Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Zato sad sexa ima na pretek.....dijelove za Espace/R19/GTT je ipak lakše naći :hahahe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Lako njemu slagati, kod njega ima dijelova što u Flinsu i Dieppeu više nema :lool: 

Edited by GTT
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzmi ddt pa pogledaj stanje u modulima za km. Btw stavljeni maxgear diskovi i plocice idealno ak hoces nekog naguzit. Mozda auto nije los trebalo bi ga uzivo pregledat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je expression, a ne dynamique. Potonji nikad nije isao u svetloj boji enterijera i nije isao sa plasticnim volanom. Felne jesu od dynamique, branik nije njegov.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rađen po narudžbi - dajte mi žutog klia, i došao prvom vlasniku žuti clio.

 

 

Baš sam šaljiv danas

Link to comment
Share on other sites

Stvarno nije običan..

Jel to onaj slomljeni ili onaj drugi?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laci said:

Stvarno nije običan..

Jel to onaj slomljeni ili onaj drugi?

Mislim da to nije onaj šta je bio sivi i pošteno rabijen i farban u žuto. Za onog sam se ja svojedobno zakačil dok nisam saznal 

Link to comment
Share on other sites

Viđam ga često u Brodu i sjećam ga se još otprilike iz tog doba kad je kupljen. Uvijek je imao tu registraciju i uvijek je bio te boje. Ženu neku sam često viđao u njemu. Prodavao se jedno kratko vrijeme tamo negdje oko 2007. ili 2008. ako me pamćenje dobro služi, ali je ubrzo uklonjen oglas sa zadnjih stakala. Uvijek mi se činio zgodan. Što se tiče teksta oglasa, ne bih komentirao, sve ste rekli. :)

Edited by VedranSB
Link to comment
Share on other sites

Evo ga jedan biser. 140.000kn, i kaže druge felge može uz nadoplatu...

image.thumb.png.a333b79578b19f37d0e2a43b3a5f67f4.png

Link to comment
Share on other sites

On 09. 01. 2020. at 22:10, eto tako said:

Ne znam koliko se vas sjeca da sam imao Alpinu... trazio sam pakne nekih 20 dana, zena se zabrinula bila. Nasla mi nove pakne i gurtne samo da bi imali sex. U sred sexa mi prodje kroz glavu "dje ces nac dihtung glave i svecice jadan ne bio ..." i sjutra dan prodam auto. Bilo je to prije 9 godina. Taj sto ga je kupio ga jos drzi na istom mjestu emoji23.png

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Nije li pomalo već vrijeme da ga vratiš u stado?

Link to comment
Share on other sites

Zbog čega si imao potrebu ga pohvaliti?

Zbog gnjusne boje unutrašnjosti?

Ili zato jer i ti imas takvog pa misliš da bolje nema?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da ni ja ne vidim svrhu "trolanja"... ako nisi kupac...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Daj zvadite metlu iz guzice , nisam poslal korona virus nego poruku prek njuskala.

 

  • Like 1
  • Confused 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On ‎7‎.‎3‎.‎2020‎. at 15:44, laci said:

Zbog čega si imao potrebu ga pohvaliti?

Zbog gnjusne boje unutrašnjosti?

Ili zato jer i ti imas takvog pa misliš da bolje nema?

bar je izvana lijep:D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.