima resetirani brojač za km.... 😁

Edited by macan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prije 400 metara je bio kod jednog stričeka na pregledu..

 

 

 

 

😆

 

Inace lijepo zgleda auto, treba vidjeti uzivo naravno, i za tu lovu pogledati mozda i u renaultu dal ima kakvih zapisa, al sumnjam da ima vise od 100tkm.

Uvoz DE je.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, macan said:

Zanimljivo i ovaj baš ima resetirani brojač za km.... 😁

Svaki put u praoni mi ga resetiraju kad čiste auto iznutra, a svi auti iz uvoza prođu kemijsko čišćenje, pa ne vidim to kao neki alarm. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Neznam kako je na "trojci" al na mom moraš držat 5 sekundi stisnusto i to u modu te kilometraže... nema šanse da se to slučajno poništi na meg 4... kažem neznam kako je na 3... ako če nas netko prosvijetlit...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, macan said:

Neznam kako je na "trojci" al na mom moraš držat 5 sekundi stisnusto i to u modu te kilometraže... nema šanse da se to slučajno poništi na meg 4... kažem neznam kako je na 3... ako če nas netko prosvijetlit...

Jbg, kod VAG-a jednom prođu s krpom i gotovo je :lool: 

Link to comment
Share on other sites

Ako hočete do kraja čuti moje mišljenje o autu.... nazovite me pesimistom, paničarom... dakle... taj auto je ispod cijene, radi se o dileru sa svega par drugih auta na prodaju (ti su najgori jer imaju najviše vremena da srede auto i muljaju), auto ne izgleda udaren znači tu je morala bit brutalna km gore jer zamislite koliko ga je tek on platio vani da još i tu zaradi bar 2 tauzenke eura, ne više od 50000kn a onda je jasno kakvo je stanje auta jer ni vani nisu niš povoljniji, onda čista logika nalaže da nešto svakako ne štima.. a po izgledu auta iznutra mlade aute sa puno km jako je teško razlikovat po istrošenosti, iz vrlo jednostavnog razloga, sjedaju auto 4-5 puta dnevno ko i ljudi koji rade 20 km u jednom smjeru dok oni rade 100 km, nema potrošenih siceva tu, mjenjača i volana... jako jako teško skužit po unutrašnjosti auta km... 

 

Vidite ovog megana npr...

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-bose-oprema-2016-top-stanje-navi-kamera-led-oglas-31587097

Čak je i grijeh ne skinut malo 🤣

Edited by macan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svasta je danas moguce. Ma postoji i mogucnost da nesto mehanicki nije valjalo pa se svabo odlucio rijesit auta. Tu naravno ekipa ima puno znanja i vremena a i pajde na furdama rezervnih. Pa moguc je i auto sa 60k sa zaribanim motorom pa dobije blok sa otpada sa nekih 200k. Moj bivsi kolega je postao preprodavac pa sam vidio svakakve situacije. Posebno kod tdi sa dsg kombinacijom sto je u hr postao najbolji izbor pa poslje kukulele.. dizi kredit za popravke

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, macan said:

Ako hočete do kraja čuti moje mišljenje o autu.... nazovite me pesimistom, paničarom... dakle... taj auto je ispod cijene, radi se o dileru sa svega par drugih auta na prodaju (ti su najgori jer imaju najviše vremena da srede auto i muljaju), auto ne izgleda udaren znači tu je morala bit brutalna km gore jer zamislite koliko ga je tek on platio vani da još i tu zaradi bar 2 tauzenke eura, ne više od 50000kn a onda je jasno kakvo je stanje auta jer ni vani nisu niš povoljniji, onda čista logika nalaže da nešto svakako ne štima.. a po izgledu auta iznutra mlade aute sa puno km jako je teško razlikovat po istrošenosti, iz vrlo jednostavnog razloga, sjedaju auto 4-5 puta dnevno ko i ljudi koji rade 20 km u jednom smjeru dok oni rade 100 km, nema potrošenih siceva tu, mjenjača i volana... jako jako teško skužit po unutrašnjosti auta km... 

 

Vidite ovog megana npr...

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-bose-oprema-2016-top-stanje-navi-kamera-led-oglas-31587097

Čak je i grijeh ne skinut malo 🤣

Malo gledam oglase za druga vozila od ove auto kuće i ima 5-6 renaulta sve 2016 godina, a kilometraža od 160-250tkm. A cijene su realne.

 Kod njega izgleda nema skidanja 😁.

Edited by dizna
Link to comment
Share on other sites

Nekako bi rađe pogledao te aute, nego za istu cijenu sa 60k km.

Priču koju sam imao prije par godina kada sam prodavao Golfa 3. Stavio u oglas 1100 eura. Imao je 380000km. Lik zove i ne pita ništa nego samo kaže puno je to novaca za 380000. Ja nazad, ako hoćete dođete vidite auto, spojimo na komp i upišemo koliko km smatrate da je normalno za 380 000. Lik pita nazad kako mislite. Ja odgovaram. Možemo I 0 upisati ako se slažete, dakle za 1100 eura dobijete novi auto... Zahvalio se, pozdravio i nije zvao i došao. Auto otišao drugi treći dan za 1000 eura.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, direstraits said:

9.5k eura za 2016 s 250k km? 🤣

 

To ti puno? malo? takav novi sa tom opremom ti je koštao  oko 170 iljada kn

Link to comment
Share on other sites

to je ok cijena, idealno bi bilo da nije toliko vožen ali što je tu je, tko želi nek izvoli, poštenije neg da ih je spustio na 130000 km koliko ima 99% dizlo auta to godište na oglasima..

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako. Trebalo bi biti vise autiju sa takvim kilometraza po oglasniku (sa takvim kilometrazama tih godista) , da se ljudi osvjeste.

PA ne kupuju nasi saloni vani aute sa malo km za malo novaca pa ce ga tebi jeftino prodat, je kak da ne .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast ovoj autokuci izgleda da su posteni, osim ako nema vise od 250tkm, ali cisto sumnjam da ima. Svi drugi mislim da kupuju takve primjerke od preko 200tkm na kojima se da fino zaraditi kad spuste kilometrazu na 130-150tkm. Nema ni vani jeftinog auta sa malo km bas.

Link to comment
Share on other sites

Ma ti stranci se voze ko budale... Sve mi jasnije za koga su ove euro norme... Jbt pa ti ne izlaze iz auta.... Svi auti preko 2 godine starosti imaju već preko 100 iljada...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dugacke autoceste, ljudi zive u jednom gradu a rade u drugom a udaljenost najmanje 100 km. Znaci 200 dnevno.
Ukupno 50000 km godisnje.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ivan.martinko said:

Dugacke autoceste, ljudi zive u jednom gradu a rade u drugom a udaljenost najmanje 100 km. Znaci 200 dnevno.
Ukupno 50000 km godisnje.

al recimo da takav vlasnik ne škrtari na sevisima...plaća mu nije 4000kn pa da popravi  samo ono što se pokvari.

Link to comment
Share on other sites

Ali je auto 99% na neki leasing pa ga on nakon 3 godine vrati, uzme drugi itd.. nit on popravlja nit odrzava..
Neki dan sam bio u Roci pogledat nove aute i veli lik da je sad servisni interval 20000 km. Ajd fala bogu da su maknuli onih nesretnih 30000 km do izmjene ulja. Nije ni 20000 km dobro al ipak je bolje. Bolje ulje pod mus moze toliko izdrzati ak nema puno kratkih relacija..

Link to comment
Share on other sites



... ako hoćete dođete vidite auto, spojimo na komp i upišemo koliko km smatrate da je normalno za 380 000. Lik pita nazad kako mislite. Ja odgovaram. Možemo I 0 upisati ako se slažete, dakle za 1100 eura dobijete novi auto... Zahvalio se ...


Domba car si. Moram ovu foru zapamtiti.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, macan said:

 

To ti puno? malo? takav novi sa tom opremom ti je koštao  oko 170 iljada kn

To je za otpis, amortiziran u potpunosti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.